Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Antoine de Saint-Exupéry

Více informací

Od autora Antoine de Saint-Exupéry máme v nabídce 112 titulů

1.
Malý princ  AUDIOKNIHA (NA CD)
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Tympanum (2016)
TOP #67 (51)
Námětem Exupéryho krátkého, a přitom hlubokého textu je setkání s tajemnou postavou malého prince, který se znenadání zjeví letci havarovanému uprostřed pouště. Ušlechtilé „dítě“, které letci-vypravěči zprvu klade jakoby... (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Malý princ  AUDIOKNIHA (NA CD)
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Spinaker (2013)
TOP #84 (1)
Hudobné CD Malý princ podľa knihy Antoina de Saint-Exupéryho je ojedinelý projekt na slovenskej a českej hudobnej scéne. (více o audioknize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
3.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2015)
(51)
Představte si, že se ocitnete sami uprostřed pouště, kde široko daleko není živé duše, když vtom se před vámi zjeví blonďatý chlapec. A jako by to nestačilo, nedá jinak, než abyste... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Citadela  E-KNIHA
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V edici Světová próza vychází již ve 5. vydání úplný překlad Saint-Exupéryho Citadely. Text, který se našel v Saint-Exupéryho pozůstalosti, byl z poloviny autorem... (více o eknize)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
5.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Argo (2015)
„Namaluj mi beránka.“ Touto větou osloví malý kudrnatý chlapec s šálou zkroušeného pilota, který havaroval v saharské poušti. Odkud se hoch vzal? Přiletěl opravdu se spřežením husí z daleké planety? Nebo je Malý princ jen výplodem pilotovy fantazie? (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
6.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2017)
Klasická knížka v novém, menším formátu do kufříku nebo kabelky! S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Wordsworth (1995)
NA SKLADĚ (11)
The Little Prince is a classic tale of equal appeal to children and adults. (více o knize)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
8.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Sodis (2007)
NA SKLADĚ (51)
Le premier soir je me suis donc endormi sur le sable mille milles de toute terre habitée. J'étais bien plus isolé qu'un naufragé sur un radeau au milieu de l'océan... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
9.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Omega (2015)
Jednoho z nejvýznamnějších francouzských spisovatelů a humanistů dvacátého století Antoine de Saint-Exupéryho znají naši čtenáři především díky neobyčejné knize Malý princ. Poetické poselství příběhu o setkání chlapce s realitou strohého světa má... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2014)
(51)
S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí,... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Omega (2015)
Havárie letadla donutí vypravěče příběhu, který je zároveň autorovým alter egem, k přistání uprostřed pouště. Má zásobu pitné vody sotva na týden a proto musí opravit motor pokud možno co nejrychleji. Prvního dne ulehne unaven po celodenní práci... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
12.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Garamond (2015)
Autor v tomto poutavém románu vypráví příběh statečných pilotů nočních letů z Patagonie, Chile a Paraguaye do Argentiny za rané doby komerčního letectví. V té době byly lety velmi nebezpečné a piloti často dávali kvůli práci v sázku vlastní životy... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
13.
Malý princ (CD)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Omega (2015)
Havárie letadla donutí vypravěče příběhu, který je zároveň autorovým alter egem, k přistání uprostřed pouště. Má zásobu pitné vody sotva na týden a proto musí opravit motor pokud možno co nejrychleji... (více o audioknize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Omega (2014)
Havárie letadla donutí vypravěče příběhu, který je zároveň autorovým alter egem, k přistání uprostřed pouště. Má zásobu pitné vody sotva na týden a proto musí opravit motor pokud možno co nejrychleji... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2010)
(51)
S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této moderní pohádky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Naše vojsko (2008)
Před čtenářovými zraky se odvíjí křehký příběh nešťastné lásky poštovního kurýra Bernise k Genevievě, na níž hlavní hrdina vzpomíná při letu z Evropy do Afriky... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Egmont Books (1991)
A beautifully bound gift edition of this touching and wise classic book for children. A pilot stranded in the desert awakes one morning to see, standing before him, the most extraordinary little fellow... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
(2)
Naše cena: 261 Kč posíláme do 9 dnů
19.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Vyšehrad (2012)
Výběr překladatelky a přední znalkyně Exupéryho díla u nás Věry Dvořákové může být tím nejvhodnějším úvodem pro ty čtenáře, kteří se s Citadelou dosud nesetkali, stejně tak jako připomenutím mnoha z nejoblíbenějších míst knihy pro ty, kdo kouzlu... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2015)
Překrásný zápisník pro všechny milovníky Malého prince. Zápisky a postřehy, které si do něj zanesete, doplní autorovy ilustrace a citáty z knížky. Může posloužit jako každodenní zápisník, ale taky jako deník - v každém případě ho však jen tak... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička