Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieKlasická literaturaSvětová klasikaHumorná, satirická

Momentálně se v této nabídce nachází 34 titulů

1.
Kingsley Amis  ·  Plus (2011)
(1)
Prvotina slavného britského prozaika Kingsleyho Amise se okamžitě po svém vydání v roce 1954 zařadila mezi nejoblíbenější a nejčtenější humoristické romány... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
P.G. Wodehouse  ·  Paseka (2009)
Pohromy v podobě bláznivých nápadů přátel a příbuzných, jež Bertieho Woostera zbavují klidu, není lehké odvrátit, ať už se však jedná o náhlá citová vzplanutí jeho přítele Tuppyho či strýce George, nezbednosti bratránka Thomase, ... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
3.
Italo Calvino  ·  Dokořán (2017)
Román Když jedné zimní noci cestující je rafinovaným beletristickým dílem, je to "kniha o knihách", i o sobě samé. Kombinují se zde dvě narativní linky - tou první je příběh... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
4.
George Mikes  ·  Plus (2011)
(1)
George Mikes v úsporných a o to vtipnějších povahopisných črtách postihuje svéráz života v Anglii a nástrahy, jaké tam čekají na „cizozemce“, člověka, který přišel odjinud a usiluje o přijetí do vybrané společnosti těch opravdových Britů... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Kingsley Amis  ·  Plus (2012)
Kingsley Amis neměl nic na světě radši než popíjení alkoholu. Tato kniha v jednom svazku přináší tři texty, které o pití napsal. Velký mistr anglického humoru doporučuje čtenářům dobře vyzkoušené recepty na míchané nápoje... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Loe Erlend  ·  Baobab (2012)
(1)
Kurt má knír, multikáru zvanou ještěrka, ženu architektku, tři děti a na zahradě kostru ryby, se kterou s rodinou objel celý svět... A tentokrát má i diamant velký jak fotbalový míč. (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Jerome Klapka Jerome  ·  Omega (2014)
Příběh začíná setkáním tří dobrých přátel. Obklopeni tabákovým dýmem si vzájemně začnou stěžovat na přerůzné neduhy, které je poslední dobou pronásledují. Po pečlivém rozboru všemožných nemocí a problémů pánové usoudí, že jediné, co jim může... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Robert Fulghum  ·  Supraphon (2006)
TOP #24 (2)
Americký humanista Robert Fulghum říká věci, které dávno všichni víme, ale jako bychom je pozapomněli. (více o audioknize)
Naše cena: 193 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Jan Karonová  ·  Vyšehrad (2006)
Kolikrát se jen musel otec Tim ujmout dalšího díla. Když už to vypadalo, že život poplyne poklidně a nic zvláštního se nestane, najednou zde byl pes jako stodola, který si otce Tima adoptoval. (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 12 dnů
10.
Machado de Assis  ·  Portugalský inštitút (2016)
Brazília, 19. storočie. Chudobný učiteľ Rubião sa obetavo stará o zomierajúceho filozofa Quincasa Borbu a dúfa, že sa za svoje úsilie dočká podielu na dedičstve. Nakoniec zdedí viac, než sa nádejal, musí však splniť jednu podmienku ... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Jerome Klapka Jerome  ·  XYZ (2016)
Dobrodružství tří přátel a jednoho psa na dvou prázdninových cestách, šťastně spojující humor se sentimentem „Kouzlo této knihy není ani tak v literárních kvalitách, rozsahu nebo důležitosti sdělení, spíš v upřímné jednoduchosti,“ píše Jerome Klapka... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
David Grossman  ·  Artforum (2016)
NA SKLADĚ
Najnovšia kniha súčasného izraelského spisovateľa, majstra slova, výrazného predstaviteľa svojej generácie. Večerné predstavenie standup komika Dovale G.v malom izraelskom meste v ešte menšom suterénnom bare. Publikum si najprv užíva okúzľujúceho... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
13.
Martin Hobrland  ·  Concept 42 (2016)
Magnitudo je vlastně knížkou pro ženy. Ženy mají totiž mnohem vyvinutější smysl pro humor než muži. Považují humor za prostředek, nikoli cíl. Z tohoto prostého důvodu to jsou právě ženy, kdo dokáží příběh knížky Magnitudo patřičně ocenit. Proč... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
14.
Zdeněk Šmíd  ·  Olympia (2004)
Druhý díl vodáckohorácké trilogie nám znovu umožní prožít nevšední příběhy členů čtenářům již známé party kamarádů, tentokrát na horách. (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
P.G. Wodehouse  ·  Vyšehrad (2012)
(1)
Zápletka dalšího humoristického příběhu anglického spisovatele P. G.Wodehouse se točí, jak jinak, kolem Dívky v modrém. Není to ovšem nic jiného než origináZápletka dalšího humoristického příběhu anglického spisovatele P. G.Wodehouse se točí... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 12 dnů
16.
Jana Abelson Tržilová  ·  Smart Press (2006)
Proč by v době, kdy své memoáry sepisuje každá celebrita, nemohla své vzpomínky sepsat také úplně obyčejná žena? Hortenzie Veliká je žena z davu, ovšem s velkými ambicemi... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
17.
Zdeněk Šmíd  ·  Olympia (2012)
(1)
Druhý díl dnes již kultovní vodácko-horácké trilogie (Proč bychom se netopili..., Proč bychom se nepotili..., Proč bychom se netěšili...) nám znovu dovolí prožít nevšední zážitky se známými postavami... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Gonçalo M. Tavares  ·  Portugalský inštitút (2015)
Vedeli ste, že portugalský humor je svetoznámy? Spoznajte príbehy plné irónie, grotesky a láskavých nezmyslov, tu a tam vylepšené pohárikom absintu. Diela Gonçala M. Tavaresa poznajú čitatelia na celom svete a teraz vychádzajú prvýkrát... (více o knize)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Vejce a já  AUDIOKNIHA (NA CD)
Betty MacDonald  ·  Popron music (2008)
Humorné rozprávění o manželství na slepičí farmě v zapomnělem koute amerického venkova... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Odkaz Dona Quijota (2 CD)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Miguel de Cervantes Saavedra  ·  Radioservis (2016)
Rozhlasová verze slavného románu z roku 1988... (více o audioknize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička