Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieThrillerHistorické

Momentálně se v této nabídce nachází 267 titulů

1.
Lindsey Davis  ·  BB/art (2017)
Bohatí novomanželé jsou zavražděni ve vlastní posteli a po jejich drahocenném stříbře se slehla zem. Podle názoru vigilů je zabili jejich otroci. Flavia Albia by ten případ nejraději odmítla, ale to by znamenalo, že si nechá ujít šanci znovu pracovat.. (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
2.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2013)
(19)
V učebnicích historie a vědeckých dílech najdeme údaje o panovnících, slavných bitvách, hospodářství i umění, ale o základních lidských potřebách se toho dozvíme málo či vůbec nic... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Lindsey Davis  ·  BB/art (2016)
Vlády nad Římem se ujal paranoidní císař Domicián a věčné město zachvátila epidemie podivných úmrtí. A blíží se oslavy bohyně Cerery, které pro nepředvídatelného, vypočítavého a chytrého vraha představují přímo roh hojnosti. Vraždám se snaží přijít.. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Otomar Dvořák  ·  Alpress (2012)
Po smrti krále Václava IV. se nástupcem stane císař Zikmund. Bojuje však s Turky, a tak vladařkou ustanoví královnu vdovu – Žofii. V Čechách to vře, husitské hnutí sílí, to se nelíbí ani církvi, ani Zikmundovi. Pomoci má Čeněk z Vanterberka, jenže... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
5.
Peter May  ·  Host (2017)
Je rok 1965 a pětice mladíků v čele se sedmnáctiletým Jackem Mackayem opouští své domovy v Glasgow a míří do Londýna s cílem prosadit se v hudebním světě. Chlapci doma nechávají nudný život a své rodiny a utíkají za slávou a štěstím. Brzy ale zjistí, že.. (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Sam Christer  ·  Knižní klub (2017)
Sloužil doktoru Moriartymu. Za to ho teď čeká oprátka. Sherlock Holmes mu nabízí pomoc. On je však odhodlán uniknout popravě, aniž by musel někoho zradit. A rozhodně se chce pomstít, protože někdo na něj uchystal léčku a vzal mu to... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2016)
Hal Courtney se spolu s milovanou Judith plaví na jih podél pobřeží východní Afriky. Míří do Anglie. Loď přepadnou vyhladovělí námořníci a s nimi se na palubu dostane i Pett, nájemný vrah. Ten se Halovi vetře do přízně. Pett se nelíbí nikomu z posádky... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
David Michie  ·  Synergie (2015)
(1)
Když vtrhne Rudá armáda do Tibetu, je Tändzin Dordže, novic buddhistického kláštera, pověřen misí, která dá jeho životu skutečný smysl. V nejtemnější hodině své vlasti má překročit strmé štíty Himálají a vynést do bezpečí dva starobylé posvátné texty... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Jan Bauer  ·  Moba (2012)
Uprostřed jedné srpnové noci roku 1348 dostává magdeburský arcibiskup nenadálou návštěvu. Kdo je tajemný host, který se k němu vnutí v tak pozdní dobu, a proč ho arcibiskup přijímá? (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Ben Kane  ·  Vyšehrad (2014)
V dobrodružném historickém románu plném překvapivých zvratů zachycuje autor neklid, brutalitu i nádheru Říma v 1. století př. Kr., kdy mu vládne triumvirát Julius Caesar, Pompeius a Crassus... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Bernard Cornwell  ·  OLDAG (2012)
Zima roku 1812 je krutá sama o sobě, ale pro Richarda Sharpa se stává nejkrutějším obdobím, jaké kdy zažil. Velitel jihoessexského regimentu podplukovník Lawford je těžce raněn a Sharpe tak dostává nejen nového velitele, ale navíc přichází o svou hodnost. (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Jules Verne  ·  Omega (2015)
Tajemný hrad v Karpatech – V karpatských lesích stojí ponurý polozřícený hrad, který vyvolává děs a hrůzu u obyvatel blízkých vesniček. Krouží o něm spousta tajuplných a často naprosto neuvěřitelných příběhů. Jeho tajemství se pokusí odhalit krajem projíž (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2016)
(2)
Na panství olomouckého biskupa bylo bestiálně zavražděno několik žen. Podařilo se chytit a usvědčit vraha, který byl prohlášen za vlkodlaka a upálen. Po čase ovšem vraždy pokračují. Přemysl II. Otakar se rozhodne, že spíše než inkvizice pomůže zkušený... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2013)
(2)
Další příběhy českého rytíře Martina ze Stvolna, odehrávající se v polovině 14. století. Císař Karel IV. potvrdí jeho sňatek s bývalou manželkou třeboňského kata Johankou. Martin ze Stvolna pro ni vzápětí odjíždí do Německa.. (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
15.
Moira Young  ·  CooBoo (2013)
(3)
Saba žije u Stříbrného jezera – pustiny zpustošené neustálými písečnými bouřemi – kde se její rodina snaží přežít a neustále naráží na pozůstatky dávno zaniklé civilizace Padlých... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Edison Marshall  ·  Alpress (2013)
(1)
Bývalý otrok Ojíř se stane jedním z vikinských vůdců. Proti Anglii vyrazí tři sta dračích lodí, ty vede on: mají nejen plenit, ale bohatou zemi natrvalo dobýt... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Sam Eastland  ·  XYZ (2017)
Americký dělník, rozčarovaný stagnující Amerikou v době krize, se stěhuje se svou rodinou do Ruska. Jeho dopisy domů jsou nejdříve nadšené, ale brzo začne chápat omyl představy ráje. Svět sovětské špionáže o pár let později překvapuje zmizení... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
18.
H.R. Haggard  ·  Omega (2014)
Slavný makedonský vojevůdce Alexandr Veliký vytvořil během velmi krátkého života jednu z největších říší historie. Po dobyvatelově smrti se rozpadla na menší státy, v nichž moc převzali jeho generálové. Egypt ovládl Ptolemaios... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
19.
František Niedl  ·  Moba (2012)
Válka nezná vítězů, jenom poražených. A kdo je v ní hrdinou a kdo obětí? Románem se jako červená nit odvíjejí životní příběhy tří hlavních postav. Georga von Wasserhof, majora wehrmachtu, ... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 6 dnů
20.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2012)
(23)
Nevídaná nádhera starověkého Egypta, země faraonů vybudované na zlatě a hynoucí chamtivými intrikami mocných, ožije díky barvitému vyprávění mimořádně talentovaného otroka Taita. Právě on byl vychovatelem vezírovy dcery Lostris... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 14

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička