Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežBeletrieSci-fi, fantasyFantasyKluci

Momentálně se v této nabídce nachází 71 titulů

1.
Victoria Schwab  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře? V hlubinách Erdasu se probudilo zkažené a prastaré zlo. Má obrovskou moc a pouhým střípkem své síly může zničit mnohé. V ohrožení jsou dokonce i posvátná pouta mezi lidmi a zvířaty, která... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
2.
James R. Hannibal  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Třináctiletý Jack Buckles má neobyčejné nadání – dokáže nacházet ztracené věci. Nejen zapomenuté rukavice nebo druhou ponožku, ale i předměty, u kterých se již jejich majitelé vzdali naděje, že je ještě někdy uvidí. Jedno se mu však nedaří. Najít svého... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Frank Schmeisser  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Moudří kouzelníci? Ušlechtilí elfové? Krásné princezny? Magický svět Dračí hory vypadá jinak. Tam se pláče a bojuje. Protože jde o holý život. Oskar nechápe vůbec nic, když se najednou ocitne v Dračí hoře – jako drakobijec. Kdo v aréně selže, stane se... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 23.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
4.
Leigh Bardugo  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NA SKLADĚ TOP #69 (3)
Ketterdam – rušné přístavní město, kde se dá za peníze koupit naprosto cokoliv. Nikdo to neví lépe než Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj. Neštítí se žádné špinavé práce a dokáže vybruslit z každé situace. Jednoho dne dostane... (více o knize)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Varian Johnson  ·  Fragment (2017)
NOVINKA
Conor, Abeke, Meilin a Rollan, štyri odvážne deti rozdelené medzi dvoma svetmi, sa naďalej snažia zastaviť prastaré zlo. Veľa času im však nezostáva. Hrozí, že čoskoro budú zničené dokonca aj duchovné putá – posvätné väzby medzi ľuďmi a... (více o knize)
Naše cena: 198 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 10.11.2017
6.
Chris Metzen, Matt Burns a Robert Brooks  ·  FANTOM Print, Crew (2017)
(2)
V této úžasné knize najdete dechberoucí, zcela nové artworky od oblíbených výtvarníků jako je Peter Lee, Joseph Lacroix nebo Alex Horley. Výpravné zpracování knihy je už samozřejmostí, takže jistě bude ozdobou v knihovně nejen každého fanouška Warcraftu.. (více o knize)
Naše cena: 541 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Winter Morgan  ·  Computer Press (2016)
V posledním díle oblíbené série ze světa Minecraftu získají Max, Lucy a Henry mapu, v níž je označena poloha bájné Důlní hory. Přestože si není jistý, zda mapa není podvrh, připojí se Steve s Kyrou ke svým kamarádům a vydávají se na... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
8.
Greg Rucka  ·  Egmont ČR (2016)
Poznejte blíže hrdiny filmu Star Wars: Síla se probouzí! Stormtrooper bojuje se svým svědomím... Pouštní sběračka kovů přijde k nečekanému bohatství... Stíhací eso odhalí zlověstné spiknutí... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
9.
Lev Grossman  ·  XYZ (2015)
(1)
Druhý díl příběhu o mladém muži, který praktikuje magii v reálném světě. Quentin Coldwater by měl být šťastný. Po ne příliš pěkném dětství v Brooklynu vystudoval tajnou školu kouzel a zjistil, že fiktivní země Filorie, o které snil, skutečně... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Lev Grossman  ·  XYZ (2015)
(10)
Napínavý příběh o mladém muži, který praktikuje magii v reálném světě. Quentin Coldwater je nadaný, ale nešťastný. Chodí na střední školu, je stále obklopen fantasy příběhy, které četl jako dítě, příběhy zasazenými do magické země jménem... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
John Jackson Miller  ·  Egmont ČR (2016)
Tatooine – drsná pouštní planeta, kde farmáři dřou v žáru dvou sluncí a snaží chránit sebe a své milované před pouštními lidmi. Je to zaostalý svět na okraji civilizovaného vesmíru. Poslední místo, kde byste hledali mistra Jedi nebo osiřelého chlapce... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Chris Metzen, Matt Burns, Robert Brooks a Peter C. Lee  ·  FANTOM Print, Crew (2016)
(8)
Tato kniha je průvodce světem mýtů a legend z dob dávno před příchodem Hordy a stvoření Aliance. Je to ta nejrozsáhlejší a nejpropracovanější historie Warcraftu, která odhaluje dosud nevyprávěné příběhy o zrození vesmíru, vzniku prastarých říší... (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Lev Grossman  ·  XYZ (2016)
(2)
Třetí díl příběhu o mladém muži, který praktikuje magii v reálním světě. Quentina Coldwatera vyhnali z Filorie, ze země jeho dětských snů, a od té doby s ním skutečný svět pořádně zametá. Teď se stal pouhým dalším snaživcem, zachmuřeným a zoufalým... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
14.
Eoin Colfer  ·  Albatros (2014)
Blíží se Armagedon – nad lidským světem se stmívá! V centru pozornosti je Opal Koboi, megalomanská šotka, geniální, sobecká a ješitná vynálezkyně a organizátorka skřetího převratu, která je ochotna pro svou slávu učinit absolutně cokoliv... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
15.
Jeffrey Brown  ·  Egmont SK (2016)
Roan celý svoj život plánoval, že pôjde do školy pre pilotov ako všetci jeho kamaráti. Na jeho veľké sklamanie ho však neprijali! Namiesto toho sa objavil malý zelený škriatok menom Yoda a pozval ho na Jediskú akadémiu... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Jeffrey Brown  ·  Egmont ČR (2016)
Roan si celý život plánoval, že půjde na školu pro piloty jako ostatní jeho kamarádi – jenže ho na ni nepřijali! Místo toho se objevil malý zelený skřítek jménem Yoda a pozval ho na Jediskou akademii. Roan se tak ocitne v jedné škole s lidmi, kteří se... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Egmont ČR (2016)
Přidejte se k Hanovi a Chewbaccovi na palubě nejrychlejší rachotiny v galaxii! Čeká na vás spousta pravé vesmírné zábavy – vyřešíte těžké hádanky a postavíte si svůj vlastní Millennium Falcon... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
18.
Jason Fry  ·  Egmont ČR (2015)
Luke Skywalker vyráží vstříc novému dobrodružství. V tomto napínavém příběhu, který se odehrává mezi epizodami Nová naděje a Impérium vrací úder, Luke ztroskotá spolu s droidy C-3PO a R2-D2 na tajemné planetě a musí podstoupit souboj s podivným novým... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
19.
Winter Morgan  ·  Computer Press (2016)
Kompletní příběh Minecrafťáka Steva v jedné krabici! Steve žije svůj poklidný život na farmě. Všechno co potřebuje k přežití ve světě Minecraftu je postel, malý dům a jídlo. Jedné noci ale idylku naruší útok zombií, které pokoušou a nakazí místního... (více o knize)
Naše cena: 751 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Jonathan Stroud  ·  Knižní klub (2015)
Život agentury Lockwood & spol. nikdy není úplně klidný. Lucy a George se snaží rozluštit záhadu mluvící lebky v lapači duchů, zatímco Lockwood zoufale touží po novém vzrušujícím případu... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička