Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežBeletrieSci-fi, fantasyFantasyKluci

Momentálně se v této nabídce nachází 60 titulů

1.
Chris Metzen, Matt Burns a Robert Brooks  ·  FANTOM Print, Crew (2017)
V této úžasné knize najdete dechberoucí, zcela nové artworky od oblíbených výtvarníků jako je Peter Lee, Joseph Lacroix nebo Alex Horley. Výpravné zpracování knihy je už samozřejmostí, takže jistě bude ozdobou v knihovně nejen každého fanouška Warcraftu.. (více o knize)
Naše cena: 501 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Dean Alan Foster  ·  Egmont ČR (2016)
Před téměř čtyřiceti lety se Star Wars staly kulturním fenoménem. Nyní přicházejí do kin s novými napínavými příběhy, které nás zavedou zpět do galaxie princezny Leiy, Hana Sola, Chewbaccy, Luka Skywalkera, droidů C-3PO a R2-D2... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
3.
John Jackson Miller  ·  Egmont ČR (2016)
Tatooine – drsná pouštní planeta, kde farmáři dřou v žáru dvou sluncí a snaží chránit sebe a své milované před pouštními lidmi. Je to zaostalý svět na okraji civilizovaného vesmíru. Poslední místo, kde byste hledali mistra Jedi nebo osiřelého chlapce... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
4.
Eoin Colfer  ·  Albatros (2014)
Blíží se Armagedon – nad lidským světem se stmívá! V centru pozornosti je Opal Koboi, megalomanská šotka, geniální, sobecká a ješitná vynálezkyně a organizátorka skřetího převratu, která je ochotna pro svou slávu učinit absolutně cokoliv... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
5.
Egmont ČR (2016)
Přidejte se k Hanovi a Chewbaccovi na palubě nejrychlejší rachotiny v galaxii! Čeká na vás spousta pravé vesmírné zábavy – vyřešíte těžké hádanky a postavíte si svůj vlastní Millennium Falcon... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
Jeffrey Brown  ·  Egmont SK (2016)
Roan celý svoj život plánoval, že pôjde do školy pre pilotov ako všetci jeho kamaráti. Na jeho veľké sklamanie ho však neprijali! Namiesto toho sa objavil malý zelený škriatok menom Yoda a pozval ho na Jediskú akadémiu... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Jeffrey Brown  ·  Egmont ČR (2016)
Roan si celý život plánoval, že půjde na školu pro piloty jako ostatní jeho kamarádi – jenže ho na ni nepřijali! Místo toho se objevil malý zelený skřítek jménem Yoda a pozval ho na Jediskou akademii. Roan se tak ocitne v jedné škole s lidmi, kteří se... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Winter Morgan  ·  Computer Press (2016)
Kompletní příběh Minecrafťáka Steva v jedné krabici! Steve žije svůj poklidný život na farmě. Všechno co potřebuje k přežití ve světě Minecraftu je postel, malý dům a jídlo. Jedné noci ale idylku naruší útok zombií, které pokoušou a nakazí místního... (více o knize)
Naše cena: 751 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
Jason Fry  ·  Egmont ČR (2015)
Luke Skywalker vyráží vstříc novému dobrodružství. V tomto napínavém příběhu, který se odehrává mezi epizodami Nová naděje a Impérium vrací úder, Luke ztroskotá spolu s droidy C-3PO a R2-D2 na tajemné planetě a musí podstoupit souboj s podivným novým... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Rick Yancey  ·  Albatros (2011)
Pamatujete si, jak se Alfred Kropp zapletl do fantastického dobrodružství v honbě za bájným mečem Excaliburem, bojoval po boku posledního rytíře a stíhal nepřátele v závodním Ferrari?... (více o knize)
Naše cena: 69 Kč posíláme do 7 dnů
11.
Jaume Copons  ·  Host (2016)
Nazdárek! Já jsem Agus Pianola. Tys to netušil, ale my dva jsme se jednou museli poznat! Ještě nedávno jsem byl celkem normální kluk: chodil jsem do školy, ztrácel slohovky, hltal pizzy… Ale pak jsem poznal pana Flata a všechno se změnilo... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Milena Durková  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Na jednom v zámečku v Čechách žije podivná rodinka. Upíří rodinka! Nejmladší ze tří bratrů Tyrano se ale jako upír moc nevyvedl. Má zrzavé vlasy a nenarostly mu ani upíří špičáky. Když už rodina neví, co s ním, vystěhuje ho do opuštěné... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Jeffrey Brown  ·  Egmont SK (2016)
NA SKLADĚ
Roan si myslel, že druhý rok na Jediskej akadémii zvládne ľavou zadnou. A zo začiatku to tak naozaj bolo. Zostavil senzačného robota, zvládol exkurziu na ľadovú planétu a darilo sa mu vyhýbať Gammyho kuchárskym výtvorom. Ale potom sa všetko akosi... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Jonathan Stroud  ·  Knižní klub (2015)
Život agentury Lockwood & spol. nikdy není úplně klidný. Lucy a George se snaží rozluštit záhadu mluvící lebky v lapači duchů, zatímco Lockwood zoufale touží po novém vzrušujícím případu... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
15.
Cecil Castelucci a Jason Fry  ·  Egmont ČR (2015)
Princezna Leia vyráží vstříc novému dobrodružství. V tomto napínavém příběhu, který se odehrává mezi epizodami Impérium vrací úder a Návrat Jediho, vede odvážná princezna nesourodou skupinu povstalců na nebezpečné misi proti Galaktickému impériu... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Leigh Brackett  ·  Plus (2007)
Barvité, napínavé příběhy z Marsu, kde vládne nostalgie a jakýsi smutek zanikající rasy Marťanů, kterou postupně, ale nezadržitelně likvidují draví a necitelní Pozemšťané. (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Egmont ČR (2017)
Od roku 1977 jsou Star Wars stálou součástí populární kultury a celosvětovým fenoménem, který přetrval čtyři desetiletí. Tato chronologická kronika předkládá úplnou historii Star Wars včetně nejnovějších přírůstků do jejich světa, jako jsou... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Egmont ČR (2016)
Přidejte se k povstalcům bojujícím proti Impériu! V této knize plné hádanek a úkolů znovu prožijete napínavé bitvy z vesmíru Hvězdných válek a pak si postavíte svůj vlastní imperiální kráčející kolos AT-AT!... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
Guy Bass  ·  Albatros (2016)
Znáte Záplaťákovu rodinu? Lebkouny, chobotnice, okřídlené pavouky, chodící ryby a tříruké nestvůry? I tahle prapodivná stvoření se začnou bát, když se v Drbákově objeví… další příšera! Pátý díl oblíbené série o příšerách z hradu Groteskinu. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Jitka Komendová  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Nad Oscelonií se stahují mračna. Hordy krvežíznivých poloskřetů totiž začaly vylézat ze svých úkrytů ve Smaragdových horách. Nájezdy drancujících příšer jsou stále častější a zastavit je může jen jediná věc. Zlatý meč, který zlomí kouzlo hadího... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička