popis
Kluci

Knihy Děti a mládež Beletrie Sci-fi, fantasy Fantasy Kluci

V podkategorii Kluci se nachází 58 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
World of Warcraft: Kronika (Svazek 1)
Chris Metzen, Matt Burns, Robert Brooks, Peter C. Lee  ·  FANTOM Print, Crew (2016)
(1)
Tato kniha je průvodce světem mýtů a legend z dob dávno před příchodem Hordy a stvoření Aliance. Je to ta nejrozsáhlejší a nejpropracovanější historie Warcraftu, která odhaluje dosud nevyprávěné příběhy o zrození vesmíru, vzniku prastarých říší... (více o titulu)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dní
2.
Star Wars - Kenobi
John Jackson Miller  ·  Egmont ČR (2016)
Tatooine – drsná pouštní planeta, kde farmáři dřou v žáru dvou sluncí a snaží chránit sebe a své milované před pouštními lidmi. Je to zaostalý svět na okraji civilizovaného vesmíru. Poslední místo, kde byste hledali mistra Jedi nebo osiřelého chlapce... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
3.
Mágové: Král čaroděj
Lev Grossman  ·  XYZ (2015)
Druhý díl příběhu o mladém muži, který praktikuje magii v reálném světě. Quentin Coldwater by měl být šťastný. Po ne příliš pěkném dětství v Brooklynu vystudoval tajnou školu kouzel a zjistil, že fiktivní země Filorie, o které snil, skutečně... (více o titulu)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
4.
Beast Quest: Torgor
Adam Blade  ·  Albatros (2016)
Dobří netvoři, ochránci Avantie, byli odvlečeni do temné Říše zla, nehostinné pustiny, kterou ozařuje chladné rudé slunce a kde vládne čaroděj Malvel. Tom a jeho přátelé: Elena, kůň Bouřlivák a vlk Šedivák se vydávají na... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
5.
Fantastická dobrodružství Alfreda Kroppa
Rick Yancey  ·  Albatros (2010)
Akční fantasy, rytíři kulatého stolu v moderních převlecích bojují o meč Excalibur. Hrdinou je 15tiletý Alfred Kropp. Matka mu zemřela, svého otce nikdy neviděl, žije u strýce, který je nočním hlídačem v muzeu. Ve škole je Alfred typickým outsiderem... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
6.
Alfred Kropp: Pečeť krále Šalamounova
Rick Yancey  ·  Albatros (2011)
Pamatujete si, jak se Alfred Kropp zapletl do fantastického dobrodružství v honbě za bájným mečem Excaliburem, bojoval po boku posledního rytíře a stíhal nepřátele v závodním Ferrari?... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč obvykle posíláme do 5 dní
7.
Výprava za diamantovým mečem (BOX)
Winter Morgan  ·  Computer Press (2016)
SKLADEM  
Kompletní příběh Minecrafťáka Steva v jedné krabici! Steve žije svůj poklidný život na farmě. Všechno co potřebuje k přežití ve světě Minecraftu je postel, malý dům a jídlo. Jedné noci ale idylku naruší útok zombií, které pokoušou a nakazí místního... (více o titulu)
Naše cena: 595 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dní
8.
Bratrstvo (Kniha šestá)
John Flanagan  ·  Egmont ČR (2016)
V šesté knize napínavé série Bratrstvo se Volavky ocitnou v neznámé zemi a připravují se na bitvu proti nemilosrdnému nepříteli. Volavky zastihne na moři strašlivá bouře a zažene jejich loď daleko na západ, na pobřeží, které Hal nepoznává na žádné ze... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
9.
Star Wars: Knížka na celý rok 2017
Egmont ČR (2016)
Opět vychází oblíbená ročenka ze světa Star Wars, ve které nechybějí důležitá fakta, mapa, křížovka, test a další aktivity, zkrátka vše důležité, co potřebují všichni obdivovatelé Star Wars! Pozor, ročenka zahrnuje i samolepky a skvělé plakáty z nového... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
10.
Artemis Fowl a poslední strážce
Eoin Colfer  ·  Albatros (2014)
Blíží se Armagedon – nad lidským světem se stmívá! V centru pozornosti je Opal Koboi, megalomanská šotka, geniální, sobecká a ješitná vynálezkyně a organizátorka skřetího převratu, která je ochotna pro svou slávu učinit absolutně cokoliv... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
11.
Star Wars - Cesta k Epizodě VII. - Ztracené hvězdy
Claudia Gray  ·  Egmont ČR (2015)
Thane Kyrell a Ciena Ree se znají už od dětství a sdílejí spolu lásku k létání. Přijetí na imperiální akademii je pro ně jako splněný sen. Jenže pak do jejich životů brutálně vstoupí galaktická občanská válka... (více o titulu)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
12.
Star Wars - Před probuzením
Greg Rucka  ·  Egmont ČR (2016)
Poznejte blíže hrdiny filmu Star Wars: Síla se probouzí! Stormtrooper bojuje se svým svědomím... Pouštní sběračka kovů přijde k nečekanému bohatství... Stíhací eso odhalí zlověstné spiknutí... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
13.
Star Wars - Síla se probouzí
Dean Alan Foster  ·  Egmont ČR (2016)
Před téměř čtyřiceti lety se Star Wars staly kulturním fenoménem. Nyní přicházejí do kin s novými napínavými příběhy, které nás zavedou zpět do galaxie princezny Leiy, Hana Sola, Chewbaccy, Luka Skywalkera, droidů C-3PO a R2-D2... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
14.
Útok plížilů
Winter Morgan  ·  Computer Press (2016)
V posledním díle oblíbené série ze světa Minecraftu získají Max, Lucy a Henry mapu, v níž je označena poloha bájné Důlní hory. Přestože si není jistý, zda mapa není podvrh, připojí se Steve s Kyrou ke svým kamarádům a vydávají se na... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
15.
Plants vs. Zombies (BOX)
Paul Tobin, Ron Chan  ·  Computer Press (2016)
Nate, Patrice, cvok Dave a rostliny opakovaně čelí Zombossovi v čele armády zombií. Podaří se jim ochránit městečko před náporem mozkuchtivých zombií? Líté boje zuří nejen v současnosti, ale i v minulosti a budoucnosti a ani... (více o titulu)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
16.
Tyrano
Milena Durková  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Na jednom v zámečku v Čechách žije podivná rodinka. Upíří rodinka! Nejmladší ze tří bratrů Tyrano se ale jako upír moc nevyvedl. Má zrzavé vlasy a nenarostly mu ani upíří špičáky. Když už rodina neví, co s ním, vystěhuje ho do opuštěné... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
17.
Lockwood & Co. 2: Šeptající lebka
Jonathan Stroud  ·  Knižní klub (2015)
Život agentury Lockwood & spol. nikdy není úplně klidný. Lucy a George se snaží rozluštit záhadu mluvící lebky v lapači duchů, zatímco Lockwood zoufale touží po novém vzrušujícím případu... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
18.
Agus a příšerky: Už je tady pan Flat!
Jaume Copons  ·  Host (2016)
Nazdárek! Já jsem Agus Pianola. Tys to netušil, ale my dva jsme se jednou museli poznat! Ještě nedávno jsem byl celkem normální kluk: chodil jsem do školy, ztrácel slohovky, hltal pizzy… Ale pak jsem poznal pana Flata a všechno se změnilo... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
19.
Star Wars - Cesta k Epizodě VII - Pašerákova zkouška
Greg Rucka  ·  Egmont ČR (2015)
Han Solo a Wookiee Chewbacca vyrážejí vstříc novému dobrodružství. V tomto napínavém a vtipném příběhu, který se odehrává mezi epizodami Nová naděje a Impérium vrací úder, se oblíbená dvojice pašeráků vydává s Millennium Falconem na přísně tajnou misi... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
20.
Star Wars - Cesta k Epizodě VII - Pohyblivý cíl
Cecil Castelucci, Jason Fry  ·  Egmont ČR (2015)
Princezna Leia vyráží vstříc novému dobrodružství. V tomto napínavém příběhu, který se odehrává mezi epizodami Impérium vrací úder a Návrat Jediho, vede odvážná princezna nesourodou skupinu povstalců na nebezpečné misi proti Galaktickému impériu... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dníDobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. (Jean Cocteau)
Kávička