popis
Beletrie - anglicky

Knihy Cizojazyčná literatura Anglický jazyk Beletrie - anglicky


Prinášame vám aktuálny rebríček - najpredávanejšie knihy z kategórie Beletrie - anglicky na Martinus.cz za posledné obdobie.

1.
Guinness World Records 2017
Slovart CZ (2016)
SKLADEM  (3)
Připravit, pozor… teď! V nejnovějším vydání Guinness World Records najdete nejsenzačnější rekordy v celém vesmíru a dosud nevídané fotografie. Navíc je tu speciální kosmická rubrika a také exkluzivní rozhovory s astronauty Buzzem Aldrinem a Chrisem Hadfie (více o titulu)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dní
2.
Guinness World Records 2015
Slovart CZ (2014)
(3)
Jedna z nejznámějších a nejprodávanějších knih na světě přináší v letošním vydání opět nejednu kuriozitu. Díky aplikaci rozšířené reality můžete porovnat svou výšku s největším... (více o titulu)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
3.
Guinness World Records 2016
Slovart CZ (2015)
(3)
Celosvětově nejprodávanější ročenka je zpět, napěchována tisíci novými úžasnými rekordy, nikdy dříve nepublikovanými obrázky a ohromujícími údaji. A jako vždy pro vás máme také několik dalších překvapení... (více o titulu)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
Agresor
Agresor  
Andy McNab  ·  Alpress (2012)
Přestože agent Charlie trpí nevyléčitelnou chorobou, nechá se najmout do zpravodajských služeb na zdánlivě jednoduchý úkol – ukrást dokumenty z trezoru vlivného politika. Na pomoc mu přispěchá dávný přítel Nick... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
5.
Star Wars (Volume 1)
Jason Aaron  ·  Marvel (2015)
Luke Skywalker and the ragtag rebel band opposing the Galactic Empire are fresh off their biggest victory yet - the destruction of the massive Death Star. But the Empire's not toppled yet! Join Luke, Princess Leia, Han Solo, Chewbacca, C-3PO, R2-D2 and... (více o titulu)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Women In Dark Times
Jacqueline Rose  ·  Bloomsbury (2015)
Jacqueline Rose's new book begins with three remarkable women: revolutionary socialist Rosa Luxemburg; German-Jewish painter Charlotte Salomon, persecuted by family tragedy and Nazism; film icon and consummate performer Marilyn Monroe... (více o titulu)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
The Children of Húrin
J.R.R. Tolkien  ·  HarperCollins Publishers (2009)
Painstakingly restored from Tolkien's manuscripts and presented for the first time as a fully continuous and standalone story, this paperback of the epic tale of The Children of Hurin will reunite fans of The Hobbit and The Lord of the Rings with... (více o titulu)
Naše cena: 261 Kč Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
8.
Minecraft Blockopedia
Egmont Books
The world of Minecraft is made entirely of blocks. Some help you build, some help you stay alive. Every block you discover opens up new possibilities and exciting adventures. The Minecraft Blockopedia is fully illustrated and packed with... (více o titulu)
Naše cena: 1 101 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Batman: The Jiro Kuwata Batmanga
Jiro Kuwata  ·  DC Comics (2016)
In the 1960s, during the height of Bat-mania, mangaka (comic book creator) Jiro Kuwata was commissioned to write and draw a series of original Batman comics for the Japanese market. Many Western readers were only recently introduced to the existence of... (více o titulu)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Charley's Web
Joy Fielding  ·  Simon & Schuster (2008)
Abeautiful single mother who writes a controversial column for the Palm Beach Post, Charley Webb has spent years building an emotional wall against scathing critics, snooty neighbours and her disapproving family. But when she receives a letter from... (více o titulu)
Naše cena: 231 Kč Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička