Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Martin Patřičný

Od autora Martin Patřičný máme v nabídce 14 titulů

1.
Martin Patřičný  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
V upraveném vydání úspěšné knihy se čtenáři dozví jaké jsou základní druhy dřeva, jak postupovat při jeho ručním opracování, jak dřevo reaguje na změnu prostředí, jaké povrchové úpravy se používaly dříve a nyní, jaké si... (viac o titule)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Martin Patřičný  ·  Grada (2017)
Kniha je členěna do kapitol podle postupů práce: začíná nákupem, sušením a skladováním dřeva, následují technologické postupy (broušení, štípání, tesání, řezání, soustružení, spojování a ochrana povrchu) a popis vybavení díly a vhodných nástrojů... (viac o titule)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Martin Patřičný  ·  Fortuna Libri ČR (2016)
Dřevo se nevyrábí, bylo živé, dřevo, to jsou těla stromů. V knize najdete i strom, z něhož bylo dřevo získáno. Kromě základních pohledů (především středový a tečný řez kmenem) nahlédnete pod kůru... (viac o titule)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Martin Patřičný  ·  Grada (2005)
(1)
Krásná, výpravná publikace o dřevu a stromech je určena jak profesionálům, kteří se dřevem denně pracují - truhlářům, řezbářům, restaurátorům, architektům, tak i všem zájemcům o tento krásný materiál. Přes 300 barevných fotografií přiblíží čtenáři... (viac o titule)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
5.
Martin Patřičný  ·  ISMC CZ (2009)
Publikace obsahuje vývoj tvorby a díla Martina Patřičného, který jeveřejnosti znám i z televizního seriálu Kus dřeva ze stromu.Součástí jeho monografie je nejen náčrt uměleckého vývinu a dozrávání autora, ale i galerie jeho obrazů a artefaktů ze dřeva.. (viac o titule)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Martin Patřičný  ·  KRIGL (2012)
Jako v nebi je v pořadí šestá kniha "dřevěného" výtvarníka Martina Patřičného. Za osm let dokončil sedm povídek. Jejich příběhy se tak dlouho vracely, až je musel napsat. V každé z nich najdete jiný sevřený svět. Postavy, které k vám přijdou i ty... (viac o titule)
Naše cena: 148 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Martin Patřičný  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Půvabná a vtipná publikace o dřevě jak ho potkáváme kolem sebe - od poraženého kmene stromu, neohoblovaného prkna, přes klasickou truhlařinu až ke šperku či dřevěném u obrazu. Autora nezajímá jenom krásný výrobek... (viac o titule)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
8.
Martin Patřičný  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Krásná, výpravná publikace o dřevu a stromech je určena jak profesionálům, kteří se dřevem denně pracují - truhlářům, řezbářům, restaurátorům, architektům, tak i všem zájemcům o tento krásný materiál. Přes 300 barevných... (viac o titule)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
Martin Patřičný  ·  Grada (2014)
Dřevo není jen obyčejný materiál ke stavění nebo topení. Dřevo je krásné. Na pohled, na pohmat, na přivonění. A všech těchto neobyčejností si všímá půvabná, bohatě ilustrovaná kniha o dřevu, stromech i lidech kolem nich, kniha s názvem Všecky krásy... (viac o titule)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Martin Patřičný  ·  Jonathan Livingston (2014)
(1)
Subjektivní rádce na cestu labyrintem literatury Topíte se v nabídce knih? Vejdete do knihkupectví a nevíte, kam sáhnout? Kterou vybrat? Tahle kniha je záchranný pás. Nadechněte se a plavte radostně světem literatury, i když trochu subjektivním... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Martin Patřičný  ·  Grada (2004)
Kniha srozumitelným a jednoduchým způsobem seznámí čtenáře se základními možnostmi jak zpracovávat dřevo, aby se stalo příjemným a poslušným materiálem v rukou řemeslníka - kutila i profesionála. Informace jsou členěny podle postupů práce... (viac o titule)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12.
Bedřich Ludvík a Martin Patřičný  ·  Edice ČT (2011)
Kousek za Prahou žije muž, který tvrdí, že doba kamenná či bronzová byla a minula – ale doba dřevěná stále trvá. Mohli jste ho vidět na některé z vernisáží jeho výstav, navštívit některý z jeho Dřevěných večerů, se kterými objíždí republiku... (viac o titule)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
13.
Martin Patřičný  ·  Grada (2010)
(2)
V upraveném vydání úspěšné knihy se čtenáři dozví jaké jsou základní druhy dřeva, jak postupovat při jeho ručním opracování, jak dřevo reaguje na změnu prostředí, jaké povrchové úpravy se používaly dříve a nyní, jaké si zvolit pracovní nástroje... (viac o titule)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
14.
Martin Patřičný  ·  Grada (1999)
2. rozšířené vydání  Kniha srozumitelným a jednoduchým způsobem seznámí čtenáře se základními možnostmi jak zpracovávat dřevo, aby se stalo příjemným a poslušným materiálem v rukou řemeslníka (viac o titule)
Naše cena: 112 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Jazyk
Barva obálky
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička