Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Martin Patřičný

Od autora Martin Patřičný máme v nabídce 15 titulů

1.
Martin Patřičný  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
V upraveném vydání úspěšné knihy se čtenáři dozví jaké jsou základní druhy dřeva, jak postupovat při jeho ručním opracování, jak dřevo reaguje na změnu prostředí, jaké povrchové úpravy se používaly dříve a nyní, jaké si... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Martin Patřičný  ·  Grada (2017)
Kniha je členěna do kapitol podle postupů práce: začíná nákupem, sušením a skladováním dřeva, následují technologické postupy (broušení, štípání, tesání, řezání, soustružení, spojování a ochrana povrchu) a popis vybavení díly a vhodných nástrojů... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Martin Patřičný  ·  Grada (2005)
(2)
Krásná, výpravná publikace o dřevu a stromech je určena jak profesionálům, kteří se dřevem denně pracují - truhlářům, řezbářům, restaurátorům, architektům, tak i všem zájemcům o tento krásný materiál. Přes 300 barevných fotografií přiblíží čtenáři... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
Martin Patřičný  ·  ISMC CZ (2009)
Publikace obsahuje vývoj tvorby a díla Martina Patřičného, který jeveřejnosti znám i z televizního seriálu Kus dřeva ze stromu.Součástí jeho monografie je nejen náčrt uměleckého vývinu a dozrávání autora, ale i galerie jeho obrazů a artefaktů ze dřeva.. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Martin Patřičný  ·  KRIGL (2012)
Jako v nebi je v pořadí šestá kniha "dřevěného" výtvarníka Martina Patřičného. Za osm let dokončil sedm povídek. Jejich příběhy se tak dlouho vracely, až je musel napsat. V každé z nich najdete jiný sevřený svět. Postavy, které k vám přijdou i ty... (více o knize)
Naše cena: 148 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Martin Patřičný  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Půvabná a vtipná publikace o dřevě jak ho potkáváme kolem sebe - od poraženého kmene stromu, neohoblovaného prkna, přes klasickou truhlařinu až ke šperku či dřevěném u obrazu. Autora nezajímá jenom krásný výrobek... (více o eknize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
7.
Martin Patřičný  ·  Fortuna Libri ČR (2016)
Dřevo se nevyrábí, bylo živé, dřevo, to jsou těla stromů. V knize najdete i strom, z něhož bylo dřevo získáno. Kromě základních pohledů (především středový a tečný řez kmenem) nahlédnete pod kůru... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Martin Patřičný  ·  Grada (2014)
Dřevo není jen obyčejný materiál ke stavění nebo topení. Dřevo je krásné. Na pohled, na pohmat, na přivonění. A všech těchto neobyčejností si všímá půvabná, bohatě ilustrovaná kniha o dřevu, stromech i lidech kolem nich, kniha s názvem Všecky krásy... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Martin Patřičný  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
Krásná, výpravná publikace o dřevu a stromech je určena jak profesionálům, kteří se dřevem denně pracují - truhlářům, řezbářům, restaurátorům, architektům, tak i všem zájemcům o tento krásný materiál. Přes 300 barevných... (více o eknize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Martin Patřičný  ·  Jonathan Livingston (2014)
(1)
Subjektivní rádce na cestu labyrintem literatury Topíte se v nabídce knih? Vejdete do knihkupectví a nevíte, kam sáhnout? Kterou vybrat? Tahle kniha je záchranný pás. Nadechněte se a plavte radostně světem literatury, i když trochu subjektivním... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Martin Patřičný  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Páté vydání této úspěšné publikace je jasným důkazem toho, že dřevo je materiál, který je nám blízký a rádi se jím obklopujeme. Pro ty z vás, kteří si chtějí na dřevo „sáhnout“, vyrobit vlastníma rukama něco svého... (více o eknize)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
12.
Martin Patřičný  ·  Grada (2004)
(4)
Kniha srozumitelným a jednoduchým způsobem seznámí čtenáře se základními možnostmi jak zpracovávat dřevo, aby se stalo příjemným a poslušným materiálem v rukou řemeslníka - kutila i profesionála. Informace jsou členěny podle postupů práce... (více o knize)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
13.
Bedřich Ludvík a Martin Patřičný  ·  Edice ČT (2011)
Kousek za Prahou žije muž, který tvrdí, že doba kamenná či bronzová byla a minula – ale doba dřevěná stále trvá. Mohli jste ho vidět na některé z vernisáží jeho výstav, navštívit některý z jeho Dřevěných večerů, se kterými objíždí republiku... (více o knize)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
14.
Martin Patřičný  ·  Grada (2010)
(2)
V upraveném vydání úspěšné knihy se čtenáři dozví jaké jsou základní druhy dřeva, jak postupovat při jeho ručním opracování, jak dřevo reaguje na změnu prostředí, jaké povrchové úpravy se používaly dříve a nyní, jaké si zvolit pracovní nástroje... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
15.
Martin Patřičný  ·  Grada (1999)
(5)
2. rozšířené vydání  Kniha srozumitelným a jednoduchým způsobem seznámí čtenáře se základními možnostmi jak zpracovávat dřevo, aby se stalo příjemným a poslušným materiálem v rukou řemeslníka (více o knize)
Naše cena: 112 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Barva obálky
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička