Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaSci-fi, fantasy, hororyFantasyUrban

Momentálně se v této nabídce nachází 29 titulů

1.
Patricia Briggs  ·  FANTOM Print (2017)
NOVINKA
Poté, co je Mercy napadena a unesena ze svého teritoria, se ocitne ve spárech nejmocnějšího upíra na světě, který ji chce použít jako zbraň proti vlkodlačímu alfovi Adamovi a vládkyni upírů v Tri-Cities. Mercy se podaří uprchnout v kojotí podobě... (více o knize)
Naše cena: 268 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 24.7.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
2.
Ben Aaronovitch  ·  Argo (2017)
Začíná to jako obvykle – mrtvolou. Ale kdo v tom má tentokrát prsty? Běžný sériový vrah, nebo společník zvráceného kouzelníka známého pod přezdívkou Muž bez tváře? Než se policejní konstábl Peter Grant v novém případu zorientuje, pod soupravu metra... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Ben Aaronovitch  ·  Argo (2015)
(6)
Jmenuji se Peter Grant. Do ledna jsem byl jen obyčejný četnický elév působící v řadách oné mocné armády bojovníků za spravedlnost, kterou všichni rozumně uvažující lidé znají pod označením Metropolitní policie, a všichni ostatní jako Pendrekáři... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Ben Aaronovitch  ·  Argo (2016)
Tentokrát to začne mrtvým tělem na konci stanice metra Baker Street, vším, co zůstalo po americkém studentovi Jamesi Gallagherovi. Jeho zámožná a politicky vlivná rodina se chce pochopitelně dostat této hrůzné vraždě na kloub, potíž však tkví v tom... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Robert Jackson Bennett  ·  Host (2015)
(2)
Před mnoha lety mělo město Bulikov díky Božstvům moc dobýt svět. Ale poté, co byli jeho ochránci za podivných okolností zavražděni, se z dobyvatele stal dobývaný; pyšná historie Bulikova byla vymazána a zcenzurována, pokrok se zastavil... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Ilona Andrews  ·  FANTOM Print (2016)
(2)
Kate Danielsová a její druh Curran Lennart, bývalý Pán šelem, před časem odešli ze Smečky, a teď si zvykají na velmi odlišný styl života. I když jsou nadšení, že unikli vnitřním rozbrojům kožoměnců, vědí, že oddělit se od nich úplně zabere ještě nějaký... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Ben Aaronovitch  ·  Argo (2016)
(1)
Jmenuji se Peter Grant. Ještě nedávno jsem byl obyčejný četnický zelenáč v řadách londýnské Metropolitní policie. Jedné noci jsem se ale při vyšetřování vraždy zapletl s duchem, a všiml si mě tak vrchní inspektor Nightingale, poslední čaroděj Anglie... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Charles Stross  ·  Talpress (2012)
Světochodecký klan Gruinmarktu se ocitá ve velmi svízelné situaci, sevřen v zuřivé občanské válce o nadvládu nad niejweinským královstvím. Hlavní složka jeho obranných sil uvízne v pasti v hjalmarském paláci, obklíčena ve dvou paral (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Chloe Neill  ·  FANTOM Print (2016)
Osmadvacetiletá Merit, před časem proti své vůli proměněná v upíra, si našla cestu do temných kruhů chicagského upířího podsvětí, kde zjistila, že nadpřirozených je daleko víc, než kolik se zdálo – a více, než kolik si veřejnost kdy dokázala představit... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Peter McLean  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ
Seznamte se s Donem Drakem, opravdu velmi zadluženým nájemným vrahem, který umí vyvolávat démony. Svou práci nemá rád. Raději by popíjel v baru a od vražd i nadpřirozena dal ruce pryč. Jenže dluží peníze nesprávnému člověku — tedy nesprávnému démonu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
11.
Seanan McGuire  ·  FANTOM Print (2016)
Když Alex Price souhlasil, že se vypraví do Ohia, aby dohlížel na chovný program bazilišků a pomohl své sestřenici-telepatce při zotavování, nečekal, že kolem toho bude tolik mrtvých. V zoo, kde Alex pracuje, se však objevují mrtvoly a jeho přítelkyně... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Chloe Neill  ·  FANTOM Print (2017)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 14.11.2017
13.
Robert Jackson Bennett  ·  Host (2017)
Před několika generacemi bylo město Voortyaštan baštou bohyně války a smrti, rodištěm hrůzostrašných nadpřirozených bojovníků, kteří zabíjeli a podrobili si miliony. Dnes je bohyně mrtvá a město leží v troskách... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Chloe Neill  ·  FANTOM Print (2017)
Ve věku sedmadvaceti let se Merit stala upírkou, která se umí ohánět mečem. Od té doby se stihla stát Ochránkyní Domu, přihlížela, jak Chicago málem lehlo popelem, a viděla svého Mistra zemřít a opět povstat z mrtvých. Nyní projde její odvaha... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Petra Kubašková  ·  FANTOM Print (2017)
Monika, pětadvacetiletá ilustrátorka na volné noze a také tak trochu kartářka, si od návštěvy muzea slibovala víceméně rutinu. S čím určitě nepočítala, byla tajemná žena, která se ji snaží varovat před smrtícím zlem, avšak volí k tomu způsob... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Keri Arthur  ·  FANTOM Print (2016)
iley Jensonová, zčásti upír, zčásti vlkodlak, hraje podle vlastních pravidel, ať už je řeč o bouřlivém milostném životě či o její práci strážkyně. Když po ní však alfa samec z její bývalé smečky žádá, aby vyřešila případ zmizelé dívky, Riley vycítí, že... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Charles Stross  ·  Talpress (2017)
Odpadlická klika Klanu, skupina rodin z alternativního vesmíru, která již přes sto let tajně obchoduje s naším světem, přenesla mezi světy jaderné bomby a nechala je explodovat ve Washingtonu, D. C.. Zahynul prezident Spojených států a s ním dalších... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Nalini Singh  ·  FANTOM Print (2017)
(2)
Ashaya Aleineová je dokonalá Psyka – chladná, klidná, vyrovnaná… avšak jen na povrchu. Aby zajistila bezpečí svému synovi, hraje s Radou Psyů nebezpečnou dvojí hru: poslušně plní nařízení radních a zároveň se potají snaží zosnovat plán, který by ji... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Larry Correia  ·  FANTOM Print (2017)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.11.2017
20.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 31.1.2018
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte. (Miroslav Horníček)
Kávička