Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéPsychologické

Momentálně se v této nabídce nachází 19 titulů

1.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2014)
Jeden z bestsellerových románů prominentního amerického psychoterapeuta. Děj románu nás přivádí do Vídně devatenáctého století, do kolébky psychoanalýzy. Hlavními protagonisty fiktivního příběhu jsou filozof Fridrich Nietzsche a psycholog, jeden z otců... (více o knize)
Naše cena: 504 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Griet Op de Beeck  ·  Host (2017)
Mona jako dítě, jako čtyřiadvacetiletá dívka a jako pětatřicetiletá žena. Román o dítěti, ale také o rodičovství. O zlomených lidech a o tom, jak neúmyslně ubližují ostatním. O tom, kde končí odpovědnost a začíná vina. O tajemstvích a samotě... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Jón Kalman Stefánsson  ·  Dybbuk (2012)
(2)
Román nejčtenějšího současného islandského spisovatele Jóna Kalmana Stefánssona je lakonickým popisem života rybářské obce nacházející se ve fjordu poblíž severního pólu. Všechny obyvatele živí lov ryb, a tak rybáři periodicky vyplouvají na moře... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
4.
Zachary Karabašliev  ·  Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov (2017)
Zachary Karabašliev je bulharský spisovateľ, narodený v roku 1968 vo Varne. Vyštudoval bulharistiku a literárnu vedu. V USA v Los Angeles postgraduálne absolvoval filmové producentské stáže, pracoval na filmových a divadelných produkciách... (více o knize)
Naše cena: 300 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Petr Ritter  ·  Andrej Šťastný (2010)
Román úspěšného spisovatele Petra Rittera, jehož hlavní postavou je advokát, který se už více než čtrnáct let u soudu marně domáhá vyřízení restituce po svých předcích... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Maria Nurowska  ·  Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov (2017)
(1)
Maria Nurowska (1944) je jedna z najobľúbenejších a najprekladanejších poľských spisovateliek. O jej knihy má záujem niekoľko generácii. Je uznávanou autorkou psychologických románov, v ktorých sa obdivuhodným spôsobom prelína psychológia s históriou... (více o knize)
Naše cena: 300 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Martin Hanzlík  ·  Pavel Mervart (2016)
Jaká tajemství ukrývá prostá a dobrotivá česká tvář? Co vlastně víme o svém původu my obyčejní lidé žijící v zemi, v níž se vystřídalo tolik vlád a armád, že je stěží dokážeme vyjmenovat? David je obyčejný člověk bez ambicí a ideálů... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Lidija Dimkovska  ·  Větrné mlýny (2016)
Náhradní život je dokonale komponovaným příběhem siamských dvojčat a současně alegorií dramatických změn, které se na sklonku devadesátých let odehrály na Balkánském poloostrově. Zlata a Srebra, jejichž jména odkazují na zlato a (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Jón Kalman Stefánsson  ·  Dybbuk (2017)
V posledním díle románové trilogie nejúspěšnějšího současného islandského autora Jóna Kalmana Stefánssona, jejíž první dva díly tvoří tituly Ráj a peklo a Smutek andělů, se i nadále setkáváme s postavami rybářské obce... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Trevanian  ·  Argo (2007)
Napínavý a uhrančivý román autora proslulého Šibumi je jímavým příběhem tragické lásky a vášně a zároveň i poutavou detektivkou s přesvědčivou zápletkou... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Gregor Sander  ·  Větrné mlýny (2017)
Sešlý luxus hotelu v Budapešti. Ke čtyřiačtyřicátým narozeninám dostává Astrid od svého nového přítele dovolenou. Pár dnů jen oni dva, bez dětí, práce, shonu kolem. Zamilovaný Paul bezděčně nahlédne její minulost. Pozná víc, než si dokázal představit... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Philip K. Dick  ·  Argo (2004)
Jeden z motivů tohoto velice pozoruhodného Dickova románu, který výjimečně nespadá do kategorie science fiction, představuje mimo jiné také ošidnost individuální perspektivy. Román je psychologickým dramatem o jednom milostném trojúhelníku a napjatých... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Guzel Jachina  ·  Prostor (2017)
Debut mladé tatarské spisovatelky je napsán ve stylu klasických ruských románů, ve kterých se podrobně zkoumá úděl člověka na pozadí velkých dějinných událostí. Děj se odehrává v Sovětském svazu v období let 1930–1946... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Umberto Eco  ·  Argo (2005)
(2)
Ve svém novém románu se Umberto Eco vrací především do doby svého dětství a dospívání. Protagonistou příběhu je šedesátiletý antikvář Yambo, který se probudí z komatu s těžkou amnézií a pamatuje si jen citáty z literárních děl. (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Patrick Süskind  ·  Columbus (2002)
(69)
Kriminálne ladený príbeh, ktorého páchateľ je už od začiatku diela známy. Jeho posadnutosť - vytvoriť dokonalý parfém, vedie neovládateľné vášne až k vraždám a iným zločinom... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
16.
Bianca Bellová  ·  IFP Publishing (2009)
Jeden den, dvě místa, dva lidé a dvě setkání se smrtí se stávají spouští pro sestřih vzpomínek, zážitků, klamných závěrů a deformovaných temných zákoutí... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
17.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2003)
(3)
Román o romantické posedlosti, osudu a lidské vůli. Jeden z bestsellerových románů prominentního amerického psychoterapeuta. (více o knize)
Naše cena: 356 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
18.
Jón Kalman Stefánsson  ·  Dybbuk (2014)
(1)
Druhý díl románové trilogie nejúspěšnějšího současného islandského spisovatele Jóna Kalmana Stefánssona Smutek andělů popisuje život rybářské obce devatenáctého století nacházející se ve fjordu poblíž severního pólu... (více o knize)
Naše cena: 278 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
19.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2010)
(3)
Jeden z bestsellerových románů prominentního amerického psychoterapeuta. Děj románu nás přivádí do Vídně devatenáctého století, do kolébky psychoanalýzy... (více o knize)
Naše cena: 385 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička