popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Edice: Star Wars

V edici Star Wars se nachází 135 titulů.

1.
Star Wars: Nový řád Jedi
Michal A. Stackpole  ·  Egmont ČR (2008)
Nová republika prochází krušnými časy. Právě když je nejvíce ze všeho zapotřebí svornost, bují vzájemná nedůvěra. Napětí panuje dokonce i mezi rytíři Jedi, neboť proti vedení Luka Skywalkera se zvedá vlna odporu ze strany radikálněji smýšlejících členů... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
2.
Star Wars: Nový řád Jedi - Nepřátelské línie I.
Aaron Allston  ·  Egmont ČR (2011)
Nová republika přestává být schopna jednotného a účinného postupu proti Yuuzhan Vongům a Luke Skywalker, Han a Leia Solovi a Wedge Antilles musejí zničit to, co kdysi pomáhali s nasazením vlastních životů vybudovat. Vládní rada Nové republiky... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
3.
Star Wars: The Phantom Menace (Episode I)
Terry Brooks  ·  Arrow Books (2000)
In barren desert lands and seedy spaceports…in vast underwater cities and in the blackest depths of space...unfolds a tale of good and evil, of myth and magic, of innocence and power... (více o titulu)
Naše cena: 389 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
4.
Star Wars: Fate of the Jedi - Apocalypse
Troy Denning  ·  Century (2012)
In the stunning finale of the epic Fate of the Jedi series, Jedi and Sith face off - with Coruscant as their battlefield. For the Sith, it's the chance to restore their dominance over the galaxy that forgot them for so long... (více o titulu)
Naše cena: 768 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Star Wars: Impérium vrací úder
Ryder Windham  ·  Albatros (2016)
Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii… Dobrodružství Luka Skywalkera pokračuje! Vydává se najít mistra Yodu, který mu má pomoci stát se rytířem Jedi. Lukovi přátelé se ale mezitím ocitnou v nebezpečí. Luke se je i přes varování mistra Yody vydává... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
6.
Star Wars: Učeň temnoty
Christie Golden  ·  Egmont SK (2016)
Román z čias vojny klonov Brutalita vo vojne o vládu nad galaxiou sa stupňuje. Keď gróf Dooku nechá zmasakrovať flotilu bezmocných utečencov, Rada Jediov sa rozhodne zamerať priamo na jeho osobu. Dooku je však nebezpečnou korisťou aj pre toho... (více o titulu)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
7.
Star Wars: Dedič rytierov Jedi
Kevin Hearne  ·  Egmont SK (2017)
NOVINKA  
Vzrušujúce nové dobrodružstvá, ktoré sa odohrávajú medzi epizódami Nová nádej a Impérium vracia úder.Zničenie Hviezdy smrti spravilo z Luka Skywalkera nielen hrdinu povstaleckej Aliancie, ale aj cennú posilu v pokračujúcom boji proti Impériu. Hoci ešte... (více o titulu)
Naše cena: 320 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 23.1.2017) obvykle posíláme do 3 dní
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
8.
Star Wars - Nový řád Jedi
Michael A. Stackpole  ·  Egmont ČR (2008)
Nepřátelští Yuuzhan Vongové zaútočili na světy Vnějšího okraje. Jsou nemilosrdní, bezohlední ke všemu živému a zcela neviditelní v Síle... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
9.
Star Wars: Nový řád Jedi
Elaine Cunninghamová  ·  Egmont ČR (2010)
Ačkoli úderná jednotka Jediů splnila svou sebevražednou misi hluboko na území Yuuzhan Vongů, cena za úspěch byla bolestně vysoká. Jaina Solo se při odvážném pokusu zmocnila nepřátelské lodě a spolu s přeživšími Jedii se jí podařilo uniknout ... (více o titulu)
Naše cena: 249 Kč Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
10.
Star Wars: Legacy of the Force - Sacrifice
Karen Traviss  ·  Arrow Books (2008)
This is the middle book in the series and the second of three hardcovers. The adventure continues, and one of our storylines comes to a crucial and shocking climax. Things come to a head in the galaxy of the Skywalker and ... (více o titulu)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Star Wars: Crucible
Troy Denning  ·  Century (2013)
The stunning follow-up to Fate of the Jedi! Han Solo, Luke Skywalker, and Princess Leia have spent a lifetime fighting wars, bringing the Jedi back from extinction, raising families, and saving the galaxy more times than they can count... (více o titulu)
Naše cena: 720 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Star Wars - Cesta k Epizodě VII - Pašerákova zkouška
Greg Rucka  ·  Egmont ČR (2015)
Han Solo a Wookiee Chewbacca vyrážejí vstříc novému dobrodružství. V tomto napínavém a vtipném příběhu, který se odehrává mezi epizodami Nová naděje a Impérium vrací úder, se oblíbená dvojice pašeráků vydává s Millennium Falconem na přísně tajnou misi... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
13.
Star Wars - Válečný stroj
Egmont ČR (2016)
Přidejte se k povstalcům bojujícím proti Impériu! V této knize plné hádanek a úkolů znovu prožijete napínavé bitvy z vesmíru Hvězdných válek a pak si postavíte svůj vlastní imperiální kráčející kolos AT-AT!... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
14.
Star Wars: Legacy of the Force - Invincible
Troy Denning  ·  Arrow Books (2008)
This is the final novel in the epic nine-book "Legacy of the Force" series, concluding the tale of Jacen Solo's journey to the dark side, and featuring Luke Skywalker, Han Solo, Leia Organa Solo, Jaina Solo, and Ben Skywalker, Luke and Mara Jade's son. (více o titulu)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
15.
STAR WARS: Republikové komando
Karen Travissová  ·  Egmont ČR (2010)
Klonové války zuří po celé galaxii. Vítězství či porážka je v rukou elitních jednotek, které plní nejtěžší úkoly a jdou tam, kam by nikdo jiný nešel, a dokážou to, co by nikdo jiný nedokázal... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
16.
Star Wars: Legacy of the Force - Tempest
Troy Denning  ·  Arrow Books (2006)
As the stand-off between the Galactic Alliance and its rebellious member states erupts into full-blown battle, the new Corellian leadership develops a desperate plan to draw the Hapan Consortium into the war on their side... (více o titulu)
Naše cena: 390 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Star Wars: Ruka odplaty
Timothy Zahn  ·  Egmont ČR (2013)
Osud povstání závisí na dalším kroku Luka Skywalkera. Ale našli povstalci bezpečné přístaviště, nebo smrtelnou past? Osm měsíců po bitvě o Yavin povstalci zoufale potřebují novou základnu. Když je osloví guvernér Ferrouz ze sektoru Candoras s nabídkou.. (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
18.
Star Wars: Povstání kontra Impérium
CPRESS (2015)
Máš před sebou výzvu pro mladého učedníka – zúčastni se střetu Povstání kontra Impérium. Měj při tom na paměti, že schopnost myšlení je důležitější než ovládání světelného meče! Cvič svou mysl – vyřeš úkoly a rébusy, rozlušti zašifrované... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
19.
Star Wars - Cesta k Epizodě VII - Pohyblivý cíl
Cecil Castelucci, Jason Fry  ·  Egmont ČR (2015)
Princezna Leia vyráží vstříc novému dobrodružství. V tomto napínavém příběhu, který se odehrává mezi epizodami Impérium vrací úder a Návrat Jediho, vede odvážná princezna nesourodou skupinu povstalců na nebezpečné misi proti Galaktickému impériu... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
20.
Star Wars: Knižka na celý rok
Egmont SK (2016)
(1)
Vydajte sa s nami do sveta vesmírnej ságy Star Wars! V tejto knihe nájdete množstvo zaujímavostí, napríklad prehľad desiatich najslávnejších zloduchov a desiatich najlepších súbojov z filmu, popis špičkových strojov, ktoré brázdili galaxiu, plagáty z... (více o titulu)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička