popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Edice: Star Wars

V edici Star Wars se nachází 136 titulů

1.
Michael Siglain  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Vydej se s Lukem za mistrem Yodou a přečti si příběh o tom, jak se naučil používat Sílu! Trénovat čtení ve světě STAR WARS bude děti bavit! Příběhy hrdinů, které obdivují a znají z filmů, je nenásilnou formou přivedou ke knížkám, pomohou jim... (viac o titule)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
2.
Simon Beecroft and Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Vydejte se na cestu galaxií Star Wars a zjistěte zajímavé informace o jejích statečných hrdinech a smrtelně nebezpečných záporných postavách. Poznejte mnoho odporných stvoření, podivných mimozemšťanů a loajálních droidů ze Star Wars ságy. Obsahuje i... (viac o titule)
Naše cena: 349 Kč  (tedy ušetříte 26%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Computer Press (2016)
Načerpejte Sílu a vychutnejte si kouzlo barev společně se svými oblíbenými hrdiny ze světa Star Wars. Soubor elegantních relaxačních omalovánek v secesním stylu vám pomůže přenést se do krajů fantazie, odpočinout si od problémů každodennosti a... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
4.
John Jackson Miller  ·  Egmont ČR (2016)
Tatooine – drsná pouštní planeta, kde farmáři dřou v žáru dvou sluncí a snaží chránit sebe a své milované před pouštními lidmi. Je to zaostalý svět na okraji civilizovaného vesmíru. Poslední místo, kde byste hledali mistra Jedi nebo osiřelého chlapce... (viac o titule)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
5.
Donald F. Glut and George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Nejmocnější zbraň Impéria byla zničena, ale povstalci jsou nadále nelítostně pronásledováni. Aby se vyhnuli střetu s mocnou flotilou Impéria, musí pod vedením Luka Skywalkera vybudovat novou základnu na ledové planetě... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
James Kahn and George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Poslední rytíř řádu Jedi Luke Skywalker se vrací na rodnou planetu, aby zachránil svého přítele Hana Sola ze spárů zločince Jabba Hutta. Tam se ale dozvídá velmi zlé zprávy. Proradný Jabba uvěznil také princeznu Leiu a... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Aaron Allston  ·  Arrow Books (2007)
This is the era of Luke Skywalker`s legacy: the Jedi Master has unified the order into a cohesive group of powerful Jedi Knights. However, as this era begins, planetary interests threaten to disrupt this time of relative peace ... (viac o titule)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Rory Ryder  ·  Albatros (2016)
(1)
Záverečné dobrodružstvo Luka Skywalkera! Lukovi sa konečne podarí zachrániť Hana Sola a znovu aj princeznú Leiu. Ale tá najťažšia skúška ho ešte len čaká… Darth Vader spolu s Imperátorom chcú Luka pretiahnuť na temnú stranu Sily… Podarí sa im to? (viac o titule)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
CPRESS (2015)
V galaxii nastali temné časy. Sily mocného Galaktického impéria obsadili jednu zo vzdialených planét, začali v nej vládnuť železnou päsťou a ničia životy jej obyvateľov. Prefíkaní členovia posádky vesmírnej lode Duch sa ako jedni z mála odvážili... (viac o titule)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
CPRESS (2015)
Povstalci zvedají hlavu a jdou do boje proti galaktickému Impériu. Ve svých řadách mají nové spojence, mladého Jediho Luka Skywalkera a jeho přítele Hana Sola. Podaří se jim pomoci zničit Hvězdu smrti? Připrav se na neuvěřitelné... (viac o titule)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Ryder Windham  ·  Albatros (2016)
Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii… Darth Vader unesl princeznu Leiu! Dokáže ji mladý Luke Skywalker zachránit? Naštěstí na to není sám: může se spolehnout na pomoc hned dvou robotů i odvážného Hana Sola a... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Egmont SK (2016)
Spoznajte bližšie hrdinov filmu Star Wars: Sila sa prebúdza. Stormtrooper zápasí so svojím svedomím… Púštna zberačka šrotu nájde vzácnu korisť… Špičkový pilot hviezdnej stíhačky odhalí hrozivé sprisahanie… (viac o titule)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Vydavateľstvo Fragment (2016)
Čaká ťa skvelá zábava vo svete STAR WARS! Budeš vyfarbovať postavy hrdinov, ktorých poznáš z kníh a filmov. A nielen to: prevedieš ich cez bludiská, nájdeš rozdiely v obrázkoch i výrazy ukryté v šesťsmerovkách, budeš hľadať... (viac o titule)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Nakladatelství Fragment (2016)
Připrav se na skvělou zábavu ve světě Star Wars! Vybarvuj postavy hrdinů, které znáš z knížek a filmů. A nejen to: proveď je přes spletitá bludiště, hledej rozdíly v obrázcích nebo slova ukrytá do osmisměrek. Se svými oblíbenými hrdiny se... (viac o titule)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Michael Siglain  ·  Vydavateľstvo Fragment (2016)
Vydaj sa s Lukom za majstrom Yodom a prečítaj si príbeh o tom, ako sa naučil používať Silu! Zdokonaľovať sa v čítaní vo svete STAR WARS bude zábava! Príbehy hrdinov, ktoré poznajú a obdivujú z filmov, nenásilnou formou privedú deti k... (viac o titule)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Egmont ČR (2016)
Přidejte se k Hanovi a Chewbaccovi na palubě nejrychlejší rachotiny v galaxii! Čeká na vás spousta pravé vesmírné zábavy – vyřešíte těžké hádanky a postavíte si svůj vlastní Millennium Falcon... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
Jeffrey Brown  ·  Egmont ČR (2016)
Roan si celý život plánoval, že půjde na školu pro piloty jako ostatní jeho kamarádi – jenže ho na ni nepřijali! Místo toho se objevil malý zelený skřítek jménem Yoda a pozval ho na Jediskou akademii. Roan se tak ocitne v jedné škole s lidmi, kteří se... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Jeffrey Brown  ·  Egmont ČR (2016)
Roan celý svoj život plánoval, že pôjde do školy pre pilotov ako všetci jeho kamaráti. Na jeho veľké sklamanie ho však neprijali! Namiesto toho sa objavil malý zelený škriatok menom Yoda a pozval ho na Jediskú akadémiu... (viac o titule)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Kevin Hearne  ·  Egmont ČR (2017)
Vzrušující nové dobrodružství, které se odehrává mezi epizodami Nová naděje a Impérium vrací úder. Zničení Hvězdy smrti učinilo z Luka Skywalkera nejen hrdinu, ale také cennou posilu povstalců v boji proti Impériu. Ačkoli ke zvládání Síly má ještě... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Egmont ČR (2016)
Milovníci světa Star Wars dostávají exkluzivní knihu v podobě kombinace knížky a modelu hvězdné stíhačky U-wing! Sestav si svůj model z pevného kartonu a přečti si spoustu potřebných informací spojených s filmovou... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička