Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Edice: Star Wars

V edici Star Wars se nachází 138 titulů

1.
Drew Karpyshyn  ·  Egmont ČR (2017)
NOVINKA
První svazek trilogie o legendární postavě řádu Sithů. Bývalý horník Dessel prchá před republikovými vojáky a vstoupí do řad sithské armády. V ní zažije tvrdý křest ohněm v krutých bojích proti Jediům. Později přijme nové... (viac o titule)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 22.5.2017
2.
Michael Siglain  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Vydej se s Lukem za mistrem Yodou a přečti si příběh o tom, jak se naučil používat Sílu! Trénovat čtení ve světě STAR WARS bude děti bavit! Příběhy hrdinů, které obdivují a znají z filmů, je nenásilnou formou přivedou ke knížkám, pomohou jim... (viac o titule)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Jason Fry  ·  Egmont ČR (2015)
Luke Skywalker vyráží vstříc novému dobrodružství. V tomto napínavém příběhu, který se odehrává mezi epizodami Nová naděje a Impérium vrací úder, Luke ztroskotá spolu s droidy C-3PO a R2-D2 na tajemné planetě a musí podstoupit souboj s podivným novým... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Greg Rucka  ·  Egmont ČR (2015)
Han Solo a Wookiee Chewbacca vyrážejí vstříc novému dobrodružství. V tomto napínavém a vtipném příběhu, který se odehrává mezi epizodami Nová naděje a Impérium vrací úder, se oblíbená dvojice pašeráků vydává s Millennium Falconem na přísně tajnou misi... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Greg Rucka  ·  Egmont ČR (2016)
Poznejte blíže hrdiny filmu Star Wars: Síla se probouzí! Stormtrooper bojuje se svým svědomím... Pouštní sběračka kovů přijde k nečekanému bohatství... Stíhací eso odhalí zlověstné spiknutí... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Claudia Gray  ·  Egmont ČR (2015)
Thane Kyrell a Ciena Ree se znají už od dětství a sdílejí spolu lásku k létání. Přijetí na imperiální akademii je pro ně jako splněný sen. Jenže pak do jejich životů brutálně vstoupí galaktická občanská válka... (viac o titule)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Computer Press (2016)
Načerpejte Sílu a vychutnejte si kouzlo barev společně se svými oblíbenými hrdiny ze světa Star Wars. Soubor elegantních relaxačních omalovánek v secesním stylu vám pomůže přenést se do krajů fantazie, odpočinout si od problémů každodennosti a... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Donald F. Glut and George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Nejmocnější zbraň Impéria byla zničena, ale povstalci jsou nadále nelítostně pronásledováni. Aby se vyhnuli střetu s mocnou flotilou Impéria, musí pod vedením Luka Skywalkera vybudovat novou základnu na ledové planetě... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Aaron Allston  ·  Arrow Books (2007)
This is the era of Luke Skywalker`s legacy: the Jedi Master has unified the order into a cohesive group of powerful Jedi Knights. However, as this era begins, planetary interests threaten to disrupt this time of relative peace ... (viac o titule)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
James Kahn and George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Poslední rytíř řádu Jedi Luke Skywalker se vrací na rodnou planetu, aby zachránil svého přítele Hana Sola ze spárů zločince Jabba Hutta. Tam se ale dozvídá velmi zlé zprávy. Proradný Jabba uvěznil také princeznu Leiu a... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Simon Beecroft and Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Vydejte se na cestu galaxií Star Wars a zjistěte zajímavé informace o jejích statečných hrdinech a smrtelně nebezpečných záporných postavách. Poznejte mnoho odporných stvoření, podivných mimozemšťanů a loajálních droidů ze Star Wars ságy. Obsahuje i... (viac o titule)
Naše cena: 349 Kč  (tedy ušetříte 26%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
John Jackson Miller  ·  Egmont ČR (2016)
Tatooine – drsná pouštní planeta, kde farmáři dřou v žáru dvou sluncí a snaží chránit sebe a své milované před pouštními lidmi. Je to zaostalý svět na okraji civilizovaného vesmíru. Poslední místo, kde byste hledali mistra Jedi nebo osiřelého chlapce... (viac o titule)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Michael Siglain  ·  Vydavateľstvo Fragment (2016)
Vydaj sa s Lukom za majstrom Yodom a prečítaj si príbeh o tom, ako sa naučil používať Silu! Zdokonaľovať sa v čítaní vo svete STAR WARS bude zábava! Príbehy hrdinov, ktoré poznajú a obdivujú z filmov, nenásilnou formou privedú deti k... (viac o titule)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Jeffrey Brown  ·  Egmont ČR (2016)
Roan si celý život plánoval, že půjde na školu pro piloty jako ostatní jeho kamarádi – jenže ho na ni nepřijali! Místo toho se objevil malý zelený skřítek jménem Yoda a pozval ho na Jediskou akademii. Roan se tak ocitne v jedné škole s lidmi, kteří se... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Egmont ČR (2016)
Přidejte se k Hanovi a Chewbaccovi na palubě nejrychlejší rachotiny v galaxii! Čeká na vás spousta pravé vesmírné zábavy – vyřešíte těžké hádanky a postavíte si svůj vlastní Millennium Falcon... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Kevin Hearne  ·  Egmont ČR (2017)
Vzrušující nové dobrodružství, které se odehrává mezi epizodami Nová naděje a Impérium vrací úder. Zničení Hvězdy smrti učinilo z Luka Skywalkera nejen hrdinu, ale také cennou posilu povstalců v boji proti Impériu. Ačkoli ke zvládání Síly má ještě... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Vydavateľstvo Fragment (2016)
Čaká ťa skvelá zábava vo svete STAR WARS! Budeš vyfarbovať postavy hrdinov, ktorých poznáš z kníh a filmov. A nielen to: prevedieš ich cez bludiská, nájdeš rozdiely v obrázkoch i výrazy ukryté v šesťsmerovkách, budeš hľadať... (viac o titule)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Computer Press (2016)
Vítejte na vesmírné misi! Vaším cílem je proměnit stránky této knihy na ilustrace z kultovního světa Star Wars®. Spojováním teček vytvoříte ilustrace svých známých postav, droidů, strojů nebo dokonce celých výjevů. A to je... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
CPRESS (2015)
V galaxii nastali temné časy. Sily mocného Galaktického impéria obsadili jednu zo vzdialených planét, začali v nej vládnuť železnou päsťou a ničia životy jej obyvateľov. Prefíkaní členovia posádky vesmírnej lode Duch sa ako jedni z mála odvážili... (viac o titule)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Ryder Windham  ·  Albatros (2016)
Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii… Darth Vader unesl princeznu Leiu! Dokáže ji mladý Luke Skywalker zachránit? Naštěstí na to není sám: může se spolehnout na pomoc hned dvou robotů i odvážného Hana Sola a... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička