Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Edice: Star Wars

V edici Star Wars se nachází 142 titulů

1.
Drew Karpyshyn  ·  Egmont ČR (2017)
NOVINKA
Darth Bane nalézá dokonalou učednici v Zannah, jež přes své mládí ovládá instinktivní spojení s temnou stranou. Pod Baneovým vedením se Zannah stane... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 28.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 11 dní
2.
Kevin Hearne  ·  Egmont ČR (2017)
Vzrušující nové dobrodružství, které se odehrává mezi epizodami Nová naděje a Impérium vrací úder. Zničení Hvězdy smrti učinilo z Luka Skywalkera nejen hrdinu, ale také cennou posilu povstalců v boji proti Impériu. Ačkoli ke zvládání Síly má ještě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2017)
Star Wars: Rogue One – Velký obrazový průvodce představuje detailním způsobem dychtivě očekávaný nejnovější film z galaxie Star Wars. Obsahuje podrobné profily jednotlivých postav, komentované průřezy vozidel i jednotlivých prostředí, ve kterých se... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Egmont ČR (2017)
(1)
Od roku 1977 jsou Star Wars stálou součástí populární kultury a celosvětovým fenoménem, který přetrval čtyři desetiletí. Tato chronologická kronika předkládá úplnou historii Star Wars včetně nejnovějších přírůstků do jejich světa, jako jsou... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Simon Beecroft a Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Vydejte se na cestu galaxií Star Wars a zjistěte zajímavé informace o jejích statečných hrdinech a smrtelně nebezpečných záporných postavách. Poznejte mnoho odporných stvoření, podivných mimozemšťanů a loajálních droidů ze Star Wars ságy. Obsahuje i... (více o knize)
Naše cena: 349 Kč  (tedy ušetříte 26%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Greg Rucka  ·  Egmont ČR (2016)
Poznejte blíže hrdiny filmu Star Wars: Síla se probouzí! Stormtrooper bojuje se svým svědomím... Pouštní sběračka kovů přijde k nečekanému bohatství... Stíhací eso odhalí zlověstné spiknutí... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
John Jackson Miller  ·  Egmont ČR (2016)
Tatooine – drsná pouštní planeta, kde farmáři dřou v žáru dvou sluncí a snaží chránit sebe a své milované před pouštními lidmi. Je to zaostalý svět na okraji civilizovaného vesmíru. Poslední místo, kde byste hledali mistra Jedi nebo osiřelého chlapce... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Michael Siglain  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Vydej se s Lukem za mistrem Yodou a přečti si příběh o tom, jak se naučil používat Sílu! Trénovat čtení ve světě STAR WARS bude děti bavit! Příběhy hrdinů, které obdivují a znají z filmů, je nenásilnou formou přivedou ke knížkám, pomohou jim... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Donald F. Glut a George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Nejmocnější zbraň Impéria byla zničena, ale povstalci jsou nadále nelítostně pronásledováni. Aby se vyhnuli střetu s mocnou flotilou Impéria, musí pod vedením Luka Skywalkera vybudovat novou základnu na ledové planetě... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Aaron Allston  ·  Arrow Books (2007)
This is the era of Luke Skywalker`s legacy: the Jedi Master has unified the order into a cohesive group of powerful Jedi Knights. However, as this era begins, planetary interests threaten to disrupt this time of relative peace ... (více o knize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
James Kahn a George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Poslední rytíř řádu Jedi Luke Skywalker se vrací na rodnou planetu, aby zachránil svého přítele Hana Sola ze spárů zločince Jabba Hutta. Tam se ale dozvídá velmi zlé zprávy. Proradný Jabba uvěznil také princeznu Leiu a... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Computer Press (2016)
Načerpejte Sílu a vychutnejte si kouzlo barev společně se svými oblíbenými hrdiny ze světa Star Wars. Soubor elegantních relaxačních omalovánek v secesním stylu vám pomůže přenést se do krajů fantazie, odpočinout si od problémů každodennosti a... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Karen Traviss  ·  Arrow Books (2008)
This is the middle book in the series and the second of three hardcovers. The adventure continues, and one of our storylines comes to a crucial and shocking climax. Things come to a head in the galaxy of the Skywalker and ... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Troy Denning  ·  Arrow Books (2007)
The galaxy is in turmoil due to spreading and incresingly violent civil war - and the Solo/Walker clan is in shock after the horrifying murder of one of it's most beloved members... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Terry Brooks  ·  Arrow Books (2000)
In barren desert lands and seedy spaceports…in vast underwater cities and in the blackest depths of space...unfolds a tale of good and evil, of myth and magic, of innocence and power... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Karen Traviss  ·  Del Rey (2008)
During this savage civil war, all efforts to end Jacen Solo's tyranny of the Galactic Alliance have failed. Now with Jacen approaching the height of his dark powers, no one-not even the Solos and the Skywalkers-knows if anything can stop the Sith Lord... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Timothy Zahn  ·  Arrow Books (2012)
2011 marks the 20th anniversary of the publication of Star Wars: Heir to the Empire by Timothy Zahn, the #1 New York Times hardcover bestseller that relaunched the entire Star Wars publishing program. (více o knize)
Naše cena: 390 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Troy Denning  ·  Century (2012)
In the stunning finale of the epic Fate of the Jedi series, Jedi and Sith face off - with Coruscant as their battlefield. For the Sith, it's the chance to restore their dominance over the galaxy that forgot them for so long... (více o knize)
Naše cena: 768 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Troy Denning  ·  Random House (2010)
Peace is the way of the Jedi. But with deadly enemies on every side, war may be the only way out. On Coruscant, an epidemic of madness is preying on the ranks of the Jedi Order-driving the Galactic Alliance to martial actions... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Ryder Windham  ·  Albatros (2016)
Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii… Darth Vader unesl princeznu Leiu! Dokáže ji mladý Luke Skywalker zachránit? Naštěstí na to není sám: může se spolehnout na pomoc hned dvou robotů i odvážného Hana Sola a... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička