Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Sarah Andersen

Sarah je karikaturistka a ilustrátorka. Vystdovala Maryland Institute College of Art v roce 2014 a v současnosti žije v Brooklynu. Její komiksy jsou semi-autobiografické a popisují její životní dobrodružství, přátele a milované.

Více informací

Od autora Sarah Andersen máme v nabídce 5 titulů

1.
Sarah Andersen  ·  CooBoo (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #98
Další svazek pro všechny, kdo čtení považují za smysl života, kdo zvládnou celou řadu seriálu za jedinou noc, kdo se nejraději tulí v krásně teplých vytahaných svetrech, kdo žijí se svou kočkou, kdo se bojí více jak jednoho člověka v místnosti a kdo si... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Sarah Andersen  ·  Citadella (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (1)
V druhej zbierke komiksov autorka Sarah Andersen začína presne tam, kde v prvej skončila – zahrabaná v perinách, vyhýbajúc sa zodpovednosti, ktorú si vyžaduje každodenná realita. Tento nový komiks (spolu s ilustrovanými, osobne napísanými esejami!)... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Sarah Andersen  ·  Citadella (2016)
NA SKLADĚ (16)
Táto knižka je pre nás ostatných. Tento komiks ilustruje, ako presurfujeme na internete celé víkendy, trápi nás neznesiteľná agónia, keď sa na ulici držíme za ruky s úžasným chalanom, ... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Sarah Andersen  ·  Andrews McMeel (2016)
(16)
Do you love networking to advance your career? Is adulthood an exciting new challenge for which you feel fully prepared? Ugh. Please go away. These casually drawn, perfectly on-point comics by the hugely popular young ... (více o knize)
Naše cena: 638 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
5.
Sarah Andersen  ·  CooBoo (2016)
(16)
Připadáte si zhola výjimeční? Užíváte si navazování kontaktů důležitých pro vaši budoucí kariéru? Je pro vás dospělost vzrušující nová výzva, na kterou se cítíte zhola připraveni? Blah. Prosím, kliďte se mi z očí. Tahle kniha je... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání posíláme do 15 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička