Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Miroslav Adamec

Od autora Miroslav Adamec máme v nabídce 7 titulů

1.
Miroslav Adamec  ·  Edice ČT (2015)
Berta je obyčejná holčička – chodí do školky, s ostatními dětmi na hřiště, nerada si uklízí a jako všichni zbožňuje sladkosti. Má ale jednoho neobyčejného kamaráda – Ufíka přímo z vesmíru! A ten umí věci! Dokáže se proměnit v balon nebo meloun, podle toho (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
2.
Miroslav Adamec a Jitka Petrová  ·  Edice ČT (2014)
Veselé příhody o tom, jak se začala holčička Berta, nejmenší ve školce, přátelit s Ufíkem, nejmenším ve vesmíru. Že Ufo neexistuje? Ale ano, a dokonce je s ním velká legrace!... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
3.
Miroslav Adamec  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Skvělé čtení o přátelství, zradě, pomoci a důvěře, doplněné jedinečnými ilustracemi, zavede čtenáře od 10 let do prostředí „oživlých“ moderních technologií, které hlavní hrdina dokáže využít při řešení záhady... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč ihned ke stažení
4.
Eva Hrindová a Miroslav Adamec  ·  Naštvané matky (2016)
Pro někoho milovaný zachránce národa, pro jiné zase nebezpečný šílenec, před kterým je třeba mít se na pozoru. Jisté je jen jedno, totiž že tato nepřehlédnutelná postava české politické scény dokáže vzbudit emoce i zájem... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč posíláme do 5 dnů
5.
Miroslav Adamec  ·  Grada (2015)
Originální detektivní příběh s prvky sci-fi je určen převážně pro kluky od 10 let. Zavede je do prostředí moderních technologií, které hlavní hrdina, třináctiletý Bert, dokáže využít při řešení záhady ukradených informací. Čtenáři se mohou těšit na... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Miroslav Adamec  ·  XYZ (2011)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Už jste se někdy probudily na náměstí vystlaném peřinami, kde mezi písničkami poletují bílá pírka a kde se můžete setkat s vlastními sny? Příběh V peřinách otvírá čtenářům bránu právě do takového kouzelného světa. Doporučuje se číst nejen před spaním… (více o knize)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Zdeněk Šmíd a Miroslav Adamec  ·  Česká televize (2009)
(1)
Přivedla je na řeku náhoda, či osud? Ještě nedávno se neznali, teď společně sedají do kánoí. Mužný Křižák, nejkrásnější dívka českých vod Dana, neúnavný organizátor Keny, majetnický Sumec, Lída - děvče krev a mlíko, křehká Lucie, pomalý Otouš a další... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. (Kurt Tucholsky )
Kávička