Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Mark Twain

vlastním jménem Samuel Langhorne Clemens, se narodil jako šestý ze sedmi dětí. Byl to americký spisovatel, satirik a humorista. V roce 1839 se jeho rodina přestěhovala do města Hannibal. Jeho otec zřeml, když mu bylo jedenáct let. V roce 1853-1856 pracoval jako tiskař v New Yorku, Philadelphii, St. Louis a Cincinnati. V letech 1857-1861 pracoval jako kormidelník na řece Mississippi, což ho inspirovalo k napsání románu Život na Mississippi. Proslavil se zejména tituly Dobrodružství Toma Sawyera a Dobrodružství Huckleberyho Finna.

Více informací

Od autora Mark Twain máme v nabídce 76 titulů

1.
Mark Twain  ·  Carpe diem (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Málo známé dobrodružství hrdinů bude jistě pro mnoho čtenářů překvapením. Je to opět úsměvné dílo plné dobré nálady, vtipu a klukovských taškařic, v němž samozřejmě nechybí ani řada postav z předchozích vyprávění... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč ihned ke stažení
2.
Mark Twain  ·  Radioservis (2013)
Stále nesmírně oblíbené příběhy Toma Sawyera a jeho kamaráda Hucka Finna. Rozhlasová dramatizace v režii rozhlasového klasika Karla Weinlicha z roku 1992 byla několikrát s úspěchem reprízována... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
3.
Mark Twain  ·  Omega (2015)
Mark Twain byl americký novinář, spisovatel a humorista. Vyrůstal v městě Hannibal v Missouri, které mu později poskytlo předobraz pro dějiště jeho nejznámějších knih Dobrodružství Toma Sawyera a Dobrodružství Huckleberryho Finna. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
4.
Mark Twain  ·  Carpe diem (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Klasické dílo americké literatury je sice vyprávěním o dětech, ale teprve dospělí ocení autorovu charakteristiku chlapeckých hrdinů. K romantiku Sawyerovi, vychovávanému laskavou, ale bigotní tetou, a vykutálenému Finnovi se druží... (více o eknize)
Naše cena: 111 Kč ihned ke stažení
5.
Mark Twain  ·  Penguin Books (2006)
NA SKLADĚ
For nearly two decades before Mark Twain published his finest novel, Adventures of Huckleberry Finn, he was refining his craft and winning tremendous popularity with his short stories and sketches. This richly entertaining and comprehensive ... (více o knize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
The Adventures of Tom Sawyer (EN)  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ) EN
Mark Twain  ·  INFOA (2016)
Meet Tom Sawyer, a boy with a good heart who’s always in trouble with everyone: at home, in school and in church. With his best friends, Joe, Ben and Huckleberry, Tom lives an exciting outdoor life. But he begins to grow up when pretty Becky Thatche (více o audioknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
7.
The Adventures of Tom Sawyer (EN)  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ) EN
Mark Twain  ·  Naxos Audiobooks (2016)
Tom Sawyer is a dare-devil, a schemer, a prankster, a main-chancer. His inventiveness and energy know no bounds; whenever his Aunt Polly thinks he is tucked up in bed, he is most likely creeping out into the night on deeds of daring – ‘not the (více o audioknize)
Naše cena: 359 Kč ihned ke stažení
8.
Mark Twain  ·  Carpe diem (2016)
Málo známé dobrodružství hrdinů bude jistě pro mnoho čtenářů překvapením. Po knihách Dobrodružství Toma Sawyera, Dobrodružství Huckleberryho Finna a Tom Sawyer detektivem čtvrtý titul se světově proslulými hrdiny... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
9.
Mark Twain  ·  Vyšehrad (2017)
Výbor povídek od slavného otce americké literatury Mark Twain (1835–1910) byl především průkopníkem humoristické literatury v Americe. Sám se zdráhal jím být, neboť humor byl vnímán jako nižší forma psaní. Tomuto žánru se však... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Mark Twain  ·  Oxford University Press (2008)
In this enduring and internationally popular novel, Mark ogaincombines social satire and dime-novel sensation with a rhapsody on boyhood and on America's pre-industrial past... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Mark Twain  ·  HarperCollins Publishers (2011)
An idyllic snapshot of a boy's childhood along the banks of the Mississippi River, Twain's THE ADVENTURES OF TOM SAWYER is the author's work that comes closest to his boyhood experiences of growing up in Hannibal in the 1840s... (více o knize)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Mark Twain  ·  Európa (2013)
(2)
Americký spisovateľ a novinár Mark Twain (1835 – 1910), vlastným menom Samuel Clemens, je známy svojím neuveriteľným vtipom, šarmom, ale aj sarkazmom a kritickými názormi na ľudskú civilizáciu... (více o knize)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Mark Twain  ·  Pearson (2012)
Mark Twain is one of America’s most famous and best-loved writers. He wrote about every important subject of his time. Twain’s stories are usually amusing but with a serious message too... (více o knize)
Naše cena: 206 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Dobrodružství Toma Sawyera  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Mark Twain  ·  Supraphon (2016)
Jedna z nejznámějších knih pro děti amerického spisovatele Marka Twaina vychází v dramatizované podobě v edici Za dobrodružstvím. V příbězích dvou chlapců Toma Sawyera a Huckleberryho Finna je spousta napětí, nebezpečí a tajemství, a (více o audioknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
15.
Mark Twain  ·  Volvox Globator (2016)
NA SKLADĚ
Autobiografie Marka Twaina byla poprvé publikována v roce 2010, tedy sto let po jeho smrti. Spíše než o klasickou autobiografii jde o soubor anekdot, „pomluv“ a přemítání o... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Mark Twain  ·  SUN (2015)
Světová četba pro školáky je edice bohatě ilustrovaných, citlivě převyprávěných a zkrácených děl světové literatury. Inspirací Marka Twaina při psaní příběhu o uličníkovi s velkým srdcem Tomu Sawyerovi byly nejspíš vzpomínky na jeho vlastní dětství... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Mark Twain  ·  Usborne Publishing (2015)
NA SKLADĚ
Mark Twain's classic tale of escape and adventure rivetingly retold for today's readers. To get away from his violent, drunken father, Huckleberry Finn fakes his own death and lives wild in the woods. He soon meets Jim, a runaway slave, and the ... (více o knize)
Naše cena: 191 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Mark Twain  ·  Computer Press (2011)
Spisovatel Samuel Langhorne Clemens je veřejnosti spíše znám pod pseudonymem Mark Twain. Jeho Dobrodružství Toma Sawyera inspirované vlastním dětstvím není třeba představovat... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Mark Twain a Lisa Suett  ·  Eli Publishing (2016)
A young beggar boy meets the Prince of Wales by chance. It is a moment that will change their lives forever... (více o knize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Mark Twain  ·  Petit Press (2016)
NA SKLADĚ
Yankee z Connecticutu na dvore kráľa Artuša je dvanástou knihou z edície Knižná klasika denníka SME. Hank – muž 19. storočia z malého amerického mesta a kráľovský dvor v 6. storočí opradený legendami s vládcom Artušom aj kúzelníkom Merlinom. Spojenie, ... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička