Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Jennifer Hillier

Od autora Jennifer Hillier máme v nabídce 5 titulů

1.
Řezník  E-KNIHA
Jennifer Hillier  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Americké město Seattle děsila série vražd, která skončila až v okamžiku, kdy policejní náčelník Edward Shank v roce 1985 konečně dopadl a zastřelil smutně proslulého Řezníka z Beacon Hill. Nyní, přibližně o třicet let později... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
2.
Jennifer Hillier  ·  Baronet (2016)
Země divů (Wonderland) je zábavní park v jednom malém americkém městě ve státě Washington. Park, v němž nechybí dům hrůzy či muzeum klaunů, funguje jako lákadlo pro turisty a současně zdroj obživy pro celé město. Přinejmenším do chvíle, kdy je... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
3.
Jennifer Hillier  ·  Baronet (2016)
(2)
Americké město Seattle děsila série vražd, která skončila až v okamžiku, kdy policejní náčelník Edward Shank v roce 1985 konečně dopadl a zastřelil smutně proslulého Řezníka z Beacon Hill. Nyní, přibližně o třicet let později... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
4.
Jennifer Hillier  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Země divů (Wonderland) je zábavní park v jednom malém americkém městě ve státě Washington. Park, v němž nechybí dům hrůzy či muzeum klaunů, funguje jako lákadlo pro turisty a současně zdroj obživy pro celé město... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
5.
Jennifer Hillier  ·  Baronet (2012)
Doktorka Sheila Tao je učitelkou psychologie, odbornicí na lidské chování. Dobře ví, že flirtovat s přitažlivým, okouzlujícím universitním studentem Ethanem Wolfem znamená zahrávat si s ohněm. Vlny spalující vášně v jeho objetí se střídají s pocity... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Barva obálky
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička