Knihy
E-knihy
Na volné noze - Robert Vlach

Na volné noze

MP3 ke stažení
Nakladatel
Jan Melvil publishing, 2018
Interpret

Podnikáte na sebe? Anebo s tím chcete teprve začít? Nechte si poradit od nejpovolanějšího. Robert Vlach, známý podnikatel a konzultant, vám ve své komplexní knize o podnikání nezávislých profesionálů na volné noze (tzv. freelancerů) po

Čti víc

699 Kč
Stíháme do Vánoc

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné od 29 Kč
  • více než 500 výdejních míst
  • soutěž o knihy na celý rok 2019

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Podnikáte na sebe? Anebo s tím chcete teprve začít? Nechte si poradit od nejpovolanějšího. Robert Vlach, známý podnikatel a konzultant, vám ve své komplexní knize o podnikání nezávislých profesionálů na volné noze (tzv. freelancerů) poskytne přesně ty informace a zkušenosti, které potřebujete pro svůj úspěch a růst.Audiokniha těží ze zkušeností stovek profesionálů z desítek oborů a nabízí osvědčené know-how pro podnikání na volné noze – základy pro prvopodnikatele, nejlepší praktiky a kariérní strategie, ale také pokročilé nástroje, které ocení i profíci s desetiletou praxí. Kniha tak pokrývá celé dlouhé období rozvoje podnikání, od zkusmých krůčků a začátečnických chyb přes náročné první roky až po plně zavedený osobní byznys postavený na odbornosti a dobrém jméně.Nečekejte však žádný recept na rychlý úspěch. Robert Vlach je na volné noze dlouhých 17 let a jako zakladatel úspěšného portálu navolnenoze.cz vyslechl nespočet podnikatelských příběhů s dobrým i špatným koncem, z nichž mnohé uvádí jako příklady. Ukazuje klady i zápory podnikání a doporučuje bezpečné, pomalé strategie úspěchu pro lidi, kteří jdou se svým jménem poctivě na trh a chtějí se vyhnout chybám i slepým uličkám.V AUDIOKNIZE SE MIMO JINÉ DOZVÍTE:V čem se práce na volné noze zásadně liší od všech jiných přístupů k podnikání.Proč je reputace to nejcennější, co profesionál má, jak o ni pečovat a jak ji neztratit.Jak důležitá je odbornost a které vlastnosti rozhodují o úspěšnosti freelancerů.Co by měl obsáhnout podnikatelský záměr, jak začít a dále rozvíjet kariérní strategii.Jak se vyhnout nejčastějším chybám, které dělají i zavedení odborníci s letitou praxí.Jak zvyšovat svou produktivitu pro lepší výdělek, spolupráci týmu i spokojenost klientů.Co očekávají klienti (i když to přímo neřeknou) a jak o ně pečovat, aby vás milovali.Jak nastavit a postupně zvyšovat cenu odborné práce a vyjednávat o zakázkách.Proč se v marketingu obejdete i bez placené reklamy a jak používat sítě, blog či web.Jak předcházet rizikům, výkyvům příjmu a proč potřebujete lepší finanční sebeřízení.TATO AUDIOKNIHA JE PRO VÁS, POKUD:Jste na volné noze.Jako freelancer řešíte problémy, kterým nerozumí nikdo ve vašem okolí.Uvažujete o svém prvním podnikání či právě začínáte podnikat.Pracujete na volné noze již dlouho a chcete si osvojit nové dovednosti.Máte firmu, která stojí hlavně na vás a na vašem dobrém jméně.Přemýšlíte o své kariérní strategii, a kde budete za deset, dvacet let.Zvažujete odchod ze zaměstnání na volnou nohu a bojíte se riskovat.Studujete a nevíte, že freelancer je na tom obvykle lépe než brigádník.Děláte bokovky při zaměstnání či studiu a začíná to připomínat podnikání.Máte živnost, jednoho velkého klienta a touhu více se osamostatnit.Spolupracujete často s freelancery a chcete jim lépe rozumět.Zajímá vás podnikání na volné noze obecně, jako trend na trhu práce.Chcete pracovat odkudkoli a mít větší nezávislost, volnost, svobodu.
Čti víc
Kupte společně
Na volné noze - Robert Vlach
Čtyři dohody - Don Miguel Ruiz
1 031 Kč
Ušetříte -183 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
29:58
Naše katalogové číslo
306733

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

4,6 / 5

61 hodnocení

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Na volné noze - Robert Vlach
Čtyři dohody - Don Miguel Ruiz
1 031 Kč
Ušetříte -183 Kč

„Dům bez knih je jako tělo bez duše“

Julius Zeyer