Knihy
E-knihy
The Adventures of Tom Sawyer (EN) - Mark Twain

The Adventures of Tom Sawyer (EN)

MP3 ke stažení
Nakladatel
Naxos Audiobooks, 2016
Interpret

Tom Sawyer is a dare-devil, a schemer, a prankster, a main-chancer. His inventiveness and energy know no bounds; whenever his Aunt Polly thinks he is tucked up in bed, he is most likely creeping out into the night on deeds of daring – ‘not the

Čti víc

355 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Tom Sawyer is a dare-devil, a schemer, a prankster, a main-chancer. His inventiveness and energy know no bounds; whenever his Aunt Polly thinks he is tucked up in bed, he is most likely creeping out into the night on deeds of daring – ‘not the Model Boy of the village,’ as the author puts it. In creating this humorous and dramatic story of childhood, Mark Twain has given us a vivid picture of life in a small town on the Mississippi in the mid-nineteenth century and created one of the most popular boy heroes in literature.

CD booklet
Čti víc
Kupte společně
The Adventures of Tom Sawyer (EN) - Mark Twain
Noc - Bernard Minier
687 Kč
Ušetříte 17 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
8:15
Rozměry
9789626348680
Naše katalogové číslo
255230

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

vlastním jménem Samuel Langhorne Clemens, se narodil jako šestý ze sedmi dětí. Byl to americký spisovatel, satirik a humorista. V roce 1839 se jeho rodina přestěhovala do města Hannibal. Jeho otec zřeml, když mu bylo jedenáct let. V roce 1853-1856 pracoval jako tiskař v New Yorku, Philadelphii, St. Louis a Cincinnati. V letech 1857-1861 pracoval jako kormidelník na řece Mississippi, což ho inspirovalo k napsání románu Život na Mississippi. Proslavil se zejména tituly Dobrodružství Toma Sawyera a Dobrodružství Huckleberyho Finna.

Čti víc
Kupte společně
The Adventures of Tom Sawyer (EN) - Mark Twain
Noc - Bernard Minier
687 Kč
Ušetříte 17 Kč

„Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. “

anglické přísloví