Knihy
E-knihy

Dobrodružství Toma Sawyera

The Adventures of Tom Sawyer

SUN, 2015
Nakladatel
SUN, 2015

Dobrodružství Toma Sawyera (zkrácené dvojjazyčné vydání) převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Vzpomínky z dětství byly inspirací Marka Twaina pro napsání Dobrodružství Toma Sawyera, která se odehrávají v malém...

Čti víc

132 Kč

Běžná cena Běžně 139 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do 9 dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Dvojjazyčné čtení
Dobrodružství Toma Sawyera (zkrácené dvojjazyčné vydání) převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Vzpomínky z dětství byly inspirací Marka Twaina pro napsání Dobrodružství Toma Sawyera, která se odehrávají v malém městečku na břehu řeky Mississippi, podobnému tomu, kde bydlel autor v prvních letech svého života – Haniballu v Missouri na jihu Spojených států, kde stále přetrvávalo otroctví.
Čti víc
Kupte společně
Dobrodružství Toma Sawyera - Mark Twain
Aesop's Fables  / Ezopovy bajky - Ezop
377 Kč
Ušetříte 20 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
72
Hmotnost
240 g
Rok vydání
2015
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český, anglický
Nakladatelství
SUN
Rozměr
137×204 mm
ISBN
9788073718206
Naše katalogové číslo
220129

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

vlastním jménem Samuel Langhorne Clemens, se narodil jako šestý ze sedmi dětí. Byl to americký spisovatel, satirik a humorista. V roce 1839 se jeho rodina přestěhovala do města Hannibal. Jeho otec zřeml, když mu bylo jedenáct let. V roce 1853-1856 pracoval jako tiskař v New Yorku, Philadelphii, St. Louis a Cincinnati. V letech 1857-1861 pracoval jako kormidelník na řece Mississippi, což ho inspirovalo k napsání románu Život na Mississippi. Proslavil se zejména tituly Dobrodružství Toma Sawyera a Dobrodružství Huckleberyho Finna.

Čti víc
Kupte společně
Dobrodružství Toma Sawyera - Mark Twain
Aesop's Fables  / Ezopovy bajky - Ezop
377 Kč
Ušetříte 20 Kč

„S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. “

Jan Amos Komenský