Babylon - R.F. Kuang, Host, 2024
Soutěž o knihy v hodnotě až 5 000 Kč
Vyhraj svůj seznam knižních přání

Vyhraj wishlist!

Sestav si svůj seznam knižních přání a vyhraj knihy v hodnotě 5 000 Kč!

Abychom vás motivovali k tomu, abyste právě teď sáhli po nějaké nové knize, máme pro vás parádní soutěž. Stačí si v době od 16. října do 5. listopadu sestavit wishlist v našem knihkupectví. Díky tomu můžete vyhrát příběhy, které si do wishlistu naklikáte, a to až za 5 000 Kč!

Každý týden vylosujeme jednoho šťastného knihomola nebo knihomolku, které oznámíme na Facebooku a Instagramu a dáme mu/jí vědět na e-mail, že si musí udělat místo v knihovně :-) Nezapomeňte, že do soutěže se dostanou jen wishlisty vytvořené od 16.10. do 5.11., pokud už tedy máte u nás nějaké wishlisty vytvořené, vyrobte si nový.

Co je to knižní wishlist?

Jde o seznam knih, které byste si rádi přečetli. Hodí se, když nechcete nakoupit ihned, ale zároveň se bojíte, že zapomenete, jaká kniha vás zaujala nebo když chcete (třeba před Vánoci) naznačit blízkým, jaké knižní dárky vás potěší…

Jak si vytvořit wishlist?

Je to hračka. Stačí se tady nahoře na stránce přihlásit do svého profilu - pokud ho ještě nemáte vytvořený, je to záležitost na minutku ;-) Tam se vám automaticky vytvoří i wishlist s poetickým názvem Můj wishlist (ten můžete později změnit), zároveň si ve svém profilu můžete wishlistů vytvořit, kolik jen hrdlo ráčí, a následně vybírat, do kterého z nich vysněnou knihu vkládáte.

A pak už hurá brouzdat mezi knihami! Jakmile najdete tu, kterou chcete do wishlistu umístit, stačí kliknout na tlačítko se srdíčkem (a vybrat, do kterého z vašich wishlistů se má kousek přidat). Wishlist můžete sdílet i na sociálních sítích.

Chcete vědět víc? Tady najdete kompletní pravidla soutěže.

Výherci soutěže:

1. z****l***3@seznam.cz

2. a.p******a@gmail.com

3. p****.p*******a@gmail.com


Kterou knihu si přidáte do wishlistu jako první?

„Lidé jsou přesvědčení, že manželství končí, když se láska vytratí. Když zloba nahradí štěstí. Když pohrdání nahradí rozkoš. Jenže Graham a já se na sebe nezlobíme. Jen prostě nejsme ti samí lidé, kterými jsme bývali.“

To nejlepší v nás - Colleen Hoover, 2019
To nejlepší v nás
Colleen Hoover