popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Kup si knihu a vyhraj wishlist!

Prázdniny jsou fuč! Ale ne, neplačte, nebojte, i podzim bude super - samozřejmě díky knihám ;-) Všichni se potřebujeme dostat zpátky do studijního či pracovního tempa, a proto potřebujeme hodně číst, na tom se asi shodneme, že? :-) Abychom vás motivovali k tomu, sáhnout po nějaké nové knize, máme pro vás parádní soutěž - stačí si od nás objednat jakoukoli knihu a můžete vyhrát všechny kousky, po kterých toužíte a které si naklikáte do vašeho wishlistu, seznamu knihomolských přání, a to až za 3000 Kč!

Každý týden můžete vyhrát:

1x Wishlist
Hlavní výhra - Wishlist
v hodnotě až 3 000 Kč

3x 300 Kč
Poukázka na nákup
na Martinus.cz v hodnotě 300 Kč

10x Kresky
Originální knižní tetovačky Kresky

3x Mixit
Poukázka na nákup Mix.it
v hodnotě 250 Kč

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí si v době od 4. září do 1. října 2017 objednat z Martinus.cz jakoukoliv knihu a sestavit si svůj seznam knižních přání - wishlist! Tyhle dva kroky vás zařadí do týdenního slosování, ve kterém můžete získat hlavní výhru - knihy z wishlistu až do výše 3 000 Kč! Dalšími odměnami, o které si zahrajete, jsou poukázky na knihy a originální knihomolské tetovačky Kresky a poukázky na dobroty od Mixit. Stačí si udělat radost, nakoupit na Martinus.cz a sestavit si wishlist, tak se zapojte :-)

Chci vědět víc!

Mrkněte na kompletní pravidla soutěže nebo nám napište na Facebook!

Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička