Píseň L. - Veronika Opatřilová, Prostor, 2024
Soutěž o knihy v hodnotě až 3000 Kč
Vyhraj svůj seznam knižních přání
Sestav si svůj wishlist

Vyhraj wishlist!

Prázdniny jsou fuč! Ale ne, neplačte, nebojte, i podzim bude super - samozřejmě díky knihám ;-) Všichni se potřebujeme dostat zpátky do studijního či pracovního tempa, a proto potřebujeme hodně číst, na tom se asi shodneme, že? :-) Abychom vás motivovali k tomu, sáhnout po nějaké nové knize, máme pro vás parádní soutěž. Stačí si v době od 17. do 30. září 2018 sestavit svůj seznam knižních přání - wishlist. Díky tomu můžete vyhrát všechny kousky, po kterých toužíte a které si naklikáte do vašeho wishlistu, a to až za 3 000 Kč!

Co můžete vyhrát

hlavní výhra

1x Wishlist


Wishlist v hodnotě až 3 000 Kč
poukázky

3x 500 Kč


Poukázky na knihy z Martinus.cz
poukázky

5x 250 Kč


Poukázky na knihy z Martinus.cz

Co je to knižní wishlist?

Jde o seznam knižních přání, tedy takových knížek, které byste rádi přidali do své knihovničky, četli, prohlíželi a tak dále. Hodí se, když nechcete nakoupit ihned, ale zároveň se bojíte, že zapomenete, jaká kniha že vás to zaujala, když chcete jemně naznačit blízkým, jaké knižní dárky vás potěší… Nebo když chcete vyhrát, jako v tomto případě ;-)

Jak si vytvořit wishlist?

Je to hračka. Stačí se tady nahoře na stránce přihlásit do svého profilu - pokud ho ještě nemáte vytvořený, je to záležitost na minutku ;-) Tam se vám automaticky vytvoří i wishlist s poetickým názvem Můj wishlist (ten můžete později změnit), zároveň si ve svém profilu můžete wishlistů vytvořit několik a následně vybírat, do kterého z nich vysněnou knihu vkládáte.

A pak už hurá brouzdat mezi knihami! Jakmile najdete tu, kterou chcete do wishlistu umístit, stačí kliknout na tlačítko se srdíčkem (a vybrat, do kterého z vašich wishlistů se má kousek přidat).

Až wishlist vytvoříte, můžete také nastavit důležité funkce jako je název (“Tohle všechno chci vyhrát”, nebo třeba “Pro tajné ctitele: Nezapomeňte uvést zpáteční adresu") a to, jestli je wishlist jen pro vaše oči (pokud máte rádi dárky, tuto možnost nedoporučujeme), jen pro zvané (uvidí ho ten, komu pošlete link) nebo veřejný – takový wishlist pak může najít každý, kdo zná vaše jméno nebo e-mail, tato možnost je tedy ideální pro ta nejlepší překvapení :) Wishlist můžete sdílet i na Facebooku.

Chcete vědet víc? Mrkněte na kompletní pravidla soutěže nebo nám napište!

„Každé rozhodnutí má svůj příběh, spousta okamžiků našeho života se tísní někde v koutě a čeká na své vyústění a vyústění nakonec přijde.“