popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Arara.cz je odteď Martinus.cz!

Jak jste se ocitli u nás v Martinusu? Dost možná jste se sem prokliknuli odněkud z Arary. Co se to děje? 🙂 Arara.cz se stává součástí Martinus.cz!

Dál budeme pokračovat jen jako Martinus.cz, Arara tedy zaniká a proto vás chceme pořádně přivítat u nás a jednoduše vysvětlit, co pro vás tato změna znamená. Nebojte, nijak vám nezkomplikuje cestu k dobrým příběhům a novým znalostem.

Jak se přihlásit?

Váš zákaznický účet se nikam neztrácí, byl jednoduše přesunutý k nám do Martinusu. Přihlásit se můžete níže, a to stejnými údaji, které jste používali pro Arara.cz.

Přihlásit

Na co se u nás v Martinusu můžete těšit?

 1. 1

  Z naší knižní nabídky si určitě vyberete, najdete u nás totiž více než 150 000 titulů. Tisíce z nich máme skladem a posíláme je okamžitě, takže už zítra mohou být u vás. Podívejte se na aktuální bestsellery a na nejnovější kousky v naší nabídce.

 2. 2

  Kromě knih u nás najdete další spoustu zábavy v mnoha podobách. Audioknihy, e-knihy, společenské hry a také velký výběr filmů na DVD i Blu Ray. Nejen knižní, ale i filmové akce a slevy už na vás čekají ;-)

 3. 3

  Náš zákaznický servis je vyhlášený, 9 z 10 lidí, kteří si u nás nakoupili knížky, by nás doporučilo svým blízkým a známým. Jeden zákazník přirovnal zkušenost s nakupováním u nás k nedělnímu obědu od maminky a my se snažíme této krásné pochvale dostát 🙂

 4. 4

  Nevíte, co si máte přečíst? Poradíme! Knižní tipy sdílíme na Facebooku, Instagramu i ve videích na YouTube. Díky pravidelným newsletterům vám neutečou novinky ani skvělé slevy a akce.

Důležité informace

Poštovné a doprava
ceny a podmínky

Zavolejte nám
226 517 250

Napište nám
naslovicko@martinus.cz

Obchodní podmínky
více informací

Co všechno ještě děláme pro ty, kdo ❤️ knihy?

Soutěže
Rádi si hrajeme a proto u nás každou chvíli najdete nějakou soutěž nebo výzvu. Tou asi nejoblíbenější je Knižní šifra, která má za sebou dva úspěšné ročníky, dále třeba Knižní dilema či pravidelné narozeninové soutěže.

Den nepřečtených knih
Myslíme si, že knihy jsou tak významné, že si zaslouží vlastní svátek, a tak jsme jim jeden vytvořili. Poslední den v srpnu proto společně slavíme Den nepřečtených knih a ještě intenzivněji než po zbytek roku se s vámi snažíme hledat #vicecasunacteni.

Trička a mikiny
Víme, že knihy dělají svět lepším místem a chceme lásku ke čtení vykřičet do světa. Proto připravujeme knihomolský merch - trička, mikiny, tašky či hrnky, díky kterým bude každému jasné, že na knihy nedáte dopustit.

Sociální sítě, kterými šíříme lásku ke knihám

Facebook
Kampaně, soutěže, akce, nové knihy - vše tu uvidíte jako první!

Twitter
Žhavé literární novinky všeho druhu

Youtube
Knižní tipy, vlogy, rozhovory... Protože o čtení je potřeba mluvit.

Instagram
Knihy jsou nejen skvělé, ale také krásné. Přesvědčte se.

Tisíce příběhů. Jedno knihkupectví. Martinus.cz
Moc nás těší, že s námi budete nové příběhy psát i vy.

Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička