2

Janey Trafy

James Carol

4
Tak, toto je další veliký úspěch, který mě bavil od začátku do konce. Winter opravdu nezklamal. Jako vždy. Ten mě nikdy nezklamal. Mendozovou jsem si oblíbila už na začátku. Takový typ žen se mi prostě líbí. Amelie mě na začátku překvapila, pak mi ji bylo i líto, ale jak jsem se blížila na konec knihy, byla mi nesympatická čím dál tím víc. Na jednu stranu vím, že to, co z ní bylo mohlo její smutné a tragické dětství, ale přesto na konci jsem ji chtěla sama chytit a dostat tam, kam patří. Spíš bych ji viděla ve vězení, ale lidé s psychickými poruchami za to mohou i nemohou. Takže je to takové rozpolcené. Ale příběh se líbil, nezklamal a mohu tajně doufat, že budou další knihy s Winterem.
Janey Trafy
Autor kolekce
299 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle

4.5

Čeká na další vrahovy kroky, ty však nepřicházejí...

Čeká na další vrahovy kroky, ty však nepřicházejí...

Ani tento díl mě nezklamal, jako ten předchozí. Užívala jsem si to, bavila se, pátrala i byla překvapena. Ohledně jména policisty, který pracoval s Winterem jsem tušila, jak to bude. A trefila jsem se. Ale kdo je tím vrahem, to jsem tápala do poslední chvíle a zjistila to, až když to jméno Winter vyslovil. Winter dokáže dost člověku zamotat hlavu. Ale takového to knihy a příběhy mě baví. A dokonce mohu říci, že si u toho vždy vybavím seriál Myšlenky zločince, což se mi líbí ještě víc. Takže za mě rozhodně plný počet bodů+určitě se vrhnu na jeho další knihu.
Janey Trafy
Autor kolekce
299 Kč

Vyprodané

5

Vyšetřovatel má vraždění v genech…

Vyšetřovatel má vraždění v genech…

Moje první knihy od tohoto autora. Dost mi to připomíná seriál Myšlenky zločince. Což mi nevadí, protože tento seriál miluju a tato kniha byla už od začátku do konce dost zajímavá, čtivá, napínavá. Hltala jsem každé písmenko. Wintera jsem si hned oblíbila a bude patřit mezi mé oblíbené literární postavy. Takový to žánr knih, seriálů i filmů miluju, takže si není na co stěžovat. Snažila jsem se s Winterem dopátrat jak tomu je. A mohu říci, že jsem si jednu chvíli stála za tím, že únosce+"vrah" je jeden člověk, ale Winter mě vyvedl z omylu. Dokázal mi, že on má pravdu a za tou si stojí. Klobouk dolů a určitě si přečtu další knihy s Winterem. :) Plný počet bodů.
Janey Trafy
Autor kolekce
299 Kč

Vyprodané

„Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih.“

Thomas Carlyle