7

Věra Reňáková

Nikki Sloane

Tři drobné chybičky - Nikki Sloane, Red, 2022
4.7
3. díl - Ve třetím díle se opět setkáme s Paytn i když hlavní postavou tentokrát byla nezkušená EM. Jako panna nebyla, ale u nikoho neměla orgasmus. Až jednou , když ho uviděla, přestala se ovládat a chtěla ho tak moc, že odhodila svůj stud a chtíč a chtěla jít do toho naplno. To však netušila, že se jí dostane pod kůži a vlastně on ví, co ona potřebuje a pouhý jednoduchý sex to není. Musí trochu přitvrdit, aby ona poznala co vlastně ji dělá dobře a poznala sama sebe. Oba budou tak v šoku ze své činnosti, že pouhá myšlenka nezkusit to znovu by byla hřích. Ovládal ji, určoval hranice, byl jí posedlý a ona? Bezhlavě se zamilovala do toho dominantního chlapa. Takže příběh je pouze pro sexuchtivé lidičky, kteří dokáží zvyšovat své hranice a to i ve čtení těchto příběhů.
Věra Reňáková
Autorka kolekce
269 Kč
Na skladě, objednávejte ale rychle
Tři (s)prostá pravidla - Nikki Sloane, Red, 2021
4.3
Kdo má rád opravdu sex, tento příběh by se mu určitě líbil. Pokud pouze romantiku, lepší to nečíst, jelikož tady to má k romantice hodně daleko, je tu spousta sexu a chutí se udělat. Nastolené pravidla byly stejně k ničemu, když se porušovaly, bylo to ale působivé k dalším hrátkám. A dokonce se mi líbilo, že to mělo i dějovou linku a nelíbilo....pokračování příště....to jako fakt? Utnout to u věty "Doprčic, Evie, řekl. "Asi jsem udělal něco strašnýho."
Věra Reňáková
Autorka kolekce
269 Kč
Posíláme do 9 dní

„Každé rozhodnutí má svůj příběh, spousta okamžiků našeho života se tísní někde v koutě a čeká na své vyústění a vyústění nakonec přijde.“