Vánoce

Poštovné

Jakým způsobem vám doručíme zboží, které si u nás objednáte? Jednoduše si můžete vybrat kurýrní službu GLS, PPL, Zásilkovnu nebo osobní odběr.

Poštovné je účtováno podle hodnoty vaší objednávky a způsobu platby:

Způsob doručení Platba předem Dobírka
Osobní odběr Nejlevnější
v našem partnerském knihkupectví
29 Kč
zdarma při objednávce od 999 Kč
pouze platba předem
Osobní odběr Zásilkovna Nejrychlejší
více než 2 500 výdejních míst
69 Kč
zdarma při objednávce od 999 Kč
89 Kč
zdarma při objednávce od 999 Kč
Kurýr GLS 89 Kč
zdarma při objednávce od 999 Kč
119 Kč
zdarma při objednávce od 999 Kč
Kurýr PPL 119 Kč
zdarma při objednávce od 999 Kč
149 Kč
zdarma při objednávce od 999 Kč

* Uvedené ceny platí pouze pro odeslání zásilek po České republice a při zaslání celé objednávky v jedné zásilce. Při rozdělení objednávky do více zásilek může být celkové poštovné vyšší. Ceny poštovného jsou uvedeny včetně DPH.

Bezplatné doručení nabízíme i v rámci některých speciálních akcí; v takovém případě nemusí částka objednávky překročit stanovený limit pro doručení zboží zdarma. Objednávka však musí být zaslána v jedné zásilce a pouze v rámci České republiky. K uvedeným částkám neúčtujeme žádné další poplatky. Balné neúčtujeme.

Osobní odběr v partnerském knihkupectví

Vyzvedněte si svou zásilku v našem partnerském knihkupectví! Budete si ji moci vyzvednout přibližně do dvou pracovních dní od odeslání z našeho skladu.

Zásilkovna - výdejní místa

Zásilkovna je síť výdejních míst, kde si můžete vyzvednout objednané zboží. Momentálně nabízíme více než 2 500 výdejních míst po celé ČR!

Načítání: seznam poboček osobního odběru

Bestsellery skladem

Poštovné do zahraničí

V současnosti bohužel neposíláme zásilky do zahraničí. Pokud si chcete nechat zaslat zboží z naší nabídky do zahraničí, doporučujeme si ho objednat přes náš slovenský obchod Martinus.sk. Můžete použít stejné přihlašovací údaje jako na Martinus.cz.

„Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. “

Zdeňka Ortová