Babylon - R.F. Kuang, Host, 2024

Pouze do konce července: Nakup a vyhraj letenku, čtečku nebo knihy

Všichni čtenáři a čtenářky se shodují na tom, že by četli mnohem víc, kdyby na to měli víc času. Tak jsme se rozhodli, že vám ten čas dáme! :-) Bohužel, obraceč času je stále ve vlastnictví Hermiony, ale Gwendolyn z Drahokamů měla z cestování časem stejně jen pořádné milostné potíže a co si budeme povídat, pro všechny ty nepřečtené knihy, co už máte doma, by se vám jistě TARDIS do bytu nevešla :-) Zaměřili jsme se tedy na to, jak vám zprostředkovat více času na čtení o fous praktičtěji :-) Připravili pro vás soutěž, ve které vám darujeme čas na to, abyste si mohli číst! Jak se zapojit? Stačí si u nás vytvořit v období od 6. května do 30. června objednávku. Na cokoliv! Šance vyhrát je veliká, máme totiž spoustu hodin na čtení hned pro 13 čtenářů nebo čtenářek!

1x výhra

5 000 Kč poukázka na letenky


cesta letadlem znamená #vicecasunacteni
1x výhra

čtečka e-knih Dibuk Saga


přečtěte si více o čtečce
e-knih Dibuk Saga
1x výhra

2 500 Kč poukázka na knihy


vyberte si nové čtení na celé léto
5x výhra

300 Kč poukázka na knihy


nic nepotěší víc, než nová kniha

Jak se zapojím do soutěže?

Stačí si do 31.7. vytvořit jakoukoliv objednávku na www.martinus.cz nebo nakoupit knihy v našem pražském Bookspotu a zařadíme vás do slosování. U internetových objednávek jste ve slosování automaticky, v Bookspotu musíte vhodit své kontaktní údaje do soutěžního osudí. Losujeme 2x, přičemž neúspěšné losy z prvního losování se automaticky přesouvají do druhého. V každém losování vybereme 8 výherců.

Kdy losujete?

1. losování: 9. červenec
2. losování: 1. srpen

Výherci prvního losování

Poukázka na letenky: jak...suba@gmail.com
Čtečka Dibuk Saga: jan.chlu..c@volny.cz
2500 Kč na knihy: jitk...dova@email.cz
300 Kč na knihy: ha..ama@seznam.cz, Terezi...rckova@seznam.cz, Mart...othova@email.cz, ivk...cech@seznam.cz, vend..li@seznam.cz

Máte nějaké otázky nebo chcete třeba poradit s výběrem knihy? Ozvěte se nám na Facebooku nebo e-mailem na naslovicko@martinus.cz. Nebo si přečtěte kompletní pravidla soutěže.

„Prázdná ranní knihovna má v sobě něco, co mě vždycky hluboce zasáhne. Tiše a klidně tu odpočívají všechna slova, všechny myšlenky.“

Kafka na pobřeží - Haruki Murakami, 2017
Kafka na pobřeží
Haruki Murakami