Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieNovely, povídky, antologieVálečné

Momentálně se v této nabídce nachází 10 titulů

1.
František Křelina  ·  Vydavatelství BLOK (2012)
Triptych próz. První vypráví o rytíři z družiny Přemysla Otakara II., druhá je symbolickým svědectvím o obyvatelích odtržených Sudet, třetí barokním příběhem o uneseném děvčeti. Kniha je nadčasovou výpovědí o dobru a zlu v člověku, o marnosti i smyslu... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Jiří Červenka  ·  Gelton
Od počátku devadesátých let se autor zabývá zpracováváním neobvyklých životních příběhů ze všech období minulého století. Pro tuto knihu vybral dvacet podivuhodných případů z dob první republiky, 2. světové války a počátku padesátých let.. (více o knize)
Naše cena: 285 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Tadeusz Borowski  ·  Artforum (2017)
Poľský spisovateľ Tadeusz Borowski sa narodil v roku 1922 a zomrel v roku 1951 vlastnou rukou. Talentovaný mladík deportovaný nacistami do koncentračného tábora, po vojne okiadzaný komunistami. Prežil krátky život. Dramatický. Traumatický... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání obvykle posíláme do 8 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 6.10.2017
4.
Karel Vaněk  ·  Dauphin (2013)
Zápisky z ruského zajetí, které dosud nemohly vyjít jinak, než autorovým vlastním nákladem, naposledy v třicátých letech minulého století. Pravda o českých zajatcích v Rusku, krutá a absurdní. Humoristická kniha, ze které mrazí. (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Varlam Šalamov  ·  G plus G (2013)
Kniha povídek ze sovětských gulagů. Když po šesti letech strávených na Kolymě přivezli Varlama Šalamova v lednu 1944 do táborové nemocnice, byl v bezvědomí a při výšce 185 cm vážil 48 kilogramů. Trpěl nemocí způsobenou příliš namáhavou prací a dlouhým... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Phil Klay  ·  Plus (2016)
Válka. Jak vyjádřit hrůzu, kterou v sobě ukrývá, jak přetlumočit osudy, do nichž zasáhla? Povídkový soubor Zpátky do boje od Phila Klaye můžeme směle zařadit ke klasickým dílům literatury s válečnou tematikou, k jakým patří slavné romány... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Helena Frischerová  ·  Academia (2017)
Helena Frischerová (1906 na Moravě – 1984) se ve svých rusky psaných vzpomínkách, vydaných v Moskvě roku 2014, věnuje letům 1937–1947, jež strávila jako jedna z obětí tzv. Velkého teroru v táborech sovětského gulagu. Popisuje nejen každodenní krutou. (více o knize)
Naše cena: 356 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
William Earl Johns  ·  Toužimský & Moravec (2008)
Výběr čtyřiačtyřiceti nejlepších povídek Bigglese z první světové války. Výbor byl uspořádán z knih Biggles od 266. letky, Bigglesův křest ohněm, Biggles od velbloudích stíhaček a Biggles – návrat velbloudích stíhaček. (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPREDANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
9.
Arnošt Lustig  ·  Knižní klub (2006)
Šoa je hebrejské slovo značící zkázu. Známý výraz k této knize bezprostředně patří, protože se jedná o texty, ilustrující tragický osud Židů ve vyhlazovacích táborech. V našem novém výboru se sešlo dvanáct povídek a novel a jedna z nich mu také dala... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPREDANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
10.
Ida Finková  ·  Barrister & Principal (2012)
Uhrančivé, kruté, nemilosrdné i nečekaně absurdní povídky. Omráčí nás svojí syrovostí a surovostí. Zahltí přímočarostí, která neodvratně směřuje k tragédii. Zaskočí věcností, s níž některé postavy intuitivně jdou naproti svému židovskému údělu. (více o knize)
Naše cena: 81 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPREDANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička