Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Hans Rath

Od autora Hans Rath máme v nabídce 4 tituly

1.
Hans Rath  ·  Anch-books (2015)
Jakob Jakobi je psychoterapeut, ale s vlastním životem si neví příliš rady. V práci se mu nedaří, manželka ho opustila… a navrch mu její nový přítel, bývalý boxer, rozbil nos. Na pohotovosti se Jakob setkává s Abelem Baumannem, cirkusovým klaunem... (více o knize)
Naše cena: 372 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Hans Rath  ·  Anch-books (2015)
(6)
Jakub Jakubi je psychoterapeut, ale so svojím vlastným životom si nevie dať rady. V práci sa mu nedarí, manželka ho opustila… a na dôvažok mu jej nový priateľ, bývalý boxer, rozbil nos. Na pohotovosti sa Jakub stretne s Ábelom Baumannom, cirkusovým... (více o knize)
Naše cena: 372 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Hans Rath  ·  Anch-books (2016)
(1)
Psychoterapeuta Jakoba Jakobiho navštíví nezvaný host. Chlapík se jmenuje Anton Auerbach, a nepřeje si nic menšího, než koupit Jakobovu duši. Ta má totiž od chvíle, co se Jakob setkal s... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Hans Rath  ·  Rowohlt (2013)
Vor Ihnen sitzt der liebe Gott höchstpersönlich, erklärt mein Gegenüber und wischt sich die Lachtränen aus dem Gesicht. Wir schweigen. Witzig, sage ich nach einer Weile und gebe mich unbeeindruckt... (více o knize)
Naše cena: 400 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Více Méně
Barva obálky
Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih. (William Saroyan )
Kávička