Knihy
E-knihy

Pro vás

Vybírá Jana Benešová

Doufáme, že už to dávno víte, ale kdyby náhodou ještě ne: máme Čtenářský klub! Najdete jej jako facebookovou skupinu s názvem Čtenářský klub Martinus.cz. Sdružuje čtenáře a čtenářky, kteří jsou rádi součástí knihomolské skupiny, kde se debatuje o knihách a sdílí se názory na přečtené knihy. Každý měsíc vybereme jednu, na kterou mají členové našeho klubu celý měsíc poštovné zdarma. Najdete u nás pestrou směs různých žánrů, věříme tedy, že oslovíme co nejvíc nadšených knihomolů :-)

Tituly v akci

V pasti lží - B.A. Paris
Ušetříte 94 Kč.
  • B.A. Paris
-35%
175 Kč

Neměla to dělat, vážně neměla. Aby si zkrátila cestu, vydala se Cass autem domů po neosvětlené, křivolaké a opuštěné cestě lesem. Venku navíc zuřila bouřka a ona v tom psím počasí uviděla na kraji cesty auto, v němž... Číst víc 

Vybírá Jana Benešová

Červen je celosvětově vyhlášen jako Pride Month. Jsme přesvědčení, že žádné diskuzi nemůže uškodit, když se začne čtením knih, neboť to je prvním krokem k porozumění. Proto jsme pro ty z vás, kteří mají chuť k této otázce přistoupit s otevřenou myslí, připravili kolekci knih s LGBT tématikou. Ať už se do nich pustíte nebo ne, respektujme se a chovejme se k sobě slušně nejen v červnu ;-)

Nejprodávanější z nabídky

„Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. “

Gabriel Laub