Knihy
E-knihy

Pro vás

Vybírá Jana Benešová

Hrdinové z knih našeho výběru to leckdy ve škole neměli jednoduché - vždycky se s tím ale dokázali poprat a našli kamarády i sebe sama. Prohlédněte si náš výběr knížek, které vás - doufáme - na ten návrat do školy jaksepatří navnadí. Kolekce obsahuje i plánek jedné velmi známé školy, kde bychom chtěli studovat i o prázdninách ;-)

Tituly v akci

Stalker - Lars Kepler
Ušetříte 68 Kč.
  • Lars Kepler
-30%
161 Kč

Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z událostí si nic nemapatuje - od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti... Číst víc 

Vybírá Irina Třasáková

Výběr z žebříčku nejprodávanějších knih toho léta. Top tituly, se kterými nemůžete sáhnout vedle.

Nejprodávanější z nabídky

Novinky v čtenářských profilech

9
9

Milujem knihy, čo dodať? Eragon, Pán prsteňov, nič nemôže byť úžasnejšie ako tieto príbehy, napriek tomu milujem aj sériu Padlých anjelov a Tigrovu kliatbu. Všetkým odporúčam. :)

Júlia Fillová napsala recenzi

23.08.2019 19:18

Knihy z pohľadu iných osôb z príbehu sú podľa mňa úžasné. Príbeh v podaní Ameriky bol podľa mňa veľmi romantický s tou správnou dávkou napätia a ľúbostného trojuholníku, či nečakaných zvratov, ale čítať ho z pohľadu Maxona, či Aspena bolo pre mňa rozhodne obohatením celej série, nakoľko v pôvodnej sérii ich pocity boli opisované iba z pohľadu Ameriky. :)

Čti víc

5

Knižka sa ťažšie číta, trvalo mi dlhšie ju prečítať, dosť ma zarazil koniec, celý čas som čakala kladný koniec, aj keď v takejto téme je ti asi ťažko čakať. Oproti Mengeleho dievča mi to prišiel taký poslabší odvar, ale určite odporúčam.

Čti víc

Čtenářské kolekce

Sarah

Dopis Ježíškovi

„Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. “

John Milton