Knihy
E-knihy

Pán čarodějnic

Kroniky Hagena von Stein (Kniha první)

Vydavatel
FANTOM Print, 2010
1. díl série
Kroniky Hagena von Stein

Čechy na počátku 15. století. Země je rozdělena. Hned několik kandidátů bojuje o královskou korunu a církev je rozštěpena kvůli třem papežům, kteří vznášejí nárok na Petrovo dědictví...

Čti víc

256 Kč

Běžná cena Běžně 269 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do 8 dní

Doporučené knihy a kolekce

Popis knihy

Čechy na počátku 15. století. Země je rozdělena. Hned několik kandidátů bojuje o královskou korunu a církev je rozštěpena kvůli třem papežům, kteří vznášejí nárok na Petrovo dědictví. Navíc jsou tu rebelující kacíři, inkvizice a první předzvěsti další morové epidemie. V této pohnuté době se Hagen von Stein stává rytířem a snaží si najít své místo v pozdně středověkém světě. Jeho cesta, kterou kříží inkvizitoři i pradávné tajné spolky čarodějnic a vlkodlaků, je dvojnásob těžká, protože se nikdo nesmí dozvědět o daru, požehnání či prokletí jeho zvláštního dědictví.

Tato temná tajemství, pečlivě střežena před nezasvěcenými, naleznou cestu až do našich časů. Protože hrůza se nikdy nestává minulostí – a má nekonečnou trpělivost.
Čti víc
Kupte společně
Pán čarodějnic - André Wiesler
Harry Potter a vězeň z Azkabanu - J.K. Rowling, Jim Kay (ilustrácie)
Ušetříte 116 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
368
Hmotnost
540 g
Rok vydání
2010
Vazba
pevná vazba s přebalem
Jazyk
český
Nakladatelství
FANTOM Print
Rozměr
145×205 mm
ISBN
9788073980962
Naše katalogové číslo
92068

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

3,8 / 5

4 hodnocení

0
3
1
0
0

geronimo72
21.3.2012
Naša história z pohľadu zbožného vlkodlaka :D
Tak, dočítané. Táto kniha je naozaj tým, čo sľubuje jej podnadpis - je to kronika. Nenašiel som v nej nejakú konkrétnu zápletku, ale sleduje príbed dvoch nevlastných bratov počas niekoľkých desaťročí. Dalo by sa povedať, že je to pohľad na obdobie okolo upálenia Jana Husa z pohľadu zbožného vlkodlaka :). Príjemnou zmenou je zobrazenie vlkodlakov ako pozitívnych postáv, ktorých úlohou je slúžiť Bohu (a bojovať s predsudkami a strachom). Neviem posúdiť nakoľko sú historické údaje správne, ale v každom prípade je to zaujímavé prostredie, ktoré by sme mali relatívne dobre poznať.
Je to prvý diel trilógie, ale je zakončený tak, že sa dá čitať aj samostatne, aj keď (pre mňa) prekvapivý koniec je napísaný tak, že dokáže navnadiť na ďalšie pokračovanie. Mne osobne sa veľmi páčili prestrihy do súčasnoti a vôbec by som sa nehneval keby sa rozvinuli do nejakej súčasnej mestskej fantasy/sci-fi :)).
Čti víc

Kupte společně
Pán čarodějnic - André Wiesler
Harry Potter a vězeň z Azkabanu - J.K. Rowling, Jim Kay (ilustrácie)
Ušetříte 116 Kč