Počítačem integrované řízení podniku - M. Pospíšilová a kolektív
Počítačem integrované řízení podniku
493 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
Knihy
E-knihy

Počítačem integrované řízení podniku

Bova Polygon, 2008
Nakladatel
Bova Polygon, 2008

Racionálně vytvořený, využívaný a rozvíjený informační systém v prostředí informačních a komunikačních technologií (IS/ICT) je jedním z podstatných faktorů podporujících konkurenceschopnost podniku v současných ekonomických podmínkách...

Čti víc

493 Kč

Posíláme do 11 dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Racionálně vytvořený, využívaný a rozvíjený informační systém v prostředí informačních a komunikačních technologií (IS/ICT) je jedním z podstatných faktorů podporujících konkurenceschopnost podniku v současných ekonomických podmínkách. Publikace nabízí základní poznatky nutné pro tvorbu koncepce otevřeného integrovaného IS/ICT podniku budovaného a rozvíjeného na bázi systémové integrace. Od vymezení základního pojmového aparátu dává představu o obecné architektuře IS, na kterou logicky navazuje specifikace počítačové podpory řízení, a to od obsahu a funkcí transakčních systémů založených na bázi řízení podnikových zdrojů Enterprise Resource Planning podporující řízení logisticky uspořádaného transformačního procesu a finančně ekonomické řízení, až po počítačové aplikace pro podporu manažerského rozhodování s využitím aplikací Business Intellignece. Zvláštní pozornost je věnována postavení účetnictví v IS/ICT, přínosům a rizikům, která přitom vznikají, přes regulaci účetnictví zpracovávaného a vedeného prostřednictvím ICT, možnosti konverze účetních závěrek, vykazování na internetu, až po etická kriteria. Obsahuje poměrně široké spektrum poznatků z podnikové praxe, včetně praktických ukázek z podnikových aplikací. Koncepce této publikace je reakcí na rostoucí požadavky na znalosti profesionálních účetních vymezené Mezinárodní federací účetních - IFAC.
Čti víc
Kupte společně
Počítačem integrované řízení podniku - M. Pospíšilová a kolektív
Zaklínač IV. - Čas opovržení - Andrzej Sapkowski
739 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
260
Hmotnost
422 g
Rok vydání
2008
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Bova Polygon
Rozměr
148×210 mm
ISBN
9788072731534
Naše katalogové číslo
87772

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

O autorech/autorkách

Čti víc
Kupte společně
Počítačem integrované řízení podniku - M. Pospíšilová a kolektív
Zaklínač IV. - Čas opovržení - Andrzej Sapkowski
739 Kč

„Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha.“

Marcel Proust