Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Vendula Vogel a jiné básně (Aleš Misař). Kampe, 2021
Kniha: Vendula Vogel a jiné básně (Aleš Misař). Kampe, 2021

Vendula Vogel a jiné básně

Kniha Vendula Vogel a jiné básně zahrnuje desítku delších básní vzniklých příznačně v rozmezí let 2010-2020. Titulní báseň a tři následující přes „malé“ příběhy vybraných... Číst víc

Nakladatel
Kampe, 2021
Počet stran
110

Kniha Vendula Vogel a jiné básně zahrnuje desítku delších básní vzniklých příznačně v rozmezí let 2010-2020. Titulní báseň a tři následující přes „malé“ příběhy vybraných jednotlivců rozvrhují obraz... Číst víc

  • Kniha
  • Čeština
Cena: 255 Kč
U dodavatele > 5 ks
Posíláme do 10 – 15 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 10 – 15 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Další příběh z městečka Chestnut Springs. Kniha Bezmocně, Elsie Silver. NAKLADATEL Ikar CZ, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Kniha Vendula Vogel a jiné básně zahrnuje desítku delších básní vzniklých příznačně v rozmezí let 2010-2020. Titulní báseň a tři následující přes „malé“ příběhy vybraných jednotlivců rozvrhují obraz „velkých“ událostí 20. století, autor se tak pouští do leckdy třaskavého pokusu o konfrontaci pravdy historické a poetické. Jiné se zahloubávají do bytí člověka v prostoru a času – jak přijmout viditelné proměny v jeho neviditelném proudu, naplnit a nepromarnit? Svébytnou část představují „básně o básních“, které se vydávají po stopách věčné otázky, co je to poezie.

Součástí této básnické sbírky je CD obsahující melodram „671: Vendula Vogel“. Hudba: Jiří Chvojka, text: Aleš Misař, přednes: Kajetán Písařovic a Kamila Svobodová, klavír: Eva Matoušková, flétna: Lucie Rendlová, klarinet: Tomáš Kozák; housle: Bartłomiej Bieliński.
Naše katalogové číslo
844233
Příloha
CD
Počet stran
110
Rozměr
145×210 mm
Hmotnost
188 g
ISBN
9788076060197
Datum vydání
15. 1. 2021
Jazyk
čeština
Původ
Česko
Nakladatel
Kampe
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Kupte společně
Kniha: Vendula Vogel a jiné básně (Aleš Misař). Kampe, 2021
Kniha: Na dně rozednění (Aleš Misař). Kampe, 2018
362 Kč

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Kupte společně
Kniha: Vendula Vogel a jiné básně (Aleš Misař). Kampe, 2021
Kniha: Na dně rozednění (Aleš Misař). Kampe, 2018
362 Kč
Ať člověk utíká, jak chce, sobě samému neunikne. Je to jako se stínem. Pořád se vás to drží.
Kniha: Po otřesech (Haruki Murakami), 2010
Po otřesech
  • Haruki Murakami