Hry na dlani - Naděžda Kalábová
Hry na dlani
242 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
242 Kč

Běžná cena Běžně 255 Kč

Ušetříte 5 %

Posíláme do pěti dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Kniha obsahuje velké množství námětů pro tvořivé hry a činnosti, které si kladou za cíl hravou formou upevňovat učivo prvního stupně základní školy. Ale nejen to! V knize lze nalézt i hry pro upevnění třídního kolektivu, k náplni třídnických hodin, hry zaměřené na kooperaci mezi dětmi, podporu všímavosti, soutěživé hry a hry do přírody nebo na hřiště. Knihu tedy mohou využít pedagogové jak ve škole, tak i ve školní družině, na zájmovém kroužku nebo děti a rodiče doma.

Hry v knize obsažené rozvíjí čtenářskou gramotnost, pochopení a porozumění čtenému textu, jeho samotné tvoření. Pomáhají s uvědoměním si základních matematických operací a vedou děti k tomu, aby si všímaly matematiky v běžném životě kolem sebe (v podobě míry, váhy, vzdálenosti atd.). Rozvíjí obecné vědomosti z oblasti prvouky, přírodovědy, vlastivědy a etiky.

Naděžda Kalábová působí v oblasti mimoškolní výchovy a vede kurzy pro pedagogy. V Portále vydala knihy Příroda plná her, hry plné přírody a Hry plné nápadů a fantazie.
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
152
Vazba
brožovaná vazba
Hmotnost
226 g
ISBN
9788026215714
Rok vydání
2020
Naše katalogové číslo
723739
Jazyk
český
Nakladatel
Portál

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

2 hodnocení

2
0
0
0
0

Milada Marešová
21.4.2020
Na této knížce je pár zvláštností: her je zde neuvěřitelně mnoho. Nepočítala jsem, ale má-li kniha cca 140 stran a na každé straně jsou dva tři kousky, no... vynásobte sami :-) Popis her je stručný, proto jich je tolik na relativně malém "hřišti". Autorka někdy jen naznačuje, pár vět a dost!, např. "... děti vytvoří dvojice a snaží se vymyslet v dohodnutém čase co nejvíce možností, jak lze rozměnit částku 400 Kč na drobné. Kovové mince je možné využít v libovolném množství, např. 8x50 Kč, 20x20 Kč aj." Toť vše, ale i krátkým manuálům rozumět je. A nejdůležitější věc: hry mají žáku prvního stupně základky pomoci upevňovat školní učivo. Jsou tedy rozděleny na "žánry" - hry jazykové, hry s čísly a tvary, prvouka, všímavost, dokonce hry do suplovaných hodin. A právě tohle považuji za skvělý nápad. Čti víc
Valérie Štěpánková
4.4.2020
Pokud chtějí rodiče s dětmi procvičit, co se děti na prvním stupni naučily, tato knížka s originálními úkoly je ideální. Hry děti učí používat školní znalosti v praxi - čas, míry, váhy, geometrické tvary, znalosti o přírodě a spoustu dalšího. Čti víc

Čti víc
Čti víc

„Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání.“

Jiří Orten