Jsme tu pro vás jako vždy :-)
Více než 150 000 knih z naší nabídky doručujeme jako běžně.
Knihy
E-knihy

Stín větru 4: Labyrint duchů

Carlos Ruiz Zafón

Španělský spisovatel Carlos Ruiz Zafón se narodil 25. září 1964 v Barceloně, kde prožil i celé své mládí. Právě Barcelona mu byla díky své jedinečné architektuře a atmosféře největší inspirací při psaní jeho knih. Zafón vystudoval katolickou školu Sarria a začal pracovat v reklamní agentuře. V...

Kalibr, 2019
Okamžitý download
EPUB
MOBI
12-13 hodin čtení
Nakladatel
Kalibr, 2019

Uhrančivá agentka Alicia Grisová je španělskou tajnou službou pověřena vyšetřováním mimořádně citlivého a přísně utajovaného případu – záhadného zmizení španělského ministra kultury Mauricia Vallse. Jediným vodítkem se...

Čti víc

349 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Uhrančivá agentka Alicia Grisová je španělskou tajnou službou pověřena vyšetřováním mimořádně citlivého a přísně utajovaného případu – záhadného zmizení španělského ministra kultury Mauricia Vallse. Jediným vodítkem se zdá být vzácná kniha od Victora Mataixe, autora, který byl během druhé světové války – stejně jako David Martin a další spisovatelé – vězněn v nechvalně proslulém žaláři v Castelle de Montjuic, jehož byl Valls v té době ředitelem. Pátrání po stopách těchto autorů Aliciu zavede do magické Barcelony, kde se seznamuje s Juanem Semperem, který znal její rodiče, o něž Alicia v mládí přišla a s jejichž ztrátou se dodnes nedokáže úplně vyrovnat. Čím více se blíží nalezení Vallse, tím blíže je také odhalení jednoho z největších skandálů španělské historie, který zasahuje nejen do nejvyšších kruhů barcelonské smetánky napojené na čelní představitele Frankova režimu, ale týká se překvapivě i jí samotné… Dlouho očekávaným románem Labyrint duchů se uzavírá volná tetralogie Pohřebiště zapomenutých knih, která se stala doslova kultem a z Carlose Ruize Zafóna udělala jednoho z nejprodávanějších španělsky píšících autorů po celém světě.
Čti víc
Kupte společně
Stín větru 4: Labyrint duchů - Carlos Ruiz Zafón
Bentley - Melanie Moreland
528 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
888
Nakladatelství
Kalibr
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
721481
Rok vydání
2019

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?


Eva Tkáčová
7.2.2020
Eva
Zavŕšenie a prepojenie príbehov z predchádzajúcich kníh tohto autora. Odporúčam po prečítaní predchádajúcich dielov.
Tajomná atmosféra, vykreslenie frankistického Španielska s beštiálnymi ľuďmi , ale aj ich opozitnými postavami plnými ľudskosti, lásky, fantázie a všetko to spájajú tajomné knihy a knižnice.
Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Stín větru 4: Labyrint duchů - Carlos Ruiz Zafón
Bentley - Melanie Moreland
528 Kč

„Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb. “

Honoré De Balzac