Knihy
E-knihy

Regional anatomy

Galén, 2012
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Galén, 2012

Publikace vznikla jako základní učební text pro zahraniční studenty na lékařských fakultách v České republice. Obsahuje topografickou anatomii lidského těla, které je členěno na jednotlivé krajiny podle klinických a praktických...

Čti víc

300 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Publikace vznikla jako základní učební text pro zahraniční studenty na lékařských fakultách v České republice. Obsahuje topografickou anatomii lidského těla, které je členěno na jednotlivé krajiny podle klinických a praktických potřeb. U každé krajiny je vymezen její rozsah, popsán její reliéf a hmatné útvary a uvedena projekce orgánů. Obsah krajiny je popsán po vrstvách ve vztahu k fasciím a osteofasciálním prostorům a s ohledem na chirurgické přístupy. Uvedena je poloha a vzájemné vztahy orgánů, není však popisována jejich anatomická stavba, která je obsahem dílčích částí základních učebnic oboru. Nedílnou součástí učebnice je barevná obrazová dokumentace malířů Ivana Helekala a Jana Kacvinského, doplněná několika obrazy Stanislava Macháčka a snímky CT a MR z archivu rtg oddělení Nemocnice Na Homolce.Dílo poskytuje dostatečně ilustrovaný popis regionální anatomie celého těla, který svým rozsahem odpovídá současným požadavkům pregraduálního studia, navíc poskytne základní informace i začínajícímu lékaři.
Čti víc
Kupte společně
Regional anatomy - Josef Stingl, Miloš Grim, Rastislav Druga
Hříšné dopisy - Vi Keeland, Penelope Ward
499 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
123
Nakladatelství
Galén
Jazyk
anglický
Naše katalogové číslo
699549
Rok vydání
2012

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

O autorech/autorkách

Čti víc
Kupte společně
Regional anatomy - Josef Stingl, Miloš Grim, Rastislav Druga
Hříšné dopisy - Vi Keeland, Penelope Ward
499 Kč

„Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. “

Konfucius