Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Konec Evropy

Diktátoři, demagogové a doba temna před námi

Evropa bývala baštou liberálních, demokratických hodnot, ale v poslední době se musí potýkat s démony, které už dávno měla za pohřbené. Evropský poválečný konsensus znovu... Číst víc

3,0 1 hodnocení
Věk
15+
Nakladatel
Argo, Dokořán, 2018
256 stran
5-6 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Evropa bývala baštou liberálních, demokratických hodnot, ale v poslední době se musí potýkat s démony, které už dávno měla za pohřbené. Evropský poválečný konsensus znovu ohrožuje antisemitismus, populistický nacionalismus i územní... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Čeština
Cena: 278 Kč
U dodavatele > 5 ks
Posíláme do 4 – 9 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 4 – 9 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!
Další knižní vydání
  • Kniha: Konec Evropy (James Kirchick). Argo, Dokořán, 2018
    Pevná vazba s přebalem
    Čeština, 2018
    Vyprodané
    Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Martinusácke 3K odznaky. Kniha. Káva. Koláč. Chci odznaky

Evropa bývala baštou liberálních, demokratických hodnot, ale v poslední době se musí potýkat s démony, které už dávno měla za pohřbené. Evropský poválečný konsensus znovu ohrožuje antisemitismus, populistický nacionalismus i územní agrese. Kirchick ve svých reportážích odkrývá hrozící tragédii: ukazuje nedomyšlenost brexitu a povrchnost jeho strůjců, zkoumá, jak migrace zhoršuje třenice mezi Evropany a existujícími muslimskými minoritami, zkoumá nárůst antisemitismu ve Francii a Německu, popisuje, jak imperiální ambice Ruska destabilizují země od Estonska po Ukrajinu. V době, kdy prezident Trump hrozí, že hodí za hlavu tradiční roli Ameriky jako zastánce liberálního světového uspořádání a garanta evropské bezpečnosti, se může stát, že Evropa bude těmto novým, nebývalým problémům muset čelit sama.

Naše katalogové číslo
312751
Originální název
The End of Europe, Dictators, Demagogues, and the Coming Dark Age
Počet stran
256
Vazba
pevná vazba
Rozměr
170×240 mm
Hmotnost
530 g
ISBN
9788025724637
Rok vydání
2018
Věkové doporučení
15+
Jazyk
čeština
Překlad
Nakladatel
Argo, Dokořán
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Kupte společně
Kniha: Konec Evropy (James Kirchick). Argo, Dokořán, 2018
Kniha: Európske diktatúry medzi dvoma vojnami (Roman Michelko). Matica slovenská, 2018
502 Kč

Hodnocení

3,0 / 5
0
0
1
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Kupte společně
Kniha: Konec Evropy (James Kirchick). Argo, Dokořán, 2018
Kniha: Európske diktatúry medzi dvoma vojnami (Roman Michelko). Matica slovenská, 2018
502 Kč
A je to tahle chvíle, skutečnost, že mě nenecháváš odejít, kterou připisuju na seznam svých důvodů, proč právě ty.
Kniha: Počkej na moře (Veronika Opatřilová), 2022
Počkej na moře
  • Veronika Opatřilová