Java - Eliška Roubalová
Java
139 Kč
Knihy
E-knihy

Java

bez předchozích znalostí

Okamžitý download
PDF
Nakladatel
Computer Press, 2015

Chcete začít s programováním v Javě? Nenašli jste zatím publikaci, která by vše vysvětlila jednoduše od úplných základů? Java bez předchozích znalostí nevyžaduje žádné dřívější zkušenosti s programováním.

Čti víc

139 Kč

Běžná cena Běžně 249 Kč

Ušetříte 44%

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Chcete začít s programováním v Javě? Nenašli jste zatím publikaci, která by vše vysvětlila jednoduše od úplných základů? Java bez předchozích znalostí nevyžaduje žádné dřívější zkušenosti s programováním. Jednoduchou formou na příkladech se postupně seznámíte se základy programovacího jazyka Java, na kterých budete poté stavět u pokročilejších témat. Naučíte se pracovat s nejrůznějšími datovými typy, řídit tok programu, zpracovávat výjimky, využívat dědičnost, ladit a testovat a vyzkoušíte si i tvorbu aplikace s grafickým uživatelským rozhraním. Na konci každé kapitoly si můžete čerstvě nabyté znalosti ověřit pomocí otázek, jejichž správné odpovědi jsou k dispozici na konci knihy. Publikace vás mimo jiné seznámí s tématy: - Proměnné, datové typy, operátory a výrazy - Podmíněné, iterační a skokové příkazy - Třídy, objekty, metody - Řetězce, pole a další struktury - Dědičnost a polymorfizmus - Výjimky a jejich zpracování - Práce se vstupem a výstupem programu - Tvorba grafického uživatelského prostředí O autorovi: Eliška Roubalová se ve volném čase zabývá tvorbou výukových materiálů pro informatiku na základních a středních školách. O počítače se zajímala od mala a po absolvování gymnázia s rozšířenou výukou informatiky nyní studuje na Elektrotechnické fakultě ČVUT obor zaměřený na softwarové inženýrství. Mimo počítače pak ráda čte klasickou literaturu, tancuje a hraje na klavír.
Čti víc
Kupte společně
Java - Eliška Roubalová
Nůž - Jo Nesbo
438 Kč
Ušetříte 260 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?


Martin
23.11.2018
Tato publikacia v skutocnosti nedokaze naucit praktickemu vyuzitiu, resp. naviest studenta na spravne pouzitie a implementovanie roznych prvkov do jedneho celku.
Bolestivo chybaju uvedene cele zdrojove kody. Na jednotlivych fragmentoch prikazov sa tato komplexnost ziskat neda.
Co sa tyka vseobecnych zakladov programovania je kniha postacujuca a zrozumitelna, avsak ked pride do tuheho, je to problem. Musel som absolvovat kurz, aby som vacsinu prvkov dokazal pochopit a skutocne pouzit vo svojich programoch.
Knihu vsak odporucam, ak uz clovek ma zaklady programovania v akomkolvek jazyku.
Čti víc
Beginner
20.12.2015
Vecne slušný úvod
Nie zlá kniha na úvod, ale rozhodne ju neodporúčam úplným začiatočníkom alebo samoukom bez predchádzajúcich znalostí. Je možné že niekto isté veci a súvislosti pochopí na prvý alebo druhý krát po prečítaní, ja ako úplný začiatočník by som privítal aj širšie vydanie s obsiahlejším vysvetlením, ale to je môj osobný názor. Pokiaľ si však kniha dala za cieľ stručné základy od počiatku bez hlbších vysvetľovaní tak potom cieľ splnila, ak odrazový mostík pre ďalšie vzdelávanie v Jave je to celkom slušná literatúra na to že v merite vedomostí má asi len cez 100 strán .. ked odčítam úvodné konvencie, riešenia príkladov a záverečný projekt... osobne by som privítal aktuálnejšiu verziu tohto titulu... http://www.martinus.sk/?uItem=23731 a teším sa na Java 8 výukový kurz, ktorý má vyjsť v apríli roku 2016 Čti víc

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Java - Eliška Roubalová
Nůž - Jo Nesbo
438 Kč
Ušetříte 260 Kč

„S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. “

Jan Amos Komenský