Nejlepší kandidát - Stanislav Biler
Nejlepší kandidát
199 Kč
Knihy
E-knihy

Nejlepší kandidát

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4-5 hodin čtení
Nakladatel
Druhé město, 2017

Tato kniha sleduje kariéru muže, který je poněkud obskurním uchazečem o post prezidenta. Od samého počátku mu stojí v cestě prostý fakt, že nedokáže vyslovit dvě smysluplné věty. Dětinská žvanivost však překvapivě sbírá body...

Čti víc

199 Kč

Běžná cena Běžně 299 Kč

Ušetříte 33%

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Tato kniha sleduje kariéru muže, který je poněkud obskurním uchazečem o post prezidenta. Od samého počátku mu stojí v cestě prostý fakt, že nedokáže vyslovit dvě smysluplné věty. Dětinská žvanivost však překvapivě sbírá body a stává se jeho nejsilnější zbraní. Navíc vyjde najevo, žekandidát je úspěšný a bohatý člověk. Proč bynemohl udělat úspěšnou a bohatou celou zemi?Co by se mohlo pokazit?Příběh, který by se v normální zemi sotva mohl uskutečnit, sledujeme z pohledu milé a krásné asistentky Johanny, která hledá své místo na světě.Zavede čtenáře do zákulisí politických kampaní a poodhalí zbraně, jimiž marketéři nahánějí voliče jako slepice na dvorku.Nejlepší kandidát stojí někde na pomezí etnografické studie a investigativní reportáže.Johanna s empatií hodnou Karoliny Světlé vykresluje každodennost lidí v zapomenutých krajích této republiky. Svou atmosférou i událostmi však kniha znepokojivě evokuje pád Říma.Nastavuje také kritické zrcadlo mladé generaci, která odmítá převzít odpovědnost a vyhýbá se poctivé práci. Ukazuje, jak tradice, moudrost předků a selský rozum mohou pomoci nalézt cestu k životní spokojenosti. Jak pomocí byť i drobných životních příhod vytěsnit pocity vlastní zbytečnosti.Budoucí kritici a méně pozorní čtenáři možná použijí v souvislosti s tímto dílem termíny jako satira nebo sžíravý humor. Než jim však dojde, že si Stanislav Biler, uznávaný mluvčí své generace, legraci nedělá, nastává neodvratný konec.
Čti víc
Kupte společně
Nejlepší kandidát - Stanislav Biler
Jeden z nás: Příběh o Norsku - Asne Seierstad
498 Kč
Ušetříte 200 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
264
Nakladatelství
Druhé město
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
611425
Rok vydání
2017

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Nejlepší kandidát - Stanislav Biler
Jeden z nás: Příběh o Norsku - Asne Seierstad
498 Kč
Ušetříte 200 Kč

„Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. “

Henry David Thoreau