Knihy
E-knihy

Lovec zločinců

Klíč, vrah a tajemství…

BB/art, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodin čtení
Nakladatel
BB/art, 2019

Klíč, vrah a tajemství… Čarodějnice vaří lektvary, hazardní hráči míchají karty a alchymisté předstírají zázraky… Píše se rok 1665 a v Londýně řádí černá smrt – mor. Ulicemi navíc kráčí vrah v masce morového...

Čti víc

139 Kč

Běžná cena Běžně 299 Kč

Ušetříte 54%

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Klíč, vrah a tajemství…
Čarodějnice vaří lektvary, hazardní hráči míchají karty a alchymisté předstírají zázraky…
Píše se rok 1665 a v Londýně řádí černá smrt – mor. Ulicemi navíc kráčí vrah v masce morového doktora…
Lovec zlodějů Charlie Tuesday se nepříliš ochotně pouští do pátrání po pachateli brutální vraždy mladé dívky. Dozvídá se však, že šílený záměr podivného vraha sahá mnohem dále a zahrnuje i zničení Londýna. Navíc má jakousi nejasnou souvislost i s tajemstvím Charlieho původu.
Charlie musí vypátrat hlavního strůjce dříve, než nákaza zachvátí celé město. Nesnadné pátrání přivádí lovce zlodějů do temného a tajemného podsvětí starého Londýna, kde o přežití zápasí alchymisté a čarodějníci a panují krvavé kletby.
Ve městě ponořeném do tmy se jako nejmocnější ze všech kouzel může ukázat smrt.

Londýn roku 1665
V roce černé smrti je Londýn městem hrázděných domů a temných věží. Ve spleti úzkých uliček astrologové předpovídají budoucnost a alchymisté vaří zázračné směsi. Londýnský most lemují napíchnuté hlavy zrádců a pod nimi čarodějnice prodávají lektvary a profesionální hráči podvádějí v kartách. Po Temži se plaví lodě pašeráků a pirátů.
Anglie má nového krále, vládce z dobrého rodu. Od jeho příchodu však město zachvátila morová nákaza, která město svírá ve smrtícím objetí. A mezi Londýňany se začíná povídat, jak nebezpečným platidlem se stává lidská krev.
S. Quinnová je novinářka, která se věnuje cestování a životnímu stylu. Kromě řady časopisů přispívá i do novin The Times, The Guardian a The Mirror. Dříve za výzkum v oboru historie získala v rámci doktorského studia prestižní grant Britské rady pro umění („British Art Council“). Při vytváření obrazu Londýna v knize Lovec zločinců autorka zkombinovala znalosti historie se zkušenostmi ze vzdálených končin.
Čti víc
Kupte společně
Lovec zločinců - C.S. Quinn
Žiadnu lásku, len sex - Vi Keeland
368 Kč
Ušetříte 276 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
The Thief Taker
Rok vydání
2019
Počet stran
377
Nakladatelství
BB/art
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
604051

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Lovec zločinců - C.S. Quinn
Žiadnu lásku, len sex - Vi Keeland
368 Kč
Ušetříte 276 Kč

„Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. “

Zdeňka Ortová