Knihy
E-knihy

Svědectví kostí

BB/art, 2016
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4-5 hodin čtení
Nakladatel
BB/art, 2016
18. díl série
Temperance Brenannová (CZ)

Další formáty

Kniha
284 Kč

Za zmizením vězněné a mučené dívky jako by stál sám ďábel… Jen málokdo rozumí řeči kostí lépe než tvrdohlavá soudní antropoložka Temperance Brennanová. A když se zakousne do nějaké záhady, nepřestane pátrat, dokud jí...

Čti víc

Další formáty

139 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Za zmizením vězněné a mučené dívky jako by stál sám ďábel…
Jen málokdo rozumí řeči kostí lépe než tvrdohlavá soudní antropoložka Temperance Brennanová. A když se zakousne do nějaké záhady, nepřestane pátrat, dokud jí nepřijde na kloub. Kvůli mrtvým, jejichž ostatky se jí v pitevně dostávají na stůl, ale zejména pro záchranu živých, je ochotná udělat téměř cokoli. Třeba i zrušit cestu za přítelem Andrewem Ryanem, který ji požádal o ruku. Protože když jde o vraždu, osobní život musí počkat.
Na Tempe se obrátila Hazel „Lucky“ Strikeová, která se věnuje amatérskému vyšetřování neobjasněných zločinů. Hazel se domnívá, že vězněná a mučená dívka, jejíž hlas se ozývá na zvukovém záznamu, je několik let pohřešovaná Cora Teagueová. A navíc se ukazuje, že Tempe má nejspíš Cořiny ostatky ve své laboratoři. Tempe se pouští do vyšetřování, které ji přivádí do odlehlých venkovských končin, odhaluje další záhadná zmizení i nepřirozená úmrtí. Přišla právě zde dívka o život? Kam se poděl její „divný“ kamarád? A kolik toho ví fanatický kněz, který u svých oveček bojuje se satanem? To jsou jen některé z mnoha otázek, na které Tempe hledá odpověď v místní náboženské komunitě. Ovšem v ní se setkává jen s nedůvěrou, mlčením a všudypřítomným ďáblem, kterého je třeba vymýtit.
Soudní antropoložka Tempe Brennanová, hrdinka románů spisovatelky Kathy Reichs a také televizního seriálu Sběratelé kostí, chce zjistit pravdu o zmizelých mladých lidech, a tak se dostává do míst, kde se ďábel směje a lidé pláčou. Ale Tempe se nedá odradit, protože víc než nadpřirozených sil se bojí předsudků a zla, které má každý člověk v sobě.
Kathy Reichs je stejně jako její literární postava Temperance Brennanová soudní antropoložkou. Působí jako profesorka antropologie na Severokarolínské univerzitě v Charlotte. Narodila se v Chicagu, kde získala doktorát z filozofie na Severozápadní univerzitě. Nyní působí střídavě v Charlotte a Montrealu a často spolupracuje jako soudní znalkyně při soudních líčeních.
Proslavila se hned svým prvním románem Přijdu tě zabít, který v roce 1997 získal Ellisovu cenu za nejlepší prvotinu. I další tituly byly velmi úspěšné: Mrtvá světice, Smrtící rozhodnutí, Osudová cesta, Vážná tajemství, Divoké kosti, Smutné pondělí, Svaté kosti, Kosti v písku, Kosti na popel, Ďáblovy kosti, 206 kostí, Pavoučí kosti, Temné kosti, Kosti jsou věčné, Kosti zmizelých, Kosti nikdy nelžou a Svědectví kostí. Spolu se svým synem Brendanem napsala sérii dobrodružných knih pro mládež o patnáctileté Tory, blízké příbuzné Tempe Brennanové – Virus, Poklad, Šifra, Únos a Zúčtování. Televizní seriál Sběratelé kostí, jehož je spisovatelka producentkou, se vysílá již jedenáctou sezonu.
Více informací najdete na www.kathyreichs.com
htttp://twitter.com/KathyReichs
www.facebook.com/kathyreichsbooks
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Na skladě
-5 %
284 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
EPUB
MOBI
139 Kč

Okamžitě ke stažení

Další
Kupte společně
Svědectví kostí - Kathy Reichs
Turbulence - Whitney G.
318 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
Speaking in Bones
Rok vydání
2016
Počet stran
303
Nakladatelství
BB/art
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
604043

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Svědectví kostí - Kathy Reichs
Turbulence - Whitney G.
318 Kč

„Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. “

John Milton