Stíny nad Ulldartem - 1

Okamžitý download
EPUB
MOBI
4 hodiny čtení
Nakladatel
FANTOM Print, 2012
1. díl série
Ulldart - Doba temnoty

Další formáty

Kniha
237 Kč

Ještě před Trpaslíky zabodoval Markus Heitz tímto cyklem. Takže koho Trpaslíci potěšili, měli by sáhnout i po Ulldartu. * „Doba temnoty se vrací!“ zní neblahé proroctví mnicha v odlehlém klášteře krátce předtím, než muž zemře.

Čti víc

Další formáty

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Ještě před Trpaslíky zabodoval Markus Heitz tímto cyklem. Takže koho Trpaslíci potěšili, měli by sáhnout i po Ulldartu. * „Doba temnoty se vrací!“ zní neblahé proroctví mnicha v odlehlém klášteře krátce předtím, než muž zemře. Vládce tarpolské říše má však mezitím zcela jiné starosti: princ Lodrik, následník trůnu, dělá otci pramálo radosti. Zhýčkaný mladík touží pouze po klidném životě a dobrém jídle. Realita je však zcela jiná – kdekdo si přeje jeho smrt. Jako místodržící provincie musí čelit vzbouřeným poddaným i zrádné šlechtě. Je pod neustálým dohledem záhadných, ale nebezpečných vražedných stvůr. A v patách mu je vrah, jehož identita i motiv jsou zahaleny tajemstvím. K tomu všemu se probouzí i mnoho století skryté zlo…
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Kniha 2009
-5 %
237 Kč

Posíláme do 15 dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha 2012
EPUB
MOBI
189 Kč

Okamžitě ke stažení
Jak číst e-knihy?

Další
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
2864 hodiny čtení
Rok vydání
2012
Naše katalogové číslo
601909
Jazyk
čeština
1. díl série
Ulldart - Doba temnoty
Nakladatel
FANTOM Print

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?


Edit
17.8.2013
Názor čitateľa
K Ulldartu som sa dostala tesne po prečítaní Písně ledu a ohně, takže prvých 100 strán som si zvykala na iný štýl podania deju. Ale musím povedať, že ma kniha celý čas bavila, hlavné postavy sú sympatické a rýchlo som sa s nimi zžila. Uvidíme ako to pôjde ďalej, zatiaľ výborné Čti víc
Sebastián Pavelka
12.2.2013
Nečakané...
Musím povedať, že Heitz opäť bodoval! Dej plynie hladko, rýchlo sa vyúsťuje do dramatických situácii. Kniha vie pobaviť, hlavne niektoré hlášky "řádového řytíže Nerestra z Kurašky" sú doslova zničujúce. Má však aj temnejšie stránky, pričom dej naberie úplne iný smer.

Momentálne čítam "Znamení temného Boha" (3. diel) a sklamanie sa zatiaľ nedostavilo...
Čti víc

Čti víc

„Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb. “

Honoré De Balzac