Poslední smrtelné pouto

Okamžitý download
EPUB
MOBI
11 hodin čtení
Nakladatel
FANTOM Print, 2017
3. díl série
Kronika Netesaného trůnu

Další formáty

Kniha
427 Kč

KDYŽ MEZI VOJÁKY NA BOJIŠTÍCH KRÁČEJÍ BOHOVÉ…… z boje o jeden trůn se stává boj o osud celého lidstva! Necelý rok po událostech Prozřetelnosti ohně je sice znám císařův vrah a z impéria se aspoň na papíře stala republika...

Čti víc

Další formáty

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

KDYŽ MEZI VOJÁKY NA BOJIŠTÍCH KRÁČEJÍ BOHOVÉ…… z boje o jeden trůn se stává boj o osud celého lidstva!
Necelý rok po událostech Prozřetelnosti ohně je sice znám císařův vrah a z impéria se aspoň na papíře stala republika, ale říše Annur je ve větším nebezpečí než kdy předtím. Poslední zbytky annurských armád se sotva brání hordám krvelačných Urghulů a vrchní generál má své vlastní plány. Adare, nejstarší z císařových dětí, rebely prohlášená za právoplatnou vládkyni, musí dát v sázku vlastní život, aby získala pro umírající jednotky alespoň nějaké posily.Její bratr Valyn sice přežil strašlivé rány utržené v souboji s otcovým vrahem, ani on ale nemůže najít klid, dokud si nevyřídí účty se zrádcem, který nyní velí tisícům nájezdníků. Zmrzačený a bez své letky musí najít spojence na tom nejméně pravděpodobném místě – mezi samotnými Urghuly.Nejmladší Kaden, právoplatný dědic trůnu a nyní mluvčí republiky, může událostem na hranicích jen bezmocně přihlížet. V sázce jsou ale důležitější věci: bohové chodí po světě uvězněni v lidských tělech, a pokud zemřou, lidstvo padne s nimi. Kromě několika vyvolených ale o téhle hrozbě nikdo neví, a tak je na Kadenovi, aby bohy našel dřív, než se k nim dostanou skrytí nepřátelé. Starobylá rasa nesmrtelných csestriim, vrahů dětí a odvěkých nepřátel lidstva, totiž hodlá situace využít a zbavit se nejen republiky, ale i celé lidské nákazy.
Nakladatelství FANTOM Print přináší závěrečný díl Kroniky Netesaného trůnu, ve kterém jde o všechno. Brian Staveley v Posledním smrtelném poutu s mistrovským vypravěčským umem ukazuje, jak tenká je hranice mezi lidskostí a monstrem, a uzavírá tak osudy světa, který si právem zaslouží jednu z předních pozic na žebříčku epické fantasy.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

-5 %
427 Kč

Posíláme do 10 dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
EPUB
MOBI
229 Kč

Okamžitě ke stažení
Jak číst e-knihy?

Další
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
The Last Mortal Bond
Počet stran
80111 hodin čtení
Rok vydání
2017
Naše katalogové číslo
601669
Jazyk
čeština
3. díl série
Kronika Netesaného trůnu
Nakladatel
FANTOM Print

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,0 / 5

3 hodnocení

1
1
1
0
0

Simona Ondrušková
8.12.2019
Najtemnejšia z trilógie.
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Posledná tretia kniha je najtemnejšia z celej série a nesie sa v hamletovskom duchu - byť či nebyť. Dynamiku deja zdržujú rozvláčne opisy a duševné pochody hlavných postáv. Kniha sa doslova vlečie do pekla - duševného aj fyzického. Práve z tej nesmiernej temnoty som bola sklamaná. Všetko dopadne zle, záver je príliš rýchly a nedorobený. Pre mňa veľké sklamanie. Akoby autor stratil chuť do života. Škoda. Prvé 2 diely boli famózne. Urobil tú istú chybu ako A. Ryan s Tieňom krkavca. Nezvládol tretí diel. Čti víc

Čti víc

„Knihy nás mění, polepšují a vylepšují, pokud jsme polepšení schopni a pokud o ně stojíme.“

Miroslav Horníček