Past Life - Dominic Nolan
Past Life
457 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Další formáty

457 Kč

Běžná cena Běžně 481 Kč

Ušetříte 5 %

Na skladě, objednávejte ale rychle

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

From a blistering new voice in crime fiction, Past Life is a daringly original and razor-sharp debut perfect for fans of Susie Steiner, Ian Rankin and Joseph Knox. Waking up beside the dead girl, she couldn't remember anything. Who she was. Who had taken her. How to escape. Detective Abigail Boone has been missing for four days when she is finally found, confused and broken. Suffering retrograde amnesia, she is a stranger to her despairing husband and bewildered son. Hopelessly lost in her own life, with no leads on her abduction, Boone's only instinct is to revisit the case she was investigating when she vanished: the baffling disappearance of a young woman, Sarah Still. Defying her family and the police, Boone obsessively follows a deadly trail to the darkest edges of human cruelty. But even if she finds Sarah, will Boone ever be the same again?
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Kniha pevná vazba, slovenský jazyk, Ikar
Na skladě
-5 %
383 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle

Kniha brožovaná vazba, anglický jazyk, Headline Book
Na skladě
-5 %
457 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle

Další
Kupte společně
867 Kč
Ušetříte 46 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
432
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
152×233 mm
Hmotnost
526 g
ISBN
9781472254634
Rok vydání
2019
Naše katalogové číslo
579187
Jazyk
anglický
Nakladatel
Headline Book

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

2,0 / 5

1 hodnocení

0
0
0
1
0


Čti víc
Kupte společně
867 Kč
Ušetříte 46 Kč

„Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní.“

Anatole France