Knihy
E-knihy

Najdi odpověď

Slovart CZ, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
7 hodin čtení
Nakladatel
Slovart CZ, 2019
2. díl série
Nespoutaný chaos

Todd se probouzí jako vězeň v Novém Prentisstownu, který padl do rukou diktátora a samozvaného prezidenta Prentisse. Také Toddova přítelkyně Viola se ocitla v zajetí, a Todd se rozhodne, že...

Čti víc

269 Kč

Běžná cena Běžně 389 Kč

Ušetříte 31%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Todd se probouzí jako vězeň v Novém Prentisstownu, který padl do rukou diktátora a samozvaného prezidenta Prentisse. Také Toddova přítelkyně Viola se ocitla v zajetí, a Todd se rozhodne, že ji najde a zachrání. Musí však svůj záměr držet v tajnosti, což nesmírně ztěžuje Hluk, který od války s domorodci vyzradí každou myšlenku. Zdá se však, že vynalézavý Prentiss objevil způsob, jak zkrotit nejen svůj Hluk, ale i Hluk svých pochopů.

V druhém díle trilogie se z nepřátel stávají přátelé, z přátel nepřátelé, a čtenáři se bude opět svírat žaludek. Okolnosti nutí Todda k činům, které by mu nikdy předtím ani nepřišly na mysl, a začíná tak ztrácet sám sebe. Věci přestávají být černé a bílé, přičemž odstíny šedi mohou být velmi nebezpečné. Jedno však o Toddovi víme – je silný. A v jádru dobrý. Dokáže v této zkoušce obstát a vyjít z ní nezlomený? Ale hlavně: najde svoji Violu?
Čti víc
Kupte společně
Najdi odpověď - Patrick Ness
Hotýlek - Alena Mornštajnová
438 Kč
Ušetříte 250 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
The Ask and the Answer
Rok vydání
2019
Počet stran
500
Nakladatelství
Slovart CZ
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
564509

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Najdi odpověď - Patrick Ness
Hotýlek - Alena Mornštajnová
438 Kč
Ušetříte 250 Kč

„K dobré knize je třeba dobrých čtenářů.“

Victor Hugo