Knihy
E-knihy

Vražedná diagnóza

Motto, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodin čtení
Nakladatel
Motto, 2018

Jedné listopadové neděle roku 1978 poslala matka svého třináctiletého syna přes dvůr do dřevníku pro koš dřeva, protože potřebovala rychle přiložit. Jenže Mikael se už nikdy nevrátil. O třicet let později se diplomatka Astrid...

Čti víc

169 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Jedné listopadové neděle roku 1978 poslala matka svého třináctiletého syna přes dvůr do dřevníku pro koš dřeva, protože potřebovala rychle přiložit. Jenže Mikael se už nikdy nevrátil. O třicet let později se diplomatka Astrid Sammilsová vrátila do venkovského domu svých předků, který zdědila po osamělém strýci Larsovi. V jeho věcech našla čepici, která podle toho, co jí utkvělo v paměti, patřila nezvěstnému chlapci. Okamžitě v ní vzklíčilo podezření, že dobrácký podivín Lars měl možná s Mikaelovým zmizením něco společného. Nebo by si to alespoň lidé i policie mohli myslet. Pustila se tedy do pátrání na vlastní pěst a kolem ní najednou začali umírat lidé. Objevila nepředstavitelné a hrozné zločiny, které se kdysi v okolí děly a jejichž součástí byl i její strýc. Zločiny, které sahají až k velice mocným lidem.
Čti víc
Kupte společně
Vražedná diagnóza - Ingrid Hedström
Hana - Alena Mornštajnová
358 Kč
Ušetříte 110 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
336
Nakladatelství
Motto
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
458079
Rok vydání
2018

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Vražedná diagnóza - Ingrid Hedström
Hana - Alena Mornštajnová
358 Kč
Ušetříte 110 Kč

„Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. “

Kurt Tucholsky