Krajní zodpovědnost - Jocko Willink, Leif Babin
Krajní zodpovědnost
379 Kč
Knihy
E-knihy

Krajní zodpovědnost

Velení a vítězství v SEAL elitních jednotkách amerického námořnictva

Na skladě
Nakladatel
Timy Partners, 2018

Krajní zodpovědnost - strhující vyprávění s přesvědčivým poučením a možností přímé aplikace přímo vnucuje nový způsob vedení podniků a současně vyzývá vedoucí pracovníky na všech pozicích, aby naplnili své poslání...

Čti víc

379 Kč

Běžná cena Běžně 399 Kč

Ušetříte 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Krajní zodpovědnost - strhující vyprávění s přesvědčivým poučením a možností přímé aplikace přímo vnucuje nový způsob vedení podniků a současně vyzývá vedoucí pracovníky na všech pozicích, aby naplnili své poslání: vedli a vítězili.

DVA V BOJI OSTŘÍLENÍ DŮSTOJNÍCI Z TÝMŮ U. S. NAVY SEAL, KTEŘÍ BĚHEM VÁLKY V IRÁKU VEDLI SPECIÁLNÍ BOJOVOU JEDNOTKU DEKOROVANOU NEJVYŠŠÍMI VYZNAMENÁNÍMI, UKAZUJÍ, JAK SE PRINCIPI VELENÍ UPLATŇOVANÉ V TÝMECH SEAL DAJÍ VHODNĚ APLIKOVAT V PODNIKÁNÍ I V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ.

Speciální bojová jednotka SEAL, které veleli Jocko Willink a Leif Babin, byla vyslaná do nejnebezpečnější bojové zóny v Iráku, aby tam splnila zdánlivě nesplnitelný úkol: poskytla pomoc americkým ozbrojeným silám a spolu s nimi nastolila bezpečnost v Ramádí, v městě považovaném za „ztracené“. Ve chvílích hrdinství, tragický ztrát a těžce vybojovaných vítězství speciální bojové jednotky Bruiser z 3. týmu SEAL dospěli k poznání, že velitel – na každé úrovni – je nejdůležitějším faktorem rozhodujícím o tom, zda tým, který vede, uspěje nebo selže.
Autoři se po návratu z mise v Iráku začali v týmech SEAL věnovat budování výcviku zaměřenému na velení, pomáhali formovat novou generaci velitelů v týmech SEAL. Později založili společnost Echelon Front a pod její hlavičkou učí vedoucí pracovníky v podnikové sféře i v různých organizacích. Používají přitom stejné principy, jaké se uplatňují v týmech SEAL. K jejich klientům patří začínající společnosti, ale i společnosti ze seznamu 500 největších amerických společností podle každoročního výběru časopisu Fortune. Babin a Willink pomohli celé řadě klientů z nejrůznějších odvětví vybudovat špičkové výkonné týmy.
Autoři podrobně popisují způsoby myšlení i principy, které jednotkám SEAL umožňují plnit ty nejtěžší bojové úkoly, ale i to, jak se ty samé principy a způsoby myšlení dají aplikovat ve všech týmech či organizacích. Každá kapitola je věnovaná jinému tématu – například jak se krýt a přitom postupovat kupředu, jak uplatňovat decentralizované vedení, nebo jak vést v organizačním schématu shora dolů i zdola nahoru. Vysvětluje daný princip, proč je důležitý i jak ho zavést do praxe v prostředí, ve kterém je nutné lidi řídit.
Čti víc
Kupte společně
Krajní zodpovědnost - Jocko Willink, Leif Babin
Vyhraj, nebo se pouč - Conor McGregor, John Kavanagh
692 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,4 / 5

10 hodnocení

7
1
1
1
0

Valéria Péterová
7.10.2018
Názor čitateľa
Veľké sklamanie, v skutočnosti malo pre mňa pridanú hodnotu len pár strán, 70% knihy som len prelistovala. Stačila by brožúrka s vybranými pasážami, tú by som hodnotila pozitívnejšie. Ostatne, v poslednej dobe sa stále častejšie stretávam s knihami, ktoré sú takto ospevované a nič z nich nemám. Akurát tak márne vyhodené peniaze. Čti víc
MMMM
24.11.2018
Na to sú fajn knižnice. Prečítaš a keď je to fakt ok, kúpiš :) Čti víc
Miroslav Krempaský
17.12.2017
Kniha, čo môže zmeniť Váš život
Ku knihe Extreme ownership som sa dostal náhodou počas študijného pobytu v USA asi 3 týždne po jej prvom vydaní. Bez preháňania, absolútne zmenila môj pohľad na leadership, management. Pravidlá, ktoré autori popisujú, boli osvedčené vo vojenských podmienkach, kde išlo o život. V biznise o život našťastie nejde a tí, ktorí si týchto 12 pravidiel osvoja, sa objektívne majú šancu stať lepšími lídrami a lepšími ľuďmi. Mal som možnosť prečítať veľké množstvo kníh o osobnom rozvoji, táto problematika ma baví. Ak by som si však "musel" vybrať iba jednu, bola by to práve táto. Mimochodom, odporúčam aj blog jedného z autorov - http://jockopodcast.com/. Čti víc

O autorech/autorkách

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Krajní zodpovědnost - Jocko Willink, Leif Babin
Vyhraj, nebo se pouč - Conor McGregor, John Kavanagh
692 Kč

„Knihkupectví je jeden z mála důkazů, ze lidé stále myslí.“

Jerry Seinfeld