525 způsobů jak se stát lepším manažerem - Ron Coleman, Giles Barrie
525 způsobů jak se stát lepším manažerem
214 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
214 Kč

Vyprodané

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude kniha dostupná.

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Kniha patří rozhodně mezi ty, jež přitahují pozornost: přináší prověřené zkušenosti, problémy nezjednodušuje, a přesto je v ní „vše“, a to v netradičně přehledné a srozumitelné formě, čtenáře infikuje nadšením, že samozřejmě i on je schopen dalšího růstu, není příliš rozsáhlá a také její cena je rozumná...
Autoři v ní do 12 kapitol shrnuli zkušenosti získané v modulech údajně dosud nejúspěšnějšího britského výcvikového programu, který absolvovaly tisíce vrcholových manažerů světoznámých firem.
Jednotlivé kapitoly tematicky pokrývají dílčí problémové okruhy práce manažera (Umění řídit lidi, Jak získávat a vybírat pracovníky, Jak plánovat, Jak organizovat, Jak udržet kontrolu, Jak se vzdělávat a rozvíjet schopnosti, Jak řešit osobní problémy pracovníků, Jak rozhodovat, Jak delegovat, Jak vést a motivovat, Jak komunikovat, Jak dosáhnout povýšení). Každá z kapitol je pak zakončena „kontrolním listem“ pro vyhodnocení osobních priorit a výsledků v příslušném tematickém okruhu.
Obsah knihy tak naznačuje, že jde v podstatě o komplexní učebnici „obecného“ managementu. Od tradičních podobně zaměřených publikací se liší nejen svým důrazem na osobní sebezdokonalování, ale i formou. „Výklad“ je totiž – samozřejmě až na výjimky – podán v 525 tematicky utříděných zásadách, které – jak autoři říkají – čerpají z „40 tisíc let praktických zkušeností“ absolventů zmíněného programu a ve svém souhrnu poskytují účinný návod, jak dosahovat výsledků a manažerského a podnikatelského úspěchu prostřednictvím vedení druhých.
Důležitým mementem publikace je tak poznání, že manažeři neselhávají proto, že jsou povýšeni do funkce, která je nad jejich síly, ale proto, že se nenaučili, jak vést druhé a uspokojovat potřeby svého pracovního týmu. Efektivní manažeři postupují zkrátka určitým způsobem a když si tento způsob osvojíte, stanou se i z vás efektivní manažeři.
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
156
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
150×200 mm
Hmotnost
185 g
ISBN
807261049X
Rok vydání
2001
Naše katalogové číslo
438
Jazyk
český
Nakladatel
Management Press

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,7 / 5

7 hodnocení

6
0
1
0
0

marian
8.6.2006
Názor čitateľa
Každí človek by mal používať tie pomôcky. Čti víc

O autorech/autorkách

Čti víc
Čti víc

„Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání.“

Jiří Orten