S.E.X

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4-5 hodin čtení
Nakladatel
Petr Doležal, 2014

Další formáty

Kniha
209 Kč

Příběh třináctiletého chlapce ze současného ghétta v naší zemi, inspirovaný osudem dětí ze samého dna české společnosti, získal mezi čtenáři několik NEJ. Nejvíce recenzovaná kniha Petra Doležala čtenáři.

Čti víc

Další formáty

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Příběh třináctiletého chlapce ze současného ghétta v naší zemi, inspirovaný osudem dětí ze samého dna české společnosti, získal mezi čtenáři několik NEJ.
Nejvíce recenzovaná kniha Petra Doležala čtenáři.
Nejvíce ohlasů na podmínky ve kterých hrdina knihy žije.
Největší zájem čtenářů o pomoc jejímu hrdinovi.
Nejprodávanější kniha roku 2014.
Ale začněme od začátku. Redakce knižního vydavatelství Petra Doležala vyhlašuje každým rokem dětskou literární soutěž Můj svět slov. Když nám přišel příspěvek ze severních Čech, byli jsme zaskočeni. Petr Doležal jej považoval za tak atraktivní, že se s jejím autorem sešel a tak se započal příběh této knihy.
Mimořádně dojemné čtení o opuštěných dětech, hledajících svého superhrdinu v době která nevytváří žádné ideály pro své potomky, čtenáře dokonale zaskočí svým rozměrem, nadhledem, lehkostí a opravdovostí.Je to veskrze veselá kniha ve které zvítězí dobro, avšak za cenu bolesti.
Kniha je napsána neopakovatelně svobodným stylem současné mládeže a v naší redakci se vedla dlouho polemika zda tento slovník vydat a zveřejnit na jejich stránkách. Nakonec převládl názor že s úpravami by došlo k ztrátě jedinečné identity, což nám potvrdily i ohlasy čtenářů.
Kniha představuje nový literární směr NEOŠOKISMUS. Jinými je označována za vrcholné dílo kritického realismu.
Od svého uvedení na trh (2014) rozpoutala bouřlivou diskuzi o morálce a svobodě lidského jedince v 21.století.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

-5 %
209 Kč

Posíláme do pěti dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
EPUB
MOBI
150 Kč

Okamžitě ke stažení
Jak číst e-knihy?

Další
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
2564-5 hodin čtení
Rok vydání
2014
Naše katalogové číslo
429097
Jazyk
čeština
Původ
Česko
Nakladatel
Petr Doležal
Kategorizace

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?


Cizinka
23.1.2015
Vaše neznámá \"cizinka.\"
Milý pane spisovateli.

Dočetla jsem Vaši krásnou knihu S.E.X a hádejte, co jsem učinila.Oběhla obchody a knihovnu a obstarala si Vaše další knihy.Mnozí z těch, kteří si ten dojemný příběh četli, učinilo to samé.Jste nadán Bohem, k tomu, aby Vaše magické knihy, okouzlovaly čtenáře. Budu sledovat Vaši karieru a jsem si ji téměř jistá.Pište tak, abychom mohli být v životě šťastnější, díky Vašim novým příběhům.

Vaše oddaná "cizinka."
Čti víc
Olina
6.8.2014
KNIHA S.E.X JE JAKO JAZZ
Kniha S.E.X je jazz nerespektující žádné melodie,plná zvratů a improvizací.Čtenáře mrazí při jejím čtení a chlupy na rukou se mi ježí.Prý to funguje jako jakýsi indikátor.Myslím že máme dočinění s největší knihou posledních minimálně třiceti let a její autor,ten Petr Doležal se jí zařadil po bok českých spisovatelů,kteří nebudou pro své dílo národem zapomenuti.Těším se na další knihy z jeho počítačové klávesnice-mělo by se spíše říct z jeho autorského pera,ale to už asi není moderní.K obsahu samotné knihy se lze těžko jedním dechem vyjádřit.Příběh je od samého počátku veden ke svému neveselému konci,ale s malinkou nadějí,že snad zítřek bude milosrdnější.Kniha je přátelství nabízející volání jejího hrdiny,který se pere s každodenností a ještě si najde čas na humorné,zlehčující přirovnání.Jeho nadhled je napodobitelný,ale vyžaduje cosi víc.Já jsem nadšena ale tuším ,že S.E.X se bude jejímu autorovi jen velmi těžko překonávat.laťka je nasazena zatraceně vysoko.
Olinka 121619
Čti víc
Kukačka
31.7.2014
BUDE MNOHO TĚCH KTEŘÍ SE JI BUDOU SNAŽIT NAPODOBIT
tvrdá a drsná škola literatury,opravdový šok pro uhlazené a slušné čtení kde se nic neděje,brzo najde mnoho těch kteří se budou snažit ji napodobit,ale prvenství autora je nezpochybnitelné Jen nevím jak se o ní bude psát v učebnicích literatury pro děti školou povinné

kukačkaP
Čti víc
Dominika
23.6.2014
Zhltla jsem ji na jeden dech
"Kniha S.E.X mě velice překvapila, a to velice šokově! Kniha je velmi vtipně napsána, ale i přes sprostá slova a veselé příhody popsané s grácií nevystihují pocity, které mě zastihly při čtení posledních stránek. Nadšení, nedočkavost, překvapení ale hlavně dojetí.
Kniha i přes komické zpracování a na první pohled primitivní příběh v sobě ukrývá mnoho skrytých významů a pravd skutečného života panelákového dítěte, nebo vlastně jakéhokoliv dítěte, který se narodí do světa, aniž by se ho někdo zeptal.
ve své podstatě není kniha komickým dílem, ale smutným příběhem jednoho hrdiny, který je neviditelný, hrdiny, který může chodit mezi námi, aniž by o něj někdo pohledem zavadil. Hrdiny, který se může skrývat na těch nejspodnějších místech.
Děkuji za toto čtení. Zhltla jsem ho na jeden dech!"
Čti víc
Marek
22.6.2014
NAPROSTO ŠOKUJÍCÍ-NENAPODOBITELNÁ A PRVNÍ
moc jsem toho v životě nepřečetl, takže sem nebudu psát nějaké odborné hodnocení o které stejnak nikdo nestojí... když jsem viděl na FB obálku, tak jsem si pomyslel co to asi bude,, ale reakce byla pravý opak, opravdový šok, ale v tom dobrém slová smyslu - SUPER..skvělá kniha, která není vubec sprostá a vulgární, tak jak se na první pohled zdá. je v ní více reality a pravdy o dnešní společnosti, než by jsi kdo pomyslel.. moc se těším na další díl a držím palce v dalším snažení, změnit tuhle prohnilou dobu. PS: některé hlašky dokázaly fakt rozesmát :-D Čti víc

Čti víc

„Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice.“

Robinson Jeffers