Učebnice současné španělštiny 2. díl + doplněk - Olga Macíková, Ludmila Mlýnková
Učebnice současné španělštiny 2. díl + doplněk
599 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Učebnice současné španělštiny 2. díl + doplněk

Vhodné i pro samouky

Učebnice současné španělštiny – 2. díl navazuje na úspěšnou část stejnojmenné učebnice. Publikace je určena všem zájemcům o získání hlubších znalostí španělského jazyka, s její pomocí dosáhnete úrovně C1-C2 Evropského referenčního rámce...

Čti víc

599 Kč

Vyprodané

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude kniha dostupná.

Proč nakupovat na Martinus.cz?
 • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
 • více než 2500 výdejních míst
 • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Učebnice současné španělštiny – 2. díl navazuje na úspěšnou část stejnojmenné učebnice. Publikace je určena všem zájemcům o získání hlubších znalostí španělského jazyka, s její pomocí dosáhnete úrovně C1-C2 Evropského referenčního rámce. Učebnice je rovněž vhodná pro samouky, správnost provádění cvičení si mohou ověřit pomocí klíče. Učebnice je rovněž vhodná pro samouky, správnost provádění cvičení si mohou ověřit pomocí klíče.
Každá kapitola obsahuje:
 • dva úvodní texty
 • slovní zásobu a frazeologie
 • gramatický výklad
 • cvičení na upevnění znalostí gramatiky a rozvoj komunikačních schopností
V Doplňku k 1. a 2. dílu ke knize naleznete:
 • česko-španělský a španělsko-český slovník (oba obsahují slovní zásobu obsaženou v 1. a 2. dílu učebnice
 • přehled časování sloves
 • shrnutí rčení a přísloví
 • řadové číslovky a přehled zkratek
Nahrávka namluvená šesticí rodilých mluvčích napomůže utvrzení slovní zásoby a procvičení výslovnosti, najdete zde řadu živých dialogů a poslechových cvičení.

Tato publikace získala schvalovací doložku Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy č.j. 28 213/07-23 dne 28. března 2008 a je zařazena do seznamu učebnic pro střední vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic s dobou platnosti šest let.
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Příloha
3x audio CD
Počet stran
432
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
170×225 mm
Hmotnost
1078 g
ISBN
8025117367
Rok vydání
2007
Edice
Jazyky - učebnice
Naše katalogové číslo
41509
Jazyk
český
Série
Učebnice současné španělštiny
Nakladatel
Computer Press

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

5 hodnocení

5
0
0
0
0

Ren
18.2.2013
Mám to za sebo
Knižka je kompozične pojatá dosť komunisticky. Článok-slovíčka-gramatika. Rýchlo si na to zvyknete a mne to v podstate takto ajvyhovovalo. Vôbec by som sa k tejto knihe nebál vydať aj nejakú cvičebnicu, nakoľko cvičení je málo a prakticky aj na nich sa stále vysvetľuje. Chýbali mi hlavne také tie jednoduché a drilové cvičenia. Rozprávať vás žiaľ táto knižka veľmi nenaučí, čo vás ale naučí perfektne, to je gramatika. Je to naozaj skvelá príprava na tie priam záludné otázky v Dele. Veľakrát som mal z knihy hlavu ako balón. Miestami je aj gramatika vysvetľovaná dosť necitlivo, tak že sa jednotlivé časy prelínajú. Ak ste tak naivný ako ja a myslíte si, že túto knihu máte do troch mesiacov prebranú, pretože ste múdry a viete sa do štúdia vložiť, rozlúčte sa s tým. Rátajte naozaj aspoň s 9 mesiacmi poctivej a svedomitej práce. Naozaj som pár dlhých zimných večerov s touto učebnicou strávil a ide to hociako len nie rýchlo. Na pokračovanie by som odporučil Dominio od Edelsy a potom by ste už s DELE C2 naozaj nemali mať problém. Celkovo mám na túto učebnicu pekné spomienky, preto aj 5 hviezd. Naozaj pozitívne hodnotím túto učebnicu, veľa mi pomohla. Čti víc

O autorech/autorkách

Čti víc
Čti víc

„Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní.“

Anatole France