Knihy
E-knihy

Puerto Rico

Výrobce
Albi, 2002

Hráči se stávají vlastníky plantáží v 16. století v Portoriku. Tou dobou také připlouvají lodě, aby od hráčů nakoupily jejich výdobytky: kukuřici, indigo, kávu, cukr a tabák...

Čti víc

918 Kč

Běžná cena Běžně 966 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do pěti dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o produktu

Hráči se stávají vlastníky plantáží v 16. století v Portoriku. Tou dobou také připlouvají lodě, aby od hráčů nakoupily jejich výdobytky: kukuřici, indigo, kávu, cukr a tabák.

Cílem hry je pěstovat, zpracovávat a obchodovat jednotlivé suroviny lépe než protihráči. V každém kole si hráči vyberou jednotlivou roli a provedou akci, která je touto rolí umožněna. Ale pozor, ostatní mohou provést tuto akci s drobným znevýhodněním také...
Čti víc
Kupte společně
Puerto Rico - Andreas Seyfarth
Ypsilonie Cesta do vyjmenované země -
1 726 Kč
Ušetříte 90 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Rozměry krabice
220×310 mm
Naše katalogové číslo
35138
Katalogové číslo výrobce
99272
Jazyk
český

Recenze

Jak se vám hra líbila?

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0

ALBI ... malý darček pre veľkú radosť ... Albi, s.r.o. je sieť najväčších darčekových predajní na Slovensku, ktoré ponúkajú komplexný sortiment darčekov, blahoželaní, spoločenských hier a darčekového balenia. Našim cieľom je pomôcť zákazníkom vybrať vhodný darček v dostupných cenách pre každú príležitosť. Pridanou hodnotou je originalita našich darčekov a osobné venovanie, ktoré nájdete na veľkej časti našich produktov.

Čti víc
Kupte společně
Puerto Rico - Andreas Seyfarth
Ypsilonie Cesta do vyjmenované země -
1 726 Kč
Ušetříte 90 Kč