Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Akce "Sever" 1. + 2. díl (Petr Blažek). Ústav pro studium totalitních režimů, 2017
Kniha: Akce "Sever" 1. + 2. díl (Petr Blažek). Ústav pro studium totalitních režimů, 2017

Akce "Sever" 1. + 2. díl

Státní bezpečnost a krize Polské lidové republiky 1980-1984

Hlavním tématem publikace je jedna z největších celostátních akcí bezpečnostního aparátu komunistického režimu v Československu. V rámci akce s krycím názvem „Sever“ vybrané... Číst víc

Nakladatel
Ústav pro studium totalitních režimů, 2017
Počet stran
816

Hlavním tématem publikace je jedna z největších celostátních akcí bezpečnostního aparátu komunistického režimu v Československu. V rámci akce s krycím názvem „Sever“ vybrané složky ministerstva vnitra od června 1981 do června... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Čeština
Cena: 615 Kč
U dodavatele > 5 ks
Posíláme do 2 – 4 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 2 – 4 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!
Další knižní vydání
  • Kniha: Akce "Sever" 1. + 2. díl (Petr Blažek). Ústav pro studium totalitních režimů, 2017
    Binding.Pevná bez přebalu lesklá
    Čeština, 2017
    Vyprodané
    Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Simona Monyova, Kde končí láska a začína manipulace. Kniha Deník citového vyděrače, Simona Monyova. Nakladatelství  Belami, 2026. Chci si přečíst

Více o knize

Hlavním tématem publikace je jedna z největších celostátních akcí bezpečnostního aparátu komunistického režimu v Československu. V rámci akce s krycím názvem „Sever“ vybrané složky ministerstva vnitra od června 1981 do června 1984 sledovaly krizovou situaci v sousední Polské lidové republice, monitorovaly činnost Nezávislého samosprávného odborového svazu Solidarita a polských opozičních skupin, názory polských i domácích občanů a organizovaly řadu operací na podporu „marxisticko-leninských sil v Polsku“, včetně výjezdů značného množství tajných spolupracovníků StB do sousedního státu.

V prvním díle je vedle historické studie publikováno celkem 142 archivních dokumentů vzniklých od července 1980, kdy v Polsku vypukla velká stávková vlna, až do vyhlášení výjimečného stavu 13. prosince 1981.

V druhém díle je vedle rozsáhlé obrazové přílohy publikováno celkem 68 dokumentů vzniklých v období od vyhlášení výjimečného stavu v Polsku 13. prosince 1981 až do ukončení akce „Sever“ v červnu 1984.
Naše katalogové číslo
296120
Počet stran
816
Vazba
pevná vazba
Rozměr
160×240 mm
Hmotnost
1695 g
ISBN
9788087912584
Rok vydání
2017
Jazyk
čeština
Nakladatel
Ústav pro studium totalitních režimů
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nad kravincem se muškátu nedočucháš.
Kniha: Cirkus Humberto (Eduard Bass), 2017
Cirkus Humberto
  • Eduard Bass